Neler Yeni

Üniversite Sınavı Sonuçlarınız

Mert

80+ Silver
Şaka Yapıyorsun değilmi
Hayır, neden şaka olsun?

Üniversite kazanmadım ama şöyle 60k yaptım istediğim bölüm gelmedi
Sana tavsiyelerim tyt netin şıp 40 lardan 80 olmaz tyt daha çok hıza ve soru tiplerine alışmanla alakalı konularını bitirirsin direkt ayt geçayt daha önemli . Ben dershane filan gittim de inan sadece program oluşturmak için gerisi sende bol bol soru çözecen . Matematikten her bölüm için en az 2 kaynak bitirmelisin . Hafta sonu en az 10 saat çalış istediğin sonucu alacaksın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neyden 10k yaptın ea sayilsal sözel ?
Sayısal

bilader kendine sövdürtüp bizim uyarı yememizi istiyorsun herhalde :D
O yaşım geçti, üniversiteden mezun oldum artık pek umrumda değil bu tip şeyler.

Ademmk

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
833
İsim
Adem
2k yaptım, güne deneme ile başlıyordum. Öğlene kadar denemedeki yanlışları öğreniyordum. Sonra ara, akşam da eksik konulardan tekrar. Günüm günümü tutmazdı ama ortalama 4/5 saattir heralde. Bu arada 2016'da girdim ben.

• Beğen
Reaksiyonlar: Pala
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Ömer Faruk MUTLU
Beyler lise 4 düm mat sıfır edebiyat tyt de yine birşeyler yapıyorum ilk 100.000 girmem lazım siz üni sınavında .... sıralama yaptığınızda günde kaç saat çalıştınız vs bilgi verirseniz sevinirim

tavsiye vermek isterseniz çok mutlu olurum
kanka günde en az 30 paragraf çöz türkçe ve sosyal tamamla mat da en azından kolay birkaç konuya bak ve problemler çalış

• Beğen
Beyler lise 4 düm mat sıfır edebiyat tyt de yine birşeyler yapıyorum ilk 100.000 girmem lazım siz üni sınavında .... sıralama yaptığınızda günde kaç saat çalıştınız vs bilgi verirseniz sevinirim

tavsiye vermek isterseniz çok mutlu olurum
kanka bunu kendin belirlemen lazım kapasitene bak ona göre kendine program hazırla herkese göre değişir bu ben organik kimya bitki biyosu modern fiziği sınavdan 1 gün önce çalışıp 80k yaptım

• Beğen
Top Bottom