Neler Yeni

Valorant Haksız Sınırsız Ban

Ted Mosby

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,754
İsim
Ahmet Baran
Oyunu internet kafeden oynarken 3. Parti yazılım kullanımından ban yedim bilet gönderdim inceleyeceklerini söylediler daha önce böyle bir durumla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi ?

NespaY

80+ Silver
Oyunu internet kafeden oynarken 3. Parti yazılım kullanımından ban yedim bilet gönderdim inceleyeceklerini söylediler daha önce böyle bir durumla karşılaşan varsa yardımcı olabilir mi ?
Hem haksız hem sınırsız hmmm hulk gerçek mi?

marilyn

80+ Silver
internet kafelerde hile açanlar var o yüzden değerli hesaplarınız ile internet kafede oynamanızı önermiyorum valorantı

marilyn

80+ Silver
Hem haksız hem sınırsız hmmm hulk gerçek mi?
bu anti cheat otomatik ban atıyor yasaklı bir yazılım vs kullanılmış ise ve yasaklanmış ise bilgisayar başka pc den başka bir hesaba girince val 152 vb hata verir ama bazen vermez ve 2 maç oynayabilirsin ardından delaylı şekilde hesabın uzaklaştırılır

ya böyle olmuştur yada

internet kafede deep freez vb birsürü program var eğer bu programlardan biri kara listeye eklendi ise ondan dolayıda olmuş olabilir bu en uçuk ihtimal bunun olduğunu çok sanmam

büyük ihtimalle başka biri hile açtı yada random hesap kullanıp ban yedi ve onda patladı

hile açılmış hesaplarda kara listeye eklenip 24 saat içerisinde banlanabiliyor ve o hesaba giren logları olan neredeyse tüm pcler ban yiyor eğer ard arda girildiyse arada gün farkı var ise ban atmıyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kapattım sadece valorant açıktı
Teşekkürler vakit ayırdığınız için
ticket at ve internet kafede olduğuna dair kanıt varsa ekran fotosu vs ticketa bildirerek düzgün bir dil ile ilgileniyorlar forumda ban yiyen ama donanım banı yemeyen hala oyuna girebilen bir arkadaşın hesabını geri açtılar. denemekte fayda var ama bu çok düşük bir ihtimal

o pc de bi daha valo oynayacak çocuğa geçmiş olsun o pc banlı xd

Rezanix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Enes Uygun
Arkadaşıma da aynısı olmuştu. Kötü oynamasına her maç ölümü öldürmesinden fazla olmasına rağmen hileden dolayı ban yemişti. 6 ay anakart banı yemişti, hesabı da sınırsız banlanmıştı. Muhtemelen Vanguard arka planda çalışan herhangi bir yazılımı hile olarak algılıyor.

marilyn

80+ Silver
Arkadaşıma da aynısı olmuştu. Kötü oynamasına her maç ölümü öldürmesinden fazla olmasına rağmen hileden dolayı ban yemişti. 6 ay anakart banı yemişti, hesabı da sınırsız banlanmıştı. Muhtemelen Vanguard arka planda çalışan herhangi bir yazılımı hile olarak algılıyor.
vanguard banı normalde 3-4 ay arası oluyor ama 6 ay biraz uçuk olmuş geçmiş olsun dostum

edit: bende betadayken 4 ay banım bitince tekrar girmeye çalıştım bi 4 ay daha yedim xD şimdi oyunun içinden geçiyorum

1637153561497.png

Rezanix

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
169
İsim
Enes Uygun
vanguard banı normalde 3-4 ay arası oluyor ama 6 ay biraz uçuk olmuş geçmiş olsun dostum

edit: bende betadayken 4 ay banım bitince tekrar girmeye çalıştım bi 4 ay daha yedim xD şimdi oyunun içinden geçiyorum

Alıntıyı görüntüle
Hileden dolayı mı yemiştiniz? Hileden dolayı yediyseniz gerçekten kullanıyor muydunuz yoksa hatalı işlem miydi?

marilyn

80+ Silver
Hileden dolayı mı yemiştiniz? Hileden dolayı yediyseniz gerçekten kullanıyor muydunuz yoksa hatalı işlem miydi?
betada daha adam akıllı hile bile çıkmamıştı sabaha kadar twitch izleyip drop düşürdüm oyunu azıcık oynayıp çıktım sabahına ban yemiştim xD

büyük ihtimalle modlanmış ce vardı onu yakaladı bilmiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,513
Üyeler
143,664
Son üye
Senturk
Top Bottom