Neler Yeni

Ultima-12100f Hala Alınır Mı?

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
pazartesi 3 oldu. Bende gecen hafta cumartesi sipariş verdim, aradığımda montaj bitti test aşamasında pazartesi çıkışı yapılacak diyorlar perşembeden beri. 4 gün ne testi yapıyorlarsa artik Bunlar bu hafta haqqus'un sistemlerine ağırlık verdiler muhtemelen.
Noldu hocam senin sipariş yazdım baba en geç Perşembe dedi

turkisch

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
ERKAN
Valla ekran kartını taktım bilgisayarı çalıştırdım ancak monitöre görüntü gelmedi mönitörüde asus almıştım displayport no signal hatası geliyor henüz çalıştıramadım yani

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
Testte bir sorun olmazsa bugün çıkışı yapılacak dediler sabah yazdım. Bir hareket yok ama hala, bidaha soracam birazdan.
Sonuç ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valla ekran kartını taktım bilgisayarı çalıştırdım ancak monitöre görüntü gelmedi mönitörüde asus almıştım displayport no signal hatası geliyor henüz çalıştıramadım yani
Sonuç ne hocam hayırlı olsun güle güle kullanın

coldfiree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fevzi
Sonuç ne
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sonuç ne hocam hayırlı olsun güle güle kullanın
Bugün çıkışı yapılacağı söylendi hocam sistemde hala hazırlanıyor olarak görünüyor ancak fatura düzenlenmiş. sanırım bugün verilecek kargoya.

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
Bugün çıkışı yapılacağı söylendi hocam sistemde hala hazırlanıyor olarak görünüyor ancak fatura düzenlenmiş. sanırım bugün verilecek kargoya.
Hocam zahmet olmazsa verilirse yazarsınız

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
hocam sistemde paketlendi olarak görünüyor ancak henüz kargoya verilmedi yazıyor. bende anlamadım açıkçası yarın anlaşılır ne olduğu.
Tamamdır hocam inşallah en yakın zamanda kusursuz bir şekilde elinize ulaşır iyi günlerde kullanın yinede bilgi verirsen sevinirim biraz tedirgin olmaya başladım da

coldfiree

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Fevzi
Tamamdır hocam inşallah en yakın zamanda kusursuz bir şekilde elinize ulaşır iyi günlerde kullanın yinede bilgi verirsen sevinirim biraz tedirgin olmaya başladım da
Tabiiki hocam bilgilendiririm. Bu arada faturada tüm indirimi ekran kartından yapmışlar gibi görünüyor. Ekran kartı 3750 lira görünüyor. Normalde böyle mi oluyor bu işler bilmiyorum ama tuhaf geldi. Yarın bir gün ekran kartı arızalansa para iadesi istesek 3750 lira gibi bir iade yapılacak.

Yasar68

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
MİKAİl Yaşar
Tabiiki hocam bilgilendiririm. Bu arada faturada tüm indirimi ekran kartından yapmışlar gibi görünüyor. Ekran kartı 3750 lira görünüyor. Normalde böyle mi oluyor bu işler bilmiyorum ama tuhaf geldi. Yarın bir gün ekran kartı arızalansa para iadesi istesek 3750 lira gibi bir iade yapılacak.
Öyle bir saçmalık olmaz umarım

Top Bottom