Neler Yeni

Uzun zamandır konuşmadığım ve pişman olduğum kız

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Selam dostlar, iyi forumlar. Şimdi konuyu özetlemek gerekirse. 7. 8. sınıf civarı bir kız bayağı ilgi gösteriyordu bana tabii bende o zamanlar olayın farkında olmadan hiç ilgi göstermiyordum. Geliyordu sarılıyordu vs. ben sıcak bakmıyordum. Kızla sadece okuldan okula görüşmüyorduk yakın bir arkadaş, veli ortamı vardı bazen bir arkadaşın evinde oturuyorduk bazen birinin anladın sen durumu. Sonra liseye geçtik hepimiz tabii. Farklı liselere gittik hiç ilgi duymuyordum o zaman. Bu arada şöyle bir sıkıntım vardı o zaman. (kilolu öz güvensiz biriydim). Aynı binada oturduğumuz bir arkadaşım vardı onunla liseden dönüyorduk bunlar da yakın arkadaş dı sanırım. O bana ilgi gösteren arkadaş ile yolda karşılaşıyorduk hep napıyorsun ne ediyorsun sarılıyordu ben hiç pas vermiyordum yine gidiyordum eve. Şimdi liseyi bitirdim ve bayağıdır takipleşiyoruz Instagram'dan. Şu an ben kıza biraz ilgi besliyorum diyebilirim fakat bu sefer de şöyle bir sorun var kız başka şehre taşındı. Geçen gün bir sorayım dedim halini hatrını. Kızın doğal güzelliğini daha çok beğeniyorum. Tam mesajı hatırlamıyorum desem de kıza sana bir öneri vereyim makyajsız halin makyajlı halinden daha güzel dedim iltifat amaçlı nasıl alır kendisi ben bilmem ama teşekkür ederim sağ ol dedi. Napıyorsun nasıl gidiyor diye sordum sonuçta bayağıdır görüşmüyorum biraz sohbet vs. ettik konuşmanın sonuna doğru onun eskiden benim şu an yaşadığım şehre geliyor musun diye sordum. Evet dedi, geldiğinde haber et buluşalım istersen dedim. Çok tanıdığı var burada da. Bana şöyle bir cevap verdi. Yani çok kişiye söz veriyorum ama zamanım çok olmuyor, nasipse inşallah dedi. Bende mesajını beğendim geçtim. Kendisi buluşmak istememiş de olabilir doğruyuda söylemiş zamanı olmayabilir de bir şey demedim. Fakat cidden ilgi duymaya başladım kıza şu sıralar. Eski günler aklıma geliyor şu an da anlaşabileceğimizi düşünüyorum. Annem ile annesi şakalaşırdı hep damat vs. gibisinden gülüyorum geçiyorum bilmiyorum ama bir daha yolumuz kesişmeyecek gibi geliyor. Bilmiyorum ama şu an mezuna bıraktım üniversiteyi bu yıl girmedim. Çalışmamıştım hiç bu yıl. Şimdi çalışmaya başladım gözüm yükseklerde güzel bir sıralama yapmak istiyorum. Kızla onun sohbetini de yaptığımızda belki dedim aynı şehirde okursak bir şans olur diye kız Kıbrıs istiyorum dedi. Kıbrıs üniversite açısından bana göre aşırı kötü bir yer gelişmişlik düzeyi çok kötü sonuçta neyse işte. Bende içimi dökmek istedim size. Umarım hayatınızda her şey yolunda gidiyordur mutlu günler dilerim :)

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Mutlu günler dilerim baran kardeşim. Belki normal bir arkadaş gibi bile görmüş olabilir, belki eski zamanda kafasında silmişte olabilir. Umutların hiç solmaz inşallah. Hakkında hayırlısı, MEB ne kadar güven vermese de sıkı sarıl derslere <3

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mutlu günler dilerim baran kardeşim. Belki normal bir arkadaş gibi bile görmüş olabilir, belki eski zamanda kafasında silmişte olabilir. Umutların hiç solmaz inşallah. Hakkında hayırlısı, MEB ne kadar güven vermese de sıkı sarıl derslere <3
Teşekkür ederim. Bir arkadaş gibi görme olasılığı bence de ağır basıyor, her şey olacağına varır çok da takmamak lazım kafaya. Teşekkürler değerli yorumun için :)

Kara*

80+ Silver
Kızın tam durumunu anlamak için sormadan bilemezsin kankam, o sıcaklık samimilik dostluk olarak yapıyordur. Veya o sıralar ilgisini almaya çalışıyor veya içini geçiştirmeyi deniyordur, sen kendini geliştirmene devam et. Kızla konuşurken madem sen o kadar yüz vermedin eski günlerin konusunu açarak patlat soruyu öğrenmiş olursun, + baya zaman geçmiş kız çoktan yapmıştır manita falan öyle samimi sıcak biriyse anlattığın gibi kesin denemiştir.

• Beğen
Reaksiyonlar: MTBC

MTBC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
824
İsim
Mehmet Türker BAYRAKTAR
Teşekkür ederim. Bir arkadaş gibi görme olasılığı bence de ağır basıyor, her şey olacağına varır çok da takmamak lazım kafaya. Teşekkürler değerli yorumun için :)
Kafanı çok bir şeye takılı tutma :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Kızın tam durumunu anlamak için sormadan bilemezsin kankam, o sıcaklık samimilik dostluk olarak yapıyordur. Veya o sıralar ilgisini almaya çalışıyor veya içini geçiştirmeyi deniyordur, sen kendini geliştirmene devam et. Kızla konuşurken madem sen o kadar yüz vermedin eski günlerin konusunu açarak patlat soruyu öğrenmiş olursun, + baya zaman geçmiş kız çoktan yapmıştır manita falan öyle samimi sıcak biriyse anlattığın gibi kesin denemiştir.
Patlat soruyu öğrenmiş olursun diyorsun da eğer ki ne alaka yok öyle bir şey gibi bir cevap alırsak büyük patlarız. Kızın şuan sevgilisi olduğunu düşünmüyorum hiç öyle gözükmüyor ama belki hoşlandığı biri vardır max öyle söyleyebilirim. Bir daha da sohbeti artık ya konu açılacak story attığında ya da üniversite sınavı açıklanacak onu sorarak açabilirim belki. Sence sınavın açıklandığı gün nasıl yazabilirim var mı bir fikrin.

Kara*

80+ Silver
Patlat soruyu öğrenmiş olursun diyorsun da eğer ki ne alaka yok öyle bir şey gibi bir cevap alırsak büyük patlarız. Kızın şuan sevgilisi olduğunu düşünmüyorum hiç öyle gözükmüyor ama belki hoşlandığı biri vardır max öyle söyleyebilirim. Bir daha da sohbeti artık ya konu açılacak story attığında ya da üniversite sınavı açıklanacak onu sorarak açabilirim belki. Sence sınavın açıklandığı gün nasıl yazabilirim var mı bir fikrin.
Patlama olasılığı baya yüksek dediğin gibi, hoşlandığı varsa söylemek istemez normal gayet. Veya okuluna odaklanmıştır bu işlere girmemiştir, sınavın açıklandığı gün riskli gibi düşünüyorum sonuçta kızla baya görüşme sağlamamışsın. Sınav konusu elbet açılacak onun devamını getirmek lazım, bilmiyorum kızla okul konusunda uyuşmuyorsunuz belli. Belki numaradan aynı okulda okuyabiliriz tarzından yoklama çekilebilirsin, eski günlerde olduğu gibi sohbetinden yola çıkarak.

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Baran Akpınar
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar Donanım
Patlama olasılığı baya yüksek dediğin gibi, hoşlandığı varsa söylemek istemez normal gayet. Veya okuluna odaklanmıştır bu işlere girmemiştir, sınavın açıklandığı gün riskli gibi düşünüyorum sonuçta kızla baya görüşme sağlamamışsın. Sınav konusu elbet açılacak onun devamını getirmek lazım, bilmiyorum kızla okul konusunda uyuşmuyorsunuz belli. Belki numaradan aynı okulda okuyabiliriz tarzından yoklama çekilebilirsin, eski günlerde olduğu gibi sohbetinden yola çıkarak.
Kankam sınav konusu şöyle şimdi ilk geçen gün konuştuk, sınavın nasıl geçti ne bölümü istiyorsun nerede okumayı planlıyorsun gibisinden ve birde şöyle bir sohbet geçti aramızda, kız Çanakkale'de yaşıyor şuanda ve Balıkesirli ve iki ili de biliyor. Bende bu illerde üniversite okumayı düşündüğüm için onun görüşlerini aldım nasıl yerler ne yönleri iyi gibisinden. Yani sınav konusunda arafta geçtiğini söyledi. Bende diyorum ki acaba 1 2 güne zaten sonuçlar açıklanacak yazayım kıza sonuçlarla ilgili ve şöyle düşünüyorum sence çalışmanın karşılığını aldın mı kısacası sonuçtan memnun musun, puanına hangi okullar yetiyor gibisinden kız Kıbrıs da okumak istediğini söylemişti bence aşırı kötü bir tercih. Kıbrıs sonuçta gelişmemiş bir ada ve altyapıları olsun vs. çok kötü. Bazı şeylerden bahsedicem sonuçta hem onun hem benim yararıma olur. Umarım kararından vazgeçer neyse sonuca gelirsek sınav sonucu için ne yazmalıyım sence?

Kara*

80+ Silver
Kankam sınav konusu şöyle şimdi ilk geçen gün konuştuk, sınavın nasıl geçti ne bölümü istiyorsun nerede okumayı planlıyorsun gibisinden ve birde şöyle bir sohbet geçti aramızda, kız Çanakkale'de yaşıyor şuanda ve Balıkesirli ve iki ili de biliyor. Bende bu illerde üniversite okumayı düşündüğüm için onun görüşlerini aldım nasıl yerler ne yönleri iyi gibisinden. Yani sınav konusunda arafta geçtiğini söyledi. Bende diyorum ki acaba 1 2 güne zaten sonuçlar açıklanacak yazayım kıza sonuçlarla ilgili ve şöyle düşünüyorum sence çalışmanın karşılığını aldın mı kısacası sonuçtan memnun musun, puanına hangi okullar yetiyor gibisinden kız Kıbrıs da okumak istediğini söylemişti bence aşırı kötü bir tercih. Kıbrıs sonuçta gelişmemiş bir ada ve altyapıları olsun vs. çok kötü. Bazı şeylerden bahsedicem sonuçta hem onun hem benim yararıma olur. Umarım kararından vazgeçer neyse sonuca gelirsek sınav sonucu için ne yazmalıyım sence?
Dediğin gibi kızı kafaya almaya çalışırsan belki kıbrıs işini bırakır madem sınavı ortalama arası geçmiş, sınav sonucu konusunda açarsın aynen bunları. Belki puanı istediği gibi gelmez falan girmez okula, veya girse bile kıbrıs dışında yerler düşünmeye başlayabilir istemiyorsa zaten belli eder. Olmuyorsa sanal devam edeceksin pek öyle seçenek kalmıyor zaten, başka hocalarım ne tavsiye verir bilmiyorum ama sınırlı konu baya.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
910,915
Üyeler
141,357
Son üye
vasl
Top Bottom