Neler Yeni

❌İndirim Bitti! 200TL Harcamaya 50TL Hediye Çeki! Amazon Prime Mobil Uygulamada Geçerli!

Citivox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Salih N.
1658159224820.png

Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL tutarında hediye çeki​

1- Prime’a üye olmadan kampanyadan yararlanabilir miyim?​

Kampanyadan yararlanmak için Prime müşterisi olmanız ya da Prime ücretsiz üyelik deneme sürecinde olmanız gereklidir.

2- Prime Alışveriş Festivali öncesinde 200 TL tutarında alışveriş yaptım, kampanyadan yararlanabilir miyim?​

Kampanyadan yararlanmak için Prime Alışveriş Festivali sürecinde sipariş vermeniz gereklidir, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz

3- Kampanyadan yararlanmak için gereken koşullar nedir?​

Mobil uygulamamızdan tek seferde gerçekleştirdiğiniz 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanya süresi içinde gerçekleştirdiğiniz tüm alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak için Prime müşterisi olmanız ya da Prime ücretsiz üyelik deneme sürecinde olmanız gereklidir.

4- Her 200 TL değerindeki alışverişlerde bu promosyonu defalarca kullanabilir miyim?​

Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir kez bu promosyondan yararlanabilir.

5- 200 TL ve katları olacak şekilde (400,600,800 TL) alışveriş yaptım her 200 TL de bir olacak şekilde mi 50 TL tanımlanacak?​

Kampanya kapsamında sadece tek sefere mahsus 50 TL tanımlanacaktır.

6- Kampanyadan yararlanabilmek için mobil uygulamadan mı alışveriş yapmam gerekli?​

Evet, Bu promosyon, Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan ve Prime üyesi müşterilerin alışverişlerini kapsamaktadır.

7- Hediye kartları hesabıma ne zaman tanımlanır?​

Alışverişinizi takiben 48 saat ‘in sonunda hesabınıza hediye bakiye tamamlanacaktır. Hediye kartı tanımlandığında bizden bilgilendirme amaçlı bir email alacaksınız. Örneğin; 18 Temmuz 2022 saat 19:00 ‘da aldığınız siparişin hediye kartı 20 Temmuz 2022 tarihinde 19:00’da hesabınıza tanımlanacaktır.

8- Satın aldığım ürünlerin Amazon tarafından satılır ve gönderilir olması gerekiyor mu?​

Kampanyaya bütün satıcılar dahildir.

Siparişlerimi verdikten sonra görmem üzdü beni ama halen alım yapacak arkadaşlar var ise ekstradan güzel bi indirim oluyor.

Sayfa linki: https://www.amazon.com.tr/b/?_encod...&pd_rd_r=61f43dea-fe80-482d-97fb-ef0e2ab32a5f

Son düzenleme:

Enver Paşa

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,157
İsim
Stanker
İlgilendiği Kategoriler
Tarih, Siyaset
Ne zamana kadar bu kampanya?

SendyGood

80+ Bronze
Alıntıyı görüntüle

Prime üyelerine özel Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan alışverişlerde, 200 TL ve üzeri alışverişe 50 TL tutarında hediye çeki​

Kampanya koşulları:​

• Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerdeki 200 TL ve üzeri alışverişlerinizde geçerlidir. Kampanya süresi içinde bu promosyon tüm alışverişlerinizde geçerlidir.
  • Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir kez bu promosyondan yararlanabilir. Promosyonda aksi belirtilmedikçe diğer promosyonlarla birleştirilemez, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez veya uygulanamaz. Promosyonun kazancı nakde çevrilemez.
  • Alışverişinizi takiben 48 saat içinde hesabınıza hediye bakiye tamamlanacaktır. Bunun gerçekleşmesi için müşterilerin herhangi bir aksiyon almasına gerek yoktur. Bu promosyon, Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan ve Prime üyesi müşterilerin alışverişlerini kapsamaktadır.

Siparişlerimi verdikten sonra görmem üzdü beni ama halen alım yapacak arkadaşlar var ise ekstradan güzel bi indirim oluyor.

Sayfa linki: https://www.amazon.com.tr/b/?_encod...&pd_rd_r=61f43dea-fe80-482d-97fb-ef0e2ab32a5f
Yalnış bilgi ! 50 TL hediye çeki veriyor ? dikkatli okuyun hocam

wolfgang

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Eren Ayaz
Sadece mobilden alımlarda mı geçerli?

Kürşat Arslan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,450
İsim
Kürşat Arslan
İlgilendiği Kategoriler
İNDİRİM PAYLAŞIMLARI, MİNİNG, GAMİNG PC BİLEŞENLERİ

Citivox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Salih N.
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yalnış bilgi ! 50 TL hediye çeki veriyor ? dikkatli okuyun hocam
Haklısınız galiba hocam dikkat etmedim teşekkür ederim bilgilendirme için.
Mesaj otomatik birleştirildi:

düzelttim

Ne zamana kadar bu kampanya?
Tarih belirtilmemiş ama Prime Alışveriş Festivali süresince devam edecek gibi.

Son düzenleme:

PffPanda

80+ Bronze
Tanımlandığını nereden görücem demin 3800 TL bir alışveriş yaptım . Hediye bakiye alanında bir şeye rastlamadım

Citivox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
Salih N.
Tanımlandığını nereden görücem demin 3800 TL bir alışveriş yaptım . Hediye bakiye alanında bir şeye rastlamadım
Belirtilene göre 48 saat içerisinde kendiliğinden tanımlanacakmış. Sizin bir şey yapmanıza gerek yok.
  • Alışverişinizi takiben 48 saat içinde hesabınıza hediye bakiye tamamlanacaktır. Bunun gerçekleşmesi için müşterilerin herhangi bir aksiyon almasına gerek yoktur. Bu promosyon, Amazon mobil uygulaması üzerinden yapılan ve Prime üyesi müşterilerin alışverişlerini kapsamaktadır.

Squex

80+ Silver
diğer kampanyadaki gibi bir kullanıcı sınırı var mı ? (ilk 8k için geçerlidir gibi.)

nasıl kazanıyoruz ? birinin davet koduyla mı girmesi gerek ?
bilmiyorum bende instada gördüm

Top Bottom