Neler Yeni

İnceleme Valorant VS Counter Strike Global Offensive

Valorant Mı Counter Strike Global Offensives Mi ?

• Valorant

• Counter Strike Global Offensives

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
Eline sağlık.
Ben hilelerden bıktığım için Valorant'a geçtim. İlk başta çok önyargılıydım fakat çok zevkli oyun.
haklısın gerçekten 9 yaşımdan belli csgo ile iç içeyim ama hileler valoranta geçirtti beni

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Merhabalar Bugün 2 Büyük Online FPS Oyunu Olan Valorant Ve Counter Strike Global Offensive’ı Karşılaştıracağım Kendi Çapımda Hadi Başlayalım😊

1. Skinler Ve Onları Elde Edişimiz

Öncelikle Skinlere Bakalım. Valorant Oyunundaki Skinlerin Gerek Sesleri Gerek Animasyonları Benim Açımdan CS:GO Oyunundan Daha İyi Fakat CS:GO’da Skinleri Kutu Açarak Alabilmemiz Ve Takas Yapabilmemiz Bir Artı Kısaca Skinler Valorantta Daha Güzel Fakat CS:GO’daki Skin Alma Yöntemleri Daha Çeşitli Ve Daha İyi.

2. Vuruş Hissiyatı

Sıra Vuruş Hissiyatında. Vuruş Hissiyatı Konusunda CS:GO Oyunu Daha Önde Oyundaki Karakterleri Vurunca Onların Sesi Geliyor Fakat Valorant Oyununda Bir Animasyon Eşliğinde Bir Ses Geliyor. Yani Skin Konusundaki Gibi Tamamen Kişisel Bir Görüş Daha İyi Anlamanız İçin Video Linklerini Bırakırım Aşşağıya Fakat Bana Göre Valorant Daha Hoş.

Valorant
Counter Strike Global Offensives

3. Oyun Modları

Oyun Modlarından Bahsedersek CS:GO’daki Modlar

Klasik: Rekabetçi

Bu, Counter-Strike’ı ünlü yapan klasik oyun modudur. Sıraya girin ve standart rekabetçi Counter-Strike kurallarını klasik haritaların birinde kullanan 30 ellik 5v5 bir maça katılın. Maça tek başına da katılabilirken, takım kurup maça bir birim olarak da katılabilirsiniz.

Klasik: Basit Eğlence

Counter-Strike oynamaya hazırsınız, fakat bütün bir maça cüret edemiyor musunuz? Basit eğlence modunda bir maç bulun ve kendi hızınız ile oynayın. Basit Eğlence modunda oyuncular otomatik olarak vücut zırhı ve imha kitine sahip olurken, leşler için de fazladan ödül kazanırlar.

Yıkım

Yıkım modunda oyuncular, hızlı süren oynanış için tasarlanan haritalar içerisinde tek bir bombalama alanına saldırmak ve savunmak için sıraya girerler. Oyuncular otomatik olarak bir başlangıç silahına sahip olurlar ve eğer bir leş çıkarabilirler ise bir silah sırasında ilerlerler. Eğer bir mücadeleye varsanız, her el bir leş çıkartıp en güçlü silaha, güçlü keskin nişancı tüfeklerine erişin!

Silah Yarışı

Silah yarışı, hemen canlanma ve çok fazla yakın çarpışma sunan silah ilerlemeli bir moddur. Oyuncular leş çıkarttıklarında hemen yeni silah kazanırlar ve oyundaki her silahı alabilmek için bir yarışa girerler. Son silah olan altın bıçak ile, bir leş çıkartıp maçı kazanın.
—————————————————————
Valorant Konusunda İse İnternette Çok Bilgi Bulamadım Ama Bildiklerimi Yazacağım.

Rekabetçi

Bu Modda Derece Atlayarak Rankınızı Yükseltiyorsunuz.

Derecesiz

Bu Modda Rank Atlamadan Eğlenebiliyorsunuz Ve Rankta Düşmüyorsunuz.

Spike Hücum

Bu Mod 4 Skorunda Biter (diğer oyunlar 13) Ve Rastgele Silahlar Verilir Yerdeki Küreleri Toplayarak Özel Güçler Elde Edilebilir.

Kopya

Bu Modda Takımdaki Herkes Kendi Karakterini Seçiyor, Oyun Rastgele Birini Seçiyor Ve Herkesi O Karakter İle Oynatıyor 5’de Biter.

Tırmanış

Bu Modu Anlatmama Gerek Yok Neredeyse CS:GO’daki Silah Oyunu İle Aynı.

4. Karakter Yetenekleri

Bu Konuyu Anlatmama Gerek Yok Diye Düşünüyorum Herkes Bu Olayı Biliyor Zaten Fakat Bilmeyenler Vardır Diye Aşşağıya Bütün Karakterlerin Yeteneklerini Bırakıyorum.

5. Sunucular

Valoranttan Başlayalım, Valorant Oyununda Sunucular 128 Tick Ve İstediğin Sunucuda Oynayabiliyorsun TR Sunucusu Var
Fakat CS:GO’da Sunucular 64 Tick Rastgele Sunucularda Oynuyorsun Ve TR Sunucusu Yok.
Faceit’den Bahsetmiyorum Oyun İçi Özellik Olmadığı İçin.

6. Haritalar

CS:GO Oyununu 18’den Fazla Harita İle Oynuyorsun Ve Bu Büyük Bir Artı Ayrıca Topluluk Haritalarında Oynayabiliyorsun.
Valorant Oyununu İse 5 Harita İle Oynuyorsun Ve Topluluk Haritalarında Oynayamıyorsun Çünkü Öyle Bir Özellik Yok.

7. Seslendirmeler

Valorant Oyununda Birsürü Seslendirme Varken CS:GO Oyununda Bu Sayı Daha Az Aşşağıya İlgili Videoları Bırakıyorum. Bu Konuda Valorant Herkesin Gözünde Öndedir Diye Düşünüyorum

Valorant
Replikleri Bulamadım Fakat Bomb Has Been Planted Gibi Basit Replikler Var Sadece

8. Silahlar

Bu Konuda CS:GO Daha Önde Gerek Çeşitlilik Gerek Takımlara Özel Silahlar Aşşağıya Fotoğrafları Bırakıyorum

Valorant
valorant-silahları.jpg

CSGO-Yeni-BuyMenu-Satın-Alma-Menüsü.jpg

Bunlar Sadece CS:GO’daki Silahların Bağzıları (Hepsi Bir Fotoğrafa Sığmayacak Kadar Fazla)

9. Rank Sistemi

Bu Konu Sadece Fotoğraf İle Anlatılabilir

Valorant
VALORANT_ICONS_2.jpg

rutbe-sistemi

10. Karakterler

Karakterler Konusunda Hepsini Aşşağıya Bırakıyorum Link Olarak Oradan Bakabilirsiniz Hepsine

Valorant
———————————————
İncelemem Bu Kadardı Beğendiyseniz Alıntı Yapmayı Ve Reaksiyon Atmayı Unutmayın 😊
Dostum Bir Çete Savaşı Başlattın o.O2
Aynı şeyi binlerce kez tekrar ettiğin oyunları sevmiyorum o yüzden ikiside değil

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
Anti-Cheat programları ne güne duruyor?
Arkadaş sanırım hile koruma sistemlerini eklemeni istemiş. Bariz bir şekilde Valorant ın koruma sistemi CS inkinden iyi ve Valorant da daha az hile geliyor.
Zaten Burada CS:GO Falan Savunduğum Yok
Bana Göre Cs Çöp Zaten

Glitchy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,710
İsim
Enes Dağhan
İlgilendiği Kategoriler
Modelleme Animasyon Oyunlar
Güzel inceleme

mert savage

80+ Silver
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,216
İsim
mert
İlgilendiği Kategoriler
Dizi , müzik , bilgisayar donanımları , oyun hesap satışları , league of legend , okul , eğitim , giyim.
Birisi 2020
birisi 2013
yılında çıkmış arada 7 yıl fark var
valorant daha eğlenceli ama csgo daha iyi

s3rdwaRd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
382
İsim
Serdar Bilgin
Oyun olarak bakarsak Cs derim ama 128 tick ve hile sistemi getirmedikleri sürece valo daha önde şuanda.

HoYeon Jung

80+ Gold
Aslında Valorant'ı 1-2 arkadaş bularak oynamak çok zevkli olur. Ben CS:GO'dan yanayım ancak Valorant'ta çok başarılı bir oyun. Sunucuların 128tick olması bile yeterli diye düşünüyorum fakat CS:GO'daki Topluluk Sunucuları çok büyük. Surfler mi dersin mini gamesler mi dersin, çok fazla oyun modu var. Ben kendi adıma konuşuyorum, CS:GO'da uzun saatleri olan bir insan bence bu saatlerini Rekabetçi modunda değil, Topluluk Sunucuları'nda geçirmiştir. En azından benim için böyle. 1300 saatim var ortalam olarak ve 300 veya 400 saat falan oynamışımdır Rekabetçi. CS:GO hilecilere çözüm getirirse Valorant'ı geçebilir diye düşünüyorum. Bu karşılaştırma biraz da Fortnite vs PUBG gibi. Benim, en azından arkadaşlarımın arasında böyle bir konu geçince söylediğim bir cümle var. Çizgi Film gibi oyun seven Fortnite, gerçekçi isteyen PUBG oynar diye. Aslında çok saçma söz ama ben çok mantıklı buluyorum.

Emre Seydaoğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
425
İsim
Ancel
Birisi 2020
birisi 2013
yılında çıkmış arada 7 yıl fark var
valorant daha eğlenceli ama csgo daha iyi
Piyasada Başka Rakip Olmadığı İçin 7 Yıllık Bir Oyunla Karşılaştırılıyor Zaten

JumboG4rid3s

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,243
İsim
ömer faruk
İlgilendiği Kategoriler
ZORT
ama şöyle bir şey var yeni başlayan oyuncular toxic kitleden çok rahatsız şu küçük veletler şu oyunda adam gibi dursa oyunun adı iyi tanılacak

Top Bottom