Neler Yeni

valorant gece pazarımdan ne alınır

samaras00

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,023
İsim
veli gok
İlgilendiği Kategoriler
TEKNOLOJİ
dostum güncel olarak altın 1 im plat 3 deydim ve son olarak 3 ranked maç attım ve bıraktım ne kaynağı Allah rızası için 2 dk valoran ile ilgili kötü yorumlara baksan dediğimi anlayacaksın 2021 den beri oynuyorum fazlasıyla map ve karakter yaptılar cümlesine kendin bile inanmadın biliyorum ve 10-17 yaş arası Allaha Kitaba herkesin anasına bacısına söven veletlerden başka veya kendini boostlatma karşılığında fotoğraflarını atan kızlar harici kimler oyunu oynuyor
Sizin dediğiniz şeyin oyunla alakası yok . Veletler her oyunda karşına çıkabilir. Veya sürekli küfür edenler . Ama bunda oyunun hatası olduğunu düşünmüyorum. Bu tamamen bizim milletimizin sorunu . Sürekli küfür etmek ülkemizin başlıca soruna bence .
Ayrıca çocukların eline telefon pc verip basindan atan ebeveynler çok fazla .
Yani sorun kısaca biziz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
117
Bu dünyada fanı olabileceğim tek şey BERSERK'tir
İsim
F.M.
iyi ki bi gece pazarı sordum ne tartışınız la

SEmrey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
177
İsim
Emre
dostum güncel olarak altın 1 im plat 3 deydim ve son olarak 3 ranked maç attım ve bıraktım ne kaynağı Allah rızası için 2 dk valoran ile ilgili kötü yorumlara baksan dediğimi anlayacaksın 2021 den beri oynuyorum fazlasıyla map ve karakter yaptılar cümlesine kendin bile inanmadın biliyorum ve 10-17 yaş arası Allaha Kitaba herkesin anasına bacısına söven veletlerden başka veya kendini boostlatma karşılığında fotoğraflarını atan kızlar harici kimler oyunu oynuyor
TR sunucusunda oynuyorsan o senin kendi hatan, betadan beri bu oyunu oynuyorum, adamlar 2 yılda 4 tane karakter ve 2 tane dereceli map ve ayrıca yeni oyun modu ve onların haritasını getirdiler burada bariz bi şekilde yenilik vardır. TR sunucusu hakkında söylediklerine katılıyorum gerçekten çok garip ve değişik insanlar var ve ne yazık ki bu insanlardan hiç bi türlü kurtulamazsın bu sorun valorantla alakalı bir şey değildir tamamen bizim insanlığımızla alakalı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

wolfteam'e laf mı attın sen şimdi gerçek fps oyunu oynamadığın belli ulan hangi oyunda hem silahla ateş edip hem kurtla takla atabildin he ahjsdajklhsdasdad
Do dostummm aklıma ortaokul zamanlarımı getirdin... Hey gidi klan savaşları, wolfteamin yeri bende ayrıdır 👑👑

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam