Neler Yeni

ups kargo kurye çağırma hakkında

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
iade yapacağım firma bana ups için kargo kodu verdi lakin etrafta ups şubesi olmadığı için ben kurye çağıracağım kodu nereye girmem gerekiyor?

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Paketin üstüne yazıp verebilirsin. Yanına ismini ve telefonunu da yazabilirsin herhangi bir sorunda ulaşmaları için.

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Paketin üstüne yazıp verebilirsin. Yanına ismini ve telefonunu da yazabilirsin herhangi bir sorunda ulaşmaları için.
tamamdır hocam sadece verilen kargo kodu kurye çağırımında da geçerli mi diye merak ediyorum ücretsiz oluyorya öyle bu sefer firma kabul etmez falan bide onla uğraşmayım

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ
tamamdır hocam sadece verilen kargo kodu kurye çağırımında da geçerli mi diye merak ediyorum ücretsiz oluyorya öyle bu sefer firma kabul etmez falan bide onla uğraşmayım
kanka zaten ups uğraşıcan baya

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Geçerli olur. 3 gün önce milleniye başvuru belgelerini göndermek için upsden kurye çağırdım alıp gitti direkt. Kodu da paketin üstüne yazmıştım.

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,946
İsim
tümen dağ

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,609
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
Geçerli olur. 3 gün önce milleniye başvuru belgelerini göndermek için upsden kurye çağırdım alıp gitti direkt. Kodu da paketin üstüne yazmıştım.
ya allah rızası için bana ups kurye çağırmayı anlatır mısın aşırı saçma bu adamların sistemi çıldırıcam

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,262
İsim
Olcay akbulut
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ya allah rızası için bana ups kurye çağırmayı anlatır mısın aşırı saçma bu adamların sistemi çıldırıcam
hocam ana sayfada yazıyor kurye çağır diye link atıyım mı

Top Bottom