Neler Yeni

Valorant Ping Sorunu

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Akbaş
Valorant oynarken bir anda pingim fırlıyor ve bazen hiç düşmüyor. Ankastre kutusundan modeme kadar dışarıdan kablo dolaşıyor ve bu kabloda problem var dedikleri için yaptırdım. Fakat hala problemim devam ediyor ve internet sağlayıcım donanımsal olduğundan bahsediyor. Eski sağlayıcım da bile bu problem vardı. Yeni sağlayıcımın modemi geldiğinde ve geçtiğim de devam ediyordu. Yani modem geldi sonra oldu meselesi değil. Bilgisayar ile alakalı olacağını hiç düşünmüyorum. Valorant oynarken müzik dinlediğim sıralar da oluyor. Şarkı değiştiğinde veya değişmesine yakın sıralarda pingim hep artıyor. Oyun desteği ile görüştüğümde PingLotter testi yaptırdılar ve %100 paket kaybı yaşıyorsunuz diye bir cevap aldım. Bunu sağlayıcıma ilettiğimde cmd üzerinden birkaç test istediler. Her dakika ping çıkmıyor ama oyun içinde genelde oluyor. Modem üstünden WIFI kapalı olsa dahi aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım?

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Mert Öztürk
Hız değerleriniz nedir?

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,915
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
Adsl ise bundan kaynaklı olabilir.

Oyun desteği ile görüştüğümde PingLotter testi yaptırdılar ve %100 paket kaybı yaşıyorsunuz diye bir cevap aldım. Bunu sağlayıcıma ilettiğimde cmd üzerinden birkaç test istediler. Her dakika ping çıkmıyor ama oyun içinde genelde oluyor. Modem üstünden WIFI kapalı olsa dahi aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım?
Verdikleri ipler yanlış. Boşver sen onu.
Altyapın nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Çağatay Akbaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
8MBPS ADSL kullanıyorum. Daha az önce görüşme sağladık ve pinge hiç bir şekilde müdahalede bulunamadıklarını söylediler. Düşük altyapı ile ping nasıl bir sorun olur bilmiyorum. Donanımsal destek almamı öneriyorlar. Donanımsal destek dedikleri şey ne oluyor?

alpegetoptas06

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
584
İsim
Alp Ege Toptaş
Valorant oynarken bir anda pingim fırlıyor ve bazen hiç düşmüyor. Ankastre kutusundan modeme kadar dışarıdan kablo dolaşıyor ve bu kabloda problem var dedikleri için yaptırdım. Fakat hala problemim devam ediyor ve internet sağlayıcım donanımsal olduğundan bahsediyor. Eski sağlayıcım da bile bu problem vardı. Yeni sağlayıcımın modemi geldiğinde ve geçtiğim de devam ediyordu. Yani modem geldi sonra oldu meselesi değil. Bilgisayar ile alakalı olacağını hiç düşünmüyorum. Valorant oynarken müzik dinlediğim sıralar da oluyor. Şarkı değiştiğinde veya değişmesine yakın sıralarda pingim hep artıyor. Oyun desteği ile görüştüğümde PingLotter testi yaptırdılar ve %100 paket kaybı yaşıyorsunuz diye bir cevap aldım. Bunu sağlayıcıma ilettiğimde cmd üzerinden birkaç test istediler. Her dakika ping çıkmıyor ama oyun içinde genelde oluyor. Modem üstünden WIFI kapalı olsa dahi aynı sorunu yaşıyorum. Ne yapmam lazım?
Ttnet ise birlikte dövelim bende aynı sorunu yaşıyorum bende valorant oynuyorum canlı dersler açıldığından beri altyapı patates

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,574
Üyeler
156,513
Son üye
aliakkus1038
Top Bottom