Neler Yeni

valorant ekran kartı çöktü

ütüadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan
ekran kartım 4070ti süper daha yeni topladım ancak monitörüm çok eski en az 8 yaşında bundan dolayı olabilir mi monitör dediğim de tv küçük

Dahası  
Reaksiyon skoru
263
İsim
Barış
valorant ekran karti coktu derken neyi kastediyorsun daha acik yaz goruntu gitti gelmiyormu

she||nok

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
buğra
Uygunsuz Dil
ekran kartım 4070ti süper daha yeni topladım ancak monitörüm çok eski en az 8 yaşında bundan dolayı olabilir mi monitör dediğim de tv küçük
ilk öncelikle ekran kartı çökmez bunun gibi bir sistemde 8 yıllık bir televizyonu monitör olarak kullanmak tabiri caizse salaklıktır

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
996
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224

ütüadam

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
hasan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ilk öncelikle ekran kartı çökmez bunun gibi bir sistemde 8 yıllık bir televizyonu monitör olarak kullanmak tabiri caizse salaklıktır
tum parayı sisteme verince böyle oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çökme derken ?

Çökme derken ?
valorant bildiğigin ekran kartı driverları çöktü diyor ya komple pc donuyor ya da sadece oyun ramlerin birini çıkartıp denediğimde biraz daha dayandı 10 dk daha fazla oynattı

valorant ekran karti coktu derken neyi kastediyorsun daha acik yaz goruntu gitti gelmiyormu
valorant bildiğigin ekran kartı driverları çöktü diyor ya komple pc donuyor ya da sadece oyun ramlerin birini çıkartıp denediğimde biraz daha dayandı 10 dk daha fazla oynattı

Son düzenleme:
Top Bottom