Neler Yeni

Valorant mı Cs:go mu ?

Loxerith

80+ Silver
En İyi Cevap
1
csgo.

KirliKill

80+ Silver

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
1700 Saat CS oynadım çıktığı zamandan bu yana . Ama şuan yüzüne bakmam Valorant varken. Artık nasıl daha iyi bir oyun oluruz demek yerine , hileleri nasıl engelleriz demek yerine nasıl daha çok para kazanırız derdine düştüler. Çıkardıkları pass ve operasyonlar tamamen para tuzağı.

TamerKs

80+ Silver
ben pubg mobile diyorum (!)

xSparkua.

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,922
İsim
Chloe Grace Moretz
1700 Saat CS oynadım çıktığı zamandan bu yana . Ama şuan yüzüne bakmam Valorant varken. Artık nasıl daha iyi bir oyun oluruz demek yerine , hileleri nasıl engelleriz demek yerine nasıl daha çok para kazanırız derdine düştüler. Çıkardıkları pass ve operasyonlar tamamen para tuzağı.
hileleri engelleyemesin valorant bile ilk çıktığında hile sistemi ile ortalığı yıkarken şuan kimse bahsetmiyor çünkü valorant da şuan hile çok fazla var valorant da pass kullanıyor.

eşşek herif

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,378
İsim
Furkan

morocco

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,459
İsim
enes
Valorant.

Ama TR serverinde oynanmayan Valorant.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Atahan Gökçebay
Instagram
atahangokcebay
Steam
atahan22998 / mistik_0611
Twitter
atahangokcebay
Discord
mistik_0611#8025
Reddit
mistik_0611
Yerine göre değişir ancak ben ikisini de severim.

kennyR

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
hileleri engelleyemesin valorant bile ilk çıktığında hile sistemi ile ortalığı yıkarken şuan kimse bahsetmiyor çünkü valorant da şuan hile çok fazla var valorant da pass kullanıyor.
Vanguard şuan hala çalışıyor bugün 2 maçım bozuldu Vanguardtan. Ayrıca pass işi Riot için yeni bir şey değil Lolde her etkinlik için çıkarıyorlardı zaten. Ben Cs gibi bir oyunun sadece para kazanmaya uğraşmasından sıkıldım. Hep aynı oyunu hileler ile oynayıp sadece skin karakter görünümü eldiven falan çıkaran pass yapan Valve ın tek derdi para . Ben İntel ile Valve yi eşit görüyorum . İkisi de para kazandıkça kendini geliştirmekle uğraşmıyor. İntelin 14nm sevdası ile Valveın skin satma sevdası aynı amacı güdüyor . Para kazandığımız sürece sıkıntı yok.

Hikoreis

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,905
İsim
Onur Ğ
Cs'den valoranta geçtim.
Valorant daha zevkli oyun olarak karakter özellikleri vb.
Ben valorant diyorum.

T.P.G.

80+ Titanium
vuruş hissi dışında cs de güzel olan bişi söyle ? 600 ping mi ? 64 tick server mı ?
Öncelikle 600 ping senin internetinin çöplüğü. Ben 35MBPS ile Trabzon'dan wireless bağlantıyla 60ms alıyorsam o senin sorunun.
Faceit oynuyorum, orada pingim 45-50
+graph'ta olan değerler bu arada
10 11 yaşında çocuklarla da uğraşmıyorum
Saçma sapan karakter skilleriyle uğraşmıyorum
Silahımın nasıl sekeceği belli
Vuruş hissi çok daha iyi

Neden Valorant oynayayım?

Top Bottom