Neler Yeni

🔥İndirim Ugreen PD100W, PD60W Type-C to Type-C kablo Vergi Dahil 80TL

Dahası  
Reaksiyon skoru
30
İsim
B.
Gaming, Victus 16 230w adaptörlü ancak oyun için kullanmayacağım nexodu, mühendis öğrenciyim o yüzden 100watt alabilsem yeter.
Açık konuşmak gerekirse gaming laptoplara bu şekilde güç vermek pek mümkün olmuyor, her ne kadar aktif kullanmayacak dahi olsanız çoğunlukla yük altında gücü direkt kesiyor. Kendim de benzer bir konfigürasyon denedim fakat olumsuz sonuçlandı. :)

Ultrabook vb. gibi cihazları beslemek için alternatifler var, şu anda ben de onlardan birini kullanıyorum ancak dediğim gibi bu kullanımı tercih etmenizi pek tasvip etmem. Yine de tercih etmek isterseniz aşağıdaki tarzda bir ürün bakmanız iyi olabilir;

Ugreen kablo ile bunu kullanabilirsiniz, hatta n11'de de olması gerek o şekilde kupon ile vs. çok daha uyguna alabilirsiniz.

itenberg

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Burak
Açık konuşmak gerekirse gaming laptoplara bu şekilde güç vermek pek mümkün olmuyor, her ne kadar aktif kullanmayacak dahi olsanız çoğunlukla yük altında gücü direkt kesiyor. Kendim de benzer bir konfigürasyon denedim fakat olumsuz sonuçlandı. :)

Ultrabook vb. gibi cihazları beslemek için alternatifler var, şu anda ben de onlardan birini kullanıyorum ancak dediğim gibi bu kullanımı tercih etmenizi pek tasvip etmem. Yine de tercih etmek isterseniz aşağıdaki tarzda bir ürün bakmanız iyi olabilir;

Ugreen kablo ile bunu kullanabilirsiniz, hatta n11'de de olması gerek o şekilde kupon ile vs. çok daha uyguna alabilirsiniz.
Teşekkür ederim hocam sağolun iyi forumlar.

agno

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
234
İsim
burak
1 saat önce aldım kargoya verildi ilginç gerçekten 95 liraya geldi 2metre olanı

MattJohn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
538
İsim
Matt John
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Arkadaşlar indirim bitti bunda di mi? Fiyat yükselmiş sanırım.

Top Bottom