Neler Yeni

❌İndirim Bitti! ÜCRETSİZ 100 ₺ KAZANMAK 🔥🔥

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
parayı çekene kadar 95 TL kaldı neyse eyvallah geldi beleş para

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Recep pekmeztaş
Hepinize merhabalar arkadaşlar. Bugün Bitci.com sitesinden nasıl 100 TL kazanabileceğinizi anlatacağım :')

Not : sizleri çok bekletmemek için henüz hesabıma onay gelmemesine rağmen, kampanyanın bitme olasılığını hesaba katarak erkenden açtım konuyu. Arkadaşım parayı alabilmişti, ben de alınca konuya ekleyeceğim.

Öncelikle sizlerle kampanya detaylarını paylaşmak istiyorum :
Hesap Onayı Gerçekleştiren Kullanıcılara 100 TL Değerinde Bitcicoin Hediyesi Şartlar ve Koşullar

Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.
Kampanya 13.10.2021 saat 00:00 itibarıyla başlayacak ve 15.11.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)
Kampanya süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak hesap onayı gerçekleştiren kullanıcılar 100 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır.
Hediye Bitcicoin'ler, hesap onaylanması işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte cüzdanlara yansıtılacaktır.
Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.
Kampanyaya katılım ilk 250.000 kişi ile sınırlıdır.
Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.
Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir.

Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

Şimdi nasıl yapacağımıza geçelim :')

Öncelikle isterseniz benim referans kodumla(kesinlikle zorunlu değil) isterseniz başka bir linkten bitci.com'da üye oluyoruz.

üye olduktan sonra ;
Alıntıyı görüntüle

3 çizgiye tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
Borsa'ya basıyoruz
Alıntıyı görüntüle
İsminizin üstüne basıp onay yöntemi'ne basıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Gerekli belgeleri yüklüyoruz
Belgeler yüklenip hesabınız onaylandıktan sonra 100 tllik bitcicoin geçiyor hesabınıza
Bu coin borsanın kendi coini, aynen binance'ın bnbsi; gate'in gttokeni gibi.
Satıp xrp alın, onu da binance tr hesabınıza yollayıp bankaya çekebilirsiniz.

Xrpnin komisyonu düşük diye bu yolu önerdim.

Direkt bankaya çekiliyor mu bilmiyorum, param gelince deneyeceğim 🤝

Not : 18 yaşından büyük olmanız gerekmekte
Not2: site güvenilir mi size kalmış, araştırın bakın. Mesuliyet almıyorum ama adamlar için 25 milyon TL para değil bilginize(250bin kullanıcı*100 TL)

Not3 : efe bulduk gibi güvendiğim traderler burda alım satım yapıyordu o yüzden ben güveniyorum. Güvenip güvenmemek size kalmış.

Param gelir gelmez konuyu detaylandıracağım. Hızlıca haberinizin olması için hemen açtım konuyu

Telefondan yazdım , hatamız olduysa affola.

Güncelleme 1 : para yattı
UYkum var yarına binance hesabıma alırım.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Direkt hesaba çektim. Değerlendirenleri tebrik ederim.

Sana neden güvenelim?

Abdullah1

80+ Bronze
Aynen geçende 100 TL aldık 50000 TL verdik

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y

Cooper

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
266
İsim
ahmet tayfun
bi an düşündüm ben de eth ya da btc'ye yatırıp parayı bekletsem mi diye ama bana acil lazımdı çektim direkt
nasıl cektın hocam dc var mı ogretır mısın bı

ouzz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
456
İsim
Oğuz Yaka
Instagram
ouz.y
Benim hesap vardı lakin doğrulama yapmamıştım 1 dakika sürmedi şaşırdım cidden birde pazar günü olmasına rağmen sanırsam aktif hesabın olması durumu değiştirdi yeni hesap açanlara göre.
Suan üye olsam olmaz değilmi

Snipez

80+
Sana neden güvenelim?
e zaten bana güvenin dememiş adam ?
ben bilgisini veririm karar size ait demiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hepinize merhabalar arkadaşlar. Bugün Bitci.com sitesinden nasıl 100 TL kazanabileceğinizi anlatacağım :')

Not : sizleri çok bekletmemek için henüz hesabıma onay gelmemesine rağmen, kampanyanın bitme olasılığını hesaba katarak erkenden açtım konuyu. Arkadaşım parayı alabilmişti, ben de alınca konuya ekleyeceğim.

Öncelikle sizlerle kampanya detaylarını paylaşmak istiyorum :
Hesap Onayı Gerçekleştiren Kullanıcılara 100 TL Değerinde Bitcicoin Hediyesi Şartlar ve Koşullar

Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.

Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.
Kampanya 13.10.2021 saat 00:00 itibarıyla başlayacak ve 15.11.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)
Kampanya süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak hesap onayı gerçekleştiren kullanıcılar 100 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır.
Hediye Bitcicoin'ler, hesap onaylanması işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte cüzdanlara yansıtılacaktır.
Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.
Kampanyaya katılım ilk 250.000 kişi ile sınırlıdır.
Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.
Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir.

Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.

Şimdi nasıl yapacağımıza geçelim :')

Öncelikle isterseniz benim referans kodumla(kesinlikle zorunlu değil) isterseniz başka bir linkten bitci.com'da üye oluyoruz.

üye olduktan sonra ;
Alıntıyı görüntüle

3 çizgiye tıklıyoruz
Alıntıyı görüntüle
Borsa'ya basıyoruz
Alıntıyı görüntüle
İsminizin üstüne basıp onay yöntemi'ne basıyoruz.
Alıntıyı görüntüle
Gerekli belgeleri yüklüyoruz
Belgeler yüklenip hesabınız onaylandıktan sonra 100 tllik bitcicoin geçiyor hesabınıza
Bu coin borsanın kendi coini, aynen binance'ın bnbsi; gate'in gttokeni gibi.
Satıp xrp alın, onu da binance tr hesabınıza yollayıp bankaya çekebilirsiniz.

Xrpnin komisyonu düşük diye bu yolu önerdim.

Direkt bankaya çekiliyor mu bilmiyorum, param gelince deneyeceğim 🤝

Not : 18 yaşından büyük olmanız gerekmekte
Not2: site güvenilir mi size kalmış, araştırın bakın. Mesuliyet almıyorum ama adamlar için 25 milyon TL para değil bilginize(250bin kullanıcı*100 TL)

Not3 : efe bulduk gibi güvendiğim traderler burda alım satım yapıyordu o yüzden ben güveniyorum. Güvenip güvenmemek size kalmış.

Param gelir gelmez konuyu detaylandıracağım. Hızlıca haberinizin olması için hemen açtım konuyu

Telefondan yazdım , hatamız olduysa affola.

Güncelleme 1 : para yattı
UYkum var yarına binance hesabıma alırım.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
Direkt hesaba çektim. Değerlendirenleri tebrik ederim.

konu için teşekkürler bu arada, adımları uyguladım para yatması durumunda buraya eklerim bende.

Son düzenleme:

DOGANALPASLAN

80+ Gold
En İyi Cevap
10
e zaten bana güvenin dememiş adam ?
ben bilgisini veririm karar size ait demiş.
Mesaj otomatik birleştirildi:

konu için teşekkürler bu arada, adımları uyguladım para yatması durumunda buraya eklerim bende.
Ben aldım , 7 kişi daha almış buradan.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
906,290
Üyeler
140,623
Son üye
olympos
Top Bottom