Neler Yeni

Valorant [Eleştiri-Tartışma]

Mrs.Nevin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
9
İsim
Nevin
Hep birbirlerine benziyor oyunlarin konusu ayni ama bu bi degisim :D

HADOLEITE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Halit
Evet bu da doğru.Eminim çok eleştiri almışlardır ve umuyorum bunlarıda dikkate alarak sağlam bir geliştirme yaparak açarlar.
Valortan'ın da illaki hitab ettiği kitleler olucaktır ama ben böyle ışıklı, lazerli, böyle gerçeklikten yoksun şeyleri beğenmiyorum ya.. Özellikle karakterlerin birbirinden farklı özelliği olunca bir mantık hatası oluyo bende.. Atıyorum Bangalore'nin elinde silah var sis atıyor.. Ulan bu silahi kime versen sis atar yani.. Bu gibi karakterle özdeşleşmiş şeyleri hiç beğenmiyorum.. O yüzden Call of Duty, Battlefield, Cs gibi oyunların kitlesi biraz daha farklı oluyor..

Pyronois

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yaşarcan Şahin
Valortan'ın da illaki hitab ettiği kitleler olucaktır ama ben böyle ışıklı, lazerli, böyle gerçeklikten yoksun şeyleri beğenmiyorum ya.. Özellikle karakterlerin birbirinden farklı özelliği olunca bir mantık hatası oluyo bende.. Atıyorum Bangalore'nin elinde silah var sis atıyor.. Ulan bu silahi kime versen sis atar yani.. Bu gibi karakterle özdeşleşmiş şeyleri hiç beğenmiyorum.. O yüzden Call of Duty, Battlefield, Cs gibi oyunların kitlesi biraz daha farklı oluyor..
Bence karakterlerin özellikleri birbirinden farklı olması daha iyi olmuş.Herkesin bir görevi olur oyunda.Her karakterin aynı özelliği olunca oyun bir süre sonra sıkmaya başlar.Bu şekilde oyun daha iyi hale geliyor.Hem bu şekilde haritalarda daha akıcı ve zevkli oyun sunuyor.

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Oyun güzel gibi ama yapımcısı Riot games olunca ben doğrudan tepkili oluyorum. Riot games gezegenin en kötü yönetilen işletmesidir. Oyuncu geri dönüşlerini dinlemeyen ve adalet yoksunu bir işletmedir. O yüzden o oyun her ne kadar iyi olsa bile zamanla batar.

Kıwang

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
71
İsim
Bedirhan
öncelikle bence oyun cs yi geçemez geçse bile uzun sürmez oyun grafikleri oynanış tarzı fikir olarak güzel bir oyun yayıncılar sayesinde ve riot gamesten çıktığı için bir anda bu kadar popüler oldu ancak bence zamanla apex legends gibi yavaş yavaş alçalır diye düşünüyorum oyundaki seslendirme olayıda güzel olmuş oyun sürekli olur ancak yavaş yavaş düşüş yaşar riot games sayesinde sürekli yenilenen bir oyun olarak devam eder ama fazlasını almaz
Bence geçer da yi lol çünkü da den fazla oyanan bi oyun lol oynayan herkes büyük ihtimal bu oyunuda oynar apex bambaşka bişeydi ama hiç bi zaman bu kadar ilgi görmedi

HADOLEITE

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
77
İsim
Halit
Bence karakterlerin özellikleri birbirinden farklı olması daha iyi olmuş.Herkesin bir görevi olur oyunda.Her karakterin aynı özelliği olunca oyun bir süre sonra sıkmaya başlar.Bu şekilde oyun daha iyi hale geliyor.Hem bu şekilde haritalarda daha akıcı ve zevkli oyun sunuyor.
Yani belirli özellikler olması iyi de.. Mesela Warzone gibi silahını geliştri, istediğin silahı al, istediğin perki kuşan ve ona göre özelliklerinle mücadele et.. Ama atıyorum Bangalore'nin kafasında bir gözlük var duvar arkası görüyor.. Ulan bu gözlüğü herkes taksın.. Bu silahı herkes kullansın.. Yani saçma bir sistem oluyo.. Tamam bir karakter hızlı koşar, bir karakterin canı yüksek olur rejenerasyonu yüksek olur bunlar tamam. Ama atiyorum Gibraltar'ın elinde bir ok var onu atınca herkes kör oluyor.. Ulan bu ok Gibraltar'ın parmak iziyle mi çalışıyo.. Yani bu mantıksız eşitsizliği ben sevmiyorum.

Pyronois

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yaşarcan Şahin
Oyun güzel gibi ama yapımcısı Riot games olunca ben doğrudan tepkili oluyorum. Riot games gezegenin en kötü yönetilen işletmesidir. Oyuncu geri dönüşlerini dinlemeyen ve adalet yoksunu bir işletmedir. O yüzden o oyun her ne kadar iyi olsa bile zamanla batar.
Bu sefer eleştirileri dinleyip Valorant'a yükleneceklerini düşünüyorum.

Kriptekx

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Mustafa
Yayıncılar bize sponsor olmadı dese de inceden sponsorluk olayı var. Senelerin PUBG, CS oyuncuları harıl harıl oynuyorsa işin içinde maddi-manevi destek vardır. Grafik konusunda ise yapımcı her bilgisayarda çalışsın diye böyle bir çizime gittiklerini belirtmiş. Adamlar parayı skinlerden kazanacakları için bence mantıklı.
Apex de ilk çıktığında ortamı sallamıştı. 1 günde 1 milyon indirildi diye konuşuluyorken şimdi oynayan kişi belli.

Pyronois

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Yaşarcan Şahin
Yani belirli özellikler olması iyi de.. Mesela Warzone gibi silahını geliştri, istediğin silahı al, istediğin perki kuşan ve ona göre özelliklerinle mücadele et.. Ama atıyorum Bangalore'nin kafasında bir gözlük var duvar arkası görüyor.. Ulan bu gözlüğü herkes taksın.. Bu silahı herkes kullansın.. Yani saçma bir sistem oluyo.. Tamam bir karakter hızlı koşar, bir karakterin canı yüksek olur rejenerasyonu yüksek olur bunlar tamam. Ama atiyorum Gibraltar'ın elinde bir ok var onu atınca herkes kör oluyor.. Ulan bu ok Gibraltar'ın parmak iziyle mi çalışıyo.. Yani bu mantıksız eşitsizliği ben sevmiyorum.
Buna katılıyorum.Sabit silah olması çok kötü.Silah geliştirme ve değiştirme olsa daha iyi oyun olur.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Twitter
None
Facebook
None
CS : GO yu gömücek kankam garanti verebilirim :)

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Bu sefer eleştirileri dinleyip Valorant'a yükleneceklerini düşünüyorum.

Aynısını TFT için de dediler. LoL'ün pek üstüne düşmüyoruz sebebi TFT dediler. Aradan 2 ay geçti TFT de bok oldu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Erkut
CS: GO VE OW çakması bir oyun.

Key vereceğiz ayağına iyi yayın kasıyorlar ama saman alevi gibi söner gider.

Riot zaten başlı başına hırsız bir firma.

LoL'de Dota'nın çakması zaten.

Top Bottom