Neler Yeni

Uygun Fiyata Xbox Oyun Konsolu

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
bunu gördüm bu satıcıdan
kendi sitesinde bu şekilde ve 12 ay az bi vade farkıyla satış yapıyolar buradan daha önce konsol alan var mı bilgisi olanlar aydınlatabilir mi.

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
bunu gördüm bu satıcıdan
kendi sitesinde bu şekilde ve 12 ay az bi vade farkıyla satış yapıyolar buradan daha önce konsol alan var mı bilgisi olanlar aydınlatabilir mi.
Reis sayfa güvenilir bi sayfa ürününü verirler ancak ürün kalitesini bilmiyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

bunu gördüm bu satıcıdan
Biraz daha baktım sorun olacağını sanmıyorum büyük ihtimalle stoktan kalan ürünlerdir o yüzden ucuzdur

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Reis sayfa güvenilir bi sayfa ürününü verirler ancak ürün kalitesini bilmiyorum

Biraz daha baktım sorun olacağını sanmıyorum büyük ihtimalle stoktan kalan ürünlerdir o yüzden ucuzdur
satın aldım hocam kargo adresi şırnak silopi görünüyor trendyolda falan bir sürü iyi yorum var en çok satanlarda 1.sırada zaten ama öyle görünce bi kaçak cihaz kuşkusu düştü içime

codcubiri

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
740
İsim
Ömür
bunu gördüm bu satıcıdan
Sarı sitede bu fiyata bir sürü ps5 var onlardan al derim

Arda Fisher

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Mustafa Arda BALIKÇI
satın aldım hocam kargo adresi şırnak silopi görünüyor trendyolda falan bir sürü iyi yorum var en çok satanlarda 1.sırada zaten ama öyle görünce bi kaçak cihaz kuşkusu düştü içime
Reis numaraları belli marka ismi belli en ufak sorunda iade edersin kabul etmeme halinde dava açarsın bedavadan hem yeni ürün hemde ekstra para alırsın bu tarz durumlarda. Ama burası güvenilir duruyor birde sende nasıl para varmış öyle yaw ucuz görünce hemen almışsın:D bizdede öyle para olsa keske :(

Reis elektronik ürünlerde 2. El herzaman sıkıntı ya adam sana bak çalışıyor kullan der 2 gün sonra elinde patlar 2. Ele çok yönelmemek lazım.... Bende elektronikçi olduğum için biliyorum malesef insanımız böyle

flitttermice

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
415
İsim
Eray Yılmaz
Bu fiyata şuan bedava kaçırma derim.

asko56

80+ Silver
bunu gördüm bu satıcıdan
teknodeposu sitesinden degil ama hepsiburada veya trendyol da alanlar yorum yazan çok var ayrıca xbox series s alınmaz

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
teknodeposu sitesinden degil ama hepsiburada veya trendyol da alanlar yorum yazan çok var ayrıca xbox series s alınmaz
tamam

12 k fiyat mı uygun onu anlamadım. 3 daha koysan ikinci el x alırsın.
3 daha koyamıyorum

sarı sitede kimse 12 ay taksit yapmıyo maalesef hocam

asko56

80+ Silver
tamam

3 daha koyamıyorum
dostum iş konsol almakla bitmiyor cihaz ın anormal fazla masrafı var eger 12 nin üstüne para çıkamıyorsan senin konsol ile işin yok series s i 2. el kovala

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Emirhan ÇITIR
Reis numaraları belli marka ismi belli en ufak sorunda iade edersin kabul etmeme halinde dava açarsın bedavadan hem yeni ürün hemde ekstra para alırsın bu tarz durumlarda. Ama burası güvenilir duruyor birde sende nasıl para varmış öyle yaw ucuz görünce hemen almışsın:D bizdede öyle para olsa keske :(

Reis elektronik ürünlerde 2. El herzaman sıkıntı ya adam sana bak çalışıyor kullan der 2 gün sonra elinde patlar 2. Ele çok yönelmemek lazım.... Bende elektronikçi olduğum için biliyorum malesef insanımız böyle
aslında benim olmayan parayla aldım hocam kredi kartına 1 sene taksit ama işte vade farkı azdı o yüzden aldım

dostum iş konsol almakla bitmiyor cihaz ın anormal fazla masrafı var eger 12 nin üstüne para çıkamıyorsan senin konsol ile işin yok series s i 2. el kovala
tamam

asko56

80+ Silver
aslında benim olmayan parayla aldım hocam kredi kartına 1 sene taksit ama işte vade farkı azdı o yüzden aldım

tamam
geçmiş olsun aldıysan

yapman gereken masrafları yazayım sana öncelikle

3 yıl gamepass ultimate 7500 tl zamlardan etiklenmemen için

1 tb usb 3.0 hard disk aktarma için 1500

4 tane 2600 mah sarjlı pil ve sarjlı pil doldurma aparatı 1000

gamepass da olmayan oyunlar için 5000 tl

emrctr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru