Neler Yeni

Yardım Valorant Haksız Ban Yedim

cakaresul

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
293
İsim
Resul ÇAKAR
Eğer internet kafe Valorant tarafından onaylı ise , oranın bir internet kafe olduğu biliniyor ise Valorant desteğe mail atıp durumu belirtin.
(Gittiğim internet kafe önceden 3. parti uygulamadan dolayı yasaklama almış , benim bilgim yoktu . Oyun oynadıktan sonra eve gidince hesabımın yasaklandığını gördüm, bu konuda yardımınızı istiyorum. Zaten giriş yapılan iplerden bakarsanız internet cafe olduğunu anlayabilirsiniz. Yardımınız için teşekkürler.)
Şeklinde yazabilirsiniz
teşekkür ederim tekrardan, bu tarz 5-6 tane ticketım var, hatta daha detaylı bir şekilde. Kontrol etmelerini iplere bakmalarını istedim ama cevap aynı cevap. Yapılan işlemde hata yoktur. Şikayet vardan şikayet ettim ama döneceklerini sanmıyorum. Farklı hesaptan ticket attım yine döneceklerini sanmıyorum, artık kabullenicem sanırım ama 10 sene geçsede hala sinir bozucu olmaya devam edecek benim için

Erda Yıldırım

80+ Gold
teşekkür ederim tekrardan, bu tarz 5-6 tane ticketım var, hatta daha detaylı bir şekilde. Kontrol etmelerini iplere bakmalarını istedim ama cevap aynı cevap. Yapılan işlemde hata yoktur. Şikayet vardan şikayet ettim ama döneceklerini sanmıyorum. Farklı hesaptan ticket attım yine döneceklerini sanmıyorum, artık kabullenicem sanırım ama 10 sene geçsede hala sinir bozucu olmaya devam edecek benim için
Malesef onlarında yapabileceği bir şey yok , hileler bu kadar artmışken onlarda tedirgin olmak zorunda.

Top Bottom