Neler Yeni

Ücretsiz Windows 10 Etkinleştirme!

Rik Sançez

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
610
İsim
.
İlgilendiği Kategoriler
Yazılım
Bence parasını veremiyorsanız deneme sürümü kullanmak en iyisi. Sonuçta para verip alanlar var. Ücretsiz kullanarak onların hakkında girmiş olsunuz.
Tamam kanka

Mustifa

80+ Bronze

Mustifa

80+ Bronze
Son düzenleme:

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,958
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Bence parasını veremiyorsanız deneme sürümü kullanmak en iyisi. Sonuçta para verip alanlar var. Ücretsiz kullanarak onların hakkında girmiş olsunuz.
Microsoft kendi zaten İso dosyasını paylaşıyor kendi cmd'den etkinleştirmemize izin veriyor, haklık bir durum yok paralı versiyon farklı manuel kurmak farklı ortada bir günah yok. Windows'un hedef kitlesi zaten sen değilsin daha çok kurumsal'a satmak amacı. Ev kullanıcısına kapatırsa Windows'un yüzüne bakan olmayacağını biliyor. Kimse gidip Windows'a o kadar para vermez alternatif arar.

Mustifa

80+ Bronze
Microsoft kendi zaten İso dosyasını paylaşıyor kendi cmd'den etkinleştirmemize izin veriyor, haklık bir durum yok paralı versiyon farklı manuel kurmak farklı ortada bir günah yok. Windows'un hedef kitlesi zaten sen değilsin daha çok kurumsal'a satmak amacı. Ev kullanıcısına kapatırsa Windows'un yüzüne bakan olmayacağını biliyor. Kimse gidip Windows'a o kadar para vermez alternatif arar.
Ben günah demiyorum kul hakkı diyorum 1 kişi bile o lisansa para verse onun hakkına girmiş oluyorsunuz. Bende bilmeden önce kullanıyordum araştırdım öğrendim ve kullanmıyorum.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,958
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
Ben günah demiyorum kul hakkı diyorum 1 kişi bile o lisansa para verse onun hakkına girmiş oluyorsunuz. Bende bilmeden önce kullanıyordum araştırdım öğrendim ve kullanmıyorum.
Kul haklık bir durum yok windows izin vermiş kul nasıl hak iddia edecek ki kul hakkı olsun?

Ikarus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Ahmet
Guzel aciklamissin hocam

Mustifa

80+ Bronze

HmzaY

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Hamza Y
İlgilendiği Kategoriler
Little Bit Everything
Bende o zaman şunu sorayım, benim bütün datalarımı toplayıp bana reklam ve ürün satılsın diye datalarımı ,bütün hayatımı satan microsoft, bana bundan bir pay veriyor mu ? Vermiyor. Üzerine bana lisans için 2000tl ödememi söylüyor. That's not fair.

Ayrıca win8 den win10 a geçerken aynı keylerin kullanılmasını sağlayan da ben değilim. Bir başkasının bilgisayarındaki win8 kodu ile bilgisayarımda win10 aktifleştiriyorum. Ki koskoca firma bu açıkları çok rahat bir şekilde kapatabilir.

evet "belki" kul hakkı olabilir, ama hırsız senden çalarken sen hırsızın cüzdanını arakladıysan ne değişir ki ?

Top Bottom