Neler Yeni

🔥İndirim Ugreen PD100W, PD60W Type-C to Type-C kablo Vergi Dahil 80TL

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
telden uygulamayı silip deneyin + telden mobil açık deneyin.

webten ise gizli sekme'den vpn açık deneyin. bu şekilde sınırsız açılabilir.

kargo çıkışı olmadan da hesaba girmeyin email ile takip edin durumu. çıkış olduktan sonra sorun olmaz.
peki hocam bu mail açma olayını en hızlı nasıl yapabilirim? Gmail üzerinden yapıyordum da webde zaman alabiliyor bazen

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,397
İsim
Olcay akbulut

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut
Bir de hocam Warp+ gibi uygulamalar çalışır mı? Hangi VPN'i önerirsiniz?

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak
Displayport olarak kullanılır mı laptopta thunderbolt var?
Mesaj otomatik birleştirildi:

https://tr.aliexpress.com/item/1005....0.0.1ca2DV28DV28aT&mp=1&gatewayAdapt=glo2tur bunun farkı nedir 240w diyor?

Son düzenleme:

Platen

80+
peki hocam bu mail açma olayını en hızlı nasıl yapabilirim? Gmail üzerinden yapıyordum da webde zaman alabiliyor bazen
Eskiden vpn ve gmail ile hesap açıyodum hem google hem aliexpress telefon numarımı istiyodu. Artık sadece hotmailden hesap açıyorum telefon numarası istemiyor ve aliexpressden hesap açmadan önce modemi kapatıp açıp ip yi yeniliyorum. Ödeme sırasında kullandığım sanal kartı bir daha kullanmıyorum tüm kartlar benim adıma kayıtlı. Böyle 5 siparişin 3 ü banlanmıyor. Bir de bi hesap banlandığı zaman hemen tekrar denemeyin. En azından yarım veya bir gün geçsin.

erkamacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Erkam
IMG_0295.png

Sepette bazıları 4$ oluyor hesap yeni. Eklerken 1$ olarak gözüküyor. Ne yapmam gerek?

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
953
İsim
Baran Kut

GirayHan

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
B.
Thunderbolt 3/4 (USB4) kablosu olan ürünlerin açıklamasında 10/40 Gbps arası bir ibaresi bulunur, tercihen 40 olmasını tavsiye ederim. Ne yazık ki aliexpress'te bilinen bir marka dışında başka seçenek yok, o da orico olarak geçer ancak fazla pahalı olduğu için mantıklı bir tercih olmaz.

Örnek olması açısından linkini de paylaşayım;

Bu konudaki kablolar ile görüntü aktarımı yapamazsınız, o amaçla kullanacaksanız boşuna satın almayın. Velhasıl, 60,100,120 veya 240W olmasının bu kullanımda bir farklılığı yok. Ayrıştığı tek nokta tek kablo üzerinden hem görüntü, hem güç aktarımı düşünülüyorsa min. 100W olmalı.

Ben de aşağıdaki kabloyu kullanıyorum, kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

Son düzenleme:

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak
Thunderbolt 3/4 (USB4) kablosu olan ürünlerin açıklamasında 10/40 Gbps arası bir ibaresi bulunur, tercihen 40 olmasını tavsiye ederim. Ne yazık ki aliexpress'te bilinen bir marka dışında başka seçenek yok, o da orico olarak geçer ancak fazla pahalı olduğu için mantıklı bir tercih olmaz.

Örnek olması açısından linkini de paylaşayım;

Bu konudaki kablolar ile görüntü aktarımı yapamazsınız, o amaçla kullanacaksanız boşuna satın almayın. Velhasıl, 60,100,120 veya 240W olmasının bu kullanımda bir farklılığı yok. Ayrıştığı tek nokta tek kablo üzerinden hem görüntü, hem güç aktarımı düşünülüyorsa min. 100W olmalı.

Ben de aşağıdaki kabloyu kullanıyorum, kaliteli olduğunu söyleyebilirim.

çok güzel açıklamışsınız hocam. peki ben bir de ugreen nexode alacağım laptopu şarj etmek için bu attığım kablo yeterince iş görür mü şarj konusunda?

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak
Laptop modeliniz nedir? eğer gaming bir şey değilse mümkün.
Gaming, Victus 16 230w adaptörlü ancak oyun için kullanmayacağım nexodu, mühendis öğrenciyim o yüzden 100watt alabilsem yeter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
975,563
Üyeler
154,253
Son üye
Cagdas1905
Top Bottom