Neler Yeni

Valorant editim nasıl?

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Mobilden yaptım. Daha da klip ekliyip uzatacağım. Sizce nasıl olmuş? Pc den yapabilirim ama hiç tecrübem yok onda. Sistemim imzamda, ne önerirsiniz? Videoyu ekleyeceğim birazdan.

kyagizzz

80+ Bronze
Mobilden yaptım. Daha da klip ekliyip uzatacağım. Sizce nasıl olmuş? Pc den yapabilirim ama hiç tecrübem yok onda. Sistemim imzamda, ne önerirsiniz? Videoyu ekleyeceğim birazdan.

Hocam oynamak istersen oyniyalimmsimdi edit hoj olmuş

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Dontaçhi

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,240
İsim
Ümit Can
Gelişebilir..

Az önce maçıma gelen bir eleman vardı adamla biraz muhabbet ettim edit videoları yapıyormuş maçtan sonra merak edip bir bakmıştım.. Güzel de yapıyor biraz örnek olabilir senin için de

Ensar Bey

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,381
İsim
Ensar Bey
Güzel güzel olmasına da 22 mermi varken bir daha mermi değiştirme :d
HS 1 mermi duvardan maks 3 mermi
Body maks 6 mermi
4x5 atsan 20 mermi zaten.
Ey Dia sen nasıl Dia'sın bırak bu alışkanlıkları, sen nereden baksan üst lig oyuncususun!

İbrahim_Talha

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,942
İsim
İbrahim Talha DEMİR

Hafif kasarak bir görüntü var. 25 30 fps'de oynuyormuşum gibi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gelişebilir..

Az önce maçıma gelen bir eleman vardı adamla biraz muhabbet ettim edit videoları yapıyormuş maçtan sonra merak edip bir bakmıştım.. Güzel de yapıyor biraz örnek olabilir senin için de

Gayet hoş olmuş. Arkadaşın dediği gibi bundan da esinlenebilirsin.

şakşukacı

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
657
İsim
Hasan Erener
Gelişebilir..

Çok iyi hocam telefondan yaptığım için istediğim şeylerin hepsi olmuyor. Bilgisayardan yapmak istiyorum fakat After Effects' de 8 RAM iş yapar mı tıkanır mı korkum var. After Effects kullanmayı bilsem uğraşırım. Şu saber efekti özellikle çok seviyorum.

Güzel güzel olmasına da 22 mermi varken bir daha mermi değiştirme :d
HS 1 mermi duvardan maks 3 mermi
Body maks 6 mermi
4x5 atsan 20 mermi zaten.
Ey Dia sen nasıl Dia'sın bırak bu alışkanlıkları, sen nereden baksan üst lig oyuncususun!
Tamam hocam birdahakine dikkat edeceğim.

Hafif kasarak bir görüntü var. 25 30 fps'de oynuyormuşum gibi

Gayet hoş olmuş. Arkadaşın dediği gibi bundan da esinlenebilirsin.
Teşekkür ederim hocam. Xbox Game Bar'dan görüntü yakalamayı kullanıyorum son 30 saniye. 30 FPS aslında görüntünün kendisi. Başka kayıt programlarımda var fakat yer sıkıntı olur diye düşünüyorum.

AAAAA guzel olmus ellerine saglik
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:

DerratiX

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,529
İsim
Eren
İlgilendiği Kategoriler
karışık
Instagram
@sshintori
Steam
shiori
Discord
poxy_
Oyunu slow mo alırken, sesi slow mo almayın. Ya arkadaki müziği tam şarkının bir kısmına göre ritimle eşitleyin. ya da oyunu şarkıya göre eşitleyin.
Örnek :

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik

Güzel olmuş ben beğendim

Maykıl

80+ Silver

Daha yuksek fps de kaydedip yavaslatirke. Daha smooth yapabilirsin onun disinda ekrana yazilan yazilari gelistirmen lazim bence arkadasim editor oda benim videolarimi editlerken yuksek fps de kayit almami soylemisti

Top Bottom