Neler Yeni

Windows Lisans Türünüz Nedir ? 🦠 Virüs Tehlikesi Olabilir ! 🦠

Dahası  
Reaksiyon skoru
84
İsim
Batuhan
Yazılımcıyım, KMS cmd yöntemi virüs sızdıracak bir şey gibi durmuyor ama araştıracağım.
Bu arada herkes şu hesabım çalındı falan yazmış ama arkadaşlar günümüzde eğer dikkatli değil iseniz çalınması çok normal. Artık herkesin kolayca spread edebileceği çokça yazılım var ve denk gelmemek oldukça zor.
Tüm hesaplarımda (eğer destekliyorsa) 2fa açık. (bu yöntem de artık geçilebiliyor ama düşük ihtimal.

BabaVoss7

80+ Silver
10 yılı aşkın belki kms kullanıyorum daha da bişey olmadı. İşinizi bilirseniz kolay kolayda olmaz bence. Kms var kms var indirdiğinede dikkat edeceksin o da var. Arkadaşlarımada ben kurdum o kadar anlamasalarda onlardada bişey olduğunu duymadım. Telefon değil aonuçta banka hesaplarım olmadığı sürece sıkıntı yok. Gerçi olsada kaybedecek param yok 😂

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Orada demiştim galiba ilk başlarda o yöntemi savunuyordum fakat sonra birkaç test sonucunda sağlıksız olduğuna karar verdim. Kasti bilgisayar yavaşlamasıyla karşı karşıya kalıyorsunuz. Bu uzun süreli bir şey değil herhangi bir zaman disk yazılımında olur, ram kullanımında olur fark edilebilir bir şeydi.

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1

Karacabey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
723
İsim
Abdullah
Microsoft digital lisansla etkinleştirildi ile Windows Microsoft hesabınıza bağlı bir digital lisansla etkinleştirildi ayrı şeyler mi

Ekler

• Screenshot_2024-02-22-14-26-10-581_com.miui.gallery.jpg
    Screenshot_2024-02-22-14-26-10-581_com.miui.gallery.jpg
    322.6 KB · Hit: 36

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
268
İsim
ibrahim ahıskalı
1 2 yıl önce .bat ile lisans atmıştım windows uma microsoft hesabınıza bağlı dijital lisans ile etkinleştirildi diyor üstüne 4 5 kere format attım + başka pc ye geçtim bir problem teşkil eder mi? .
2 yıldır steam veya epic herhangi birşeyim çalınmadı.

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Ahmed
Lisans sitelerinde veya itemsatış gibi yerlerde satılıyor. 100 TL civarı oralardan alabilirsin.
Hocam lisans sitesi olarak hangisi en güvenilirdir?
Bu lisans sitelerinde satılan lisanslar çalıntı kartlarla mı alınıyor?

Tearz

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hocam lisans sitesi olarak hangisi en güvenilirdir?
Bu lisans sitelerinde satılan lisanslar çalıntı kartlarla mı alınıyor?
Bir olay vardır. İyi mi kötü mü onu bilemem. Çünkü normali 2-3 Bin TL iken bunlar 50-100 TL. Ben gün içinde itemsatıştan OEM olanı 75 TL fiyata aldım. Bir problem çıkmadı.

Bartuu

80+ Silver
Alıntıyı görüntüle

Arkadaşlar şöyle bir olay var, son zamanlar da Steam hesabından tut birçok hesap bilgileri çalınıyor durduk yere, forumdada bununla ilgili konular açılıyor. Birçoğu crackden oldu diyor ama aynı crackleri indirdim test ettim virüs çıkmadı, korsanı savunmuyom yanlış anlamayın olay şu;

Windows etkinse ayarlardan lisans yerini açın ve yukarda ki fotodaki gibi '' Windows dijital lisans ile etkinleştirildi '' yazması gerekiyor orjinal windowslarda böyledir, ama '' Windows etkinleştirme hizmetiyle etkinleştirildi yazıyorsa KMS sunucusuna bağlısınız demektir. Bunu kontrol edin buraya paylaşın birçok arkadaşımız farkında değil.

Ayrıca şunuda belirtme istiyorum bu kendi düşüncem DA Popüler konu bölümünde Ücretsiz Windows Etkinleştirme konusunun araştırılması gerektiğini düşünüyorum çünkü oradaki kodda KMS ibaresi geçiyor alta fotosunu koyayım.

Alıntıyı görüntüle

Alıntıyı görüntüle

Burada yapıştırılan kod kms diyor bakın yani Kmspiconun CMD versiyonu bu sistem ve 205K kişi bu yöntemi yapmış. Ben KMS kullandığımda 15 yaşımdayken Fidye virüsü yedim komple herşeyi kaybettim pc de sonra gittim orjinal lisans satın aldım, bilinçli kullanıcıysanız virüs yemeniz çok zor.

Son zamanlarda açılan konularda özellikle şu dikkatimi çekti '' Aşırı Titizim Ama Virüs Nasıl Yedim Bilmiyorum '' farklı sebeplerdende olabilir ama her ihtimale karşı bu konunun size faydalı olmasını umuyorum.
hocam ben o konudaki komutlarla yaptım yedikmi virüsü

EsdeathSama

80+ Bronze
1708615403790.png
1708615414794.png

Bende bu şekilde

The Semih

80+ Gold
Microsoft digital lisansla etkinleştirildi ile Windows Microsoft hesabınıza bağlı bir digital lisansla etkinleştirildi ayrı şeyler mi
Evet birisi PC satın alırken yanında satılan keylerden oluyor diğeri Retail key. İkiside orjinal.

snop02

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
276
İsim
snop02
Bir olay vardır. İyi mi kötü mü onu bilemem. Çünkü normali 2-3 Bin TL iken bunlar 50-100 TL. Ben gün içinde itemsatıştan OEM olanı 75 TL fiyata aldım. Bir problem çıkmadı.
3000 tl olanda 200tl ve bedava olanda aynı işi yapıyor.
Piyasada enaz 500 adet 10/11 home retail vardır. 3 ay önce kontrol ettiğimde 815 ti. Bul bir tanesini, ara microsoftu etkinlestir vs…
Kafanda soru işareti kalmaz..
Çekik gözlüler paylasıyor..

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
995,777
Üyeler
157,422
Son üye
furkangok200153
Top Bottom