Neler Yeni

Valorantı çok ciddiye alıyorum

umuttt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,487
İsim
umt
Discord
umt#4257
Valorant'ı çok ciddiye alıyorum,bir çok video izledim çözümün "eğlenmek için oynamak"ta olduğunu biliyorum ama olmuyor,gerçekten çıldırıyorum.şuanki güncel rankım gümüş 3 ama hayatımda en emin olduğum şey varsa o da immo düzeyinde olduğumdur,öyle altın falan olup immo gibiyim diyen eziklerden değilim.gerçekten immoyu hakediyorum bunu zaten kendime kanıtladım,ama oyunu ciddiye aldığım için yükselemiyorum.oyun içinde stratejiyi falan düşünceğime adamın beni öldürmesini düşünüyorum.Lütfen yardım edin
zulaya başla efsanevi olmaya çalış düzelirsin

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,233
İsim
Olcay akbulut
Kanka anlamıyonmu?oyunu ciddiye aldığım için adamları vuramıyorum.ciddiye almadığım bir anda kuzenimin yücelik hesabında mvp atıyorum
knk oyun için bu kadar kasacağına hayatın için çabalasan şimdi ağzında puro varken motivasyon konuşmanın editini yapıyoduk

Mtsn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
206
İsim
Mustafa tsn
Valorant'ı çok ciddiye alıyorum,bir çok video izledim çözümün "eğlenmek için oynamak"ta olduğunu biliyorum ama olmuyor,gerçekten çıldırıyorum.şuanki güncel rankım gümüş 3 ama hayatımda en emin olduğum şey varsa o da immo düzeyinde olduğumdur,öyle altın falan olup immo gibiyim diyen eziklerden değilim.gerçekten immoyu hakediyorum bunu zaten kendime kanıtladım,ama oyunu ciddiye aldığım için yükselemiyorum.oyun içinde stratejiyi falan düşünceğime adamın beni öldürmesini düşünüyorum.Lütfen yardım edin
İmmoysan gümüş 3te ne işin var 🤔

Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Murat
Aynısını lolde yaşadım dünyanın en toxic insanı olarak 150 hesap ban yedim en sonunda west challengera çıkmıştım ama şimdi oturup bir kere bile açıp oynayasım gelmiyor lolü :D aynı şeyi valorantta yaşıyorum immo3 üm şuan bakalım buda zirvede kalır diye düşünüyorum her şey gelip geçici o yüzden bu kadar önemsemek sorun.
aynen öyle, yaş büyüdükçe oyuna falan ilgin de azalıyo artık o yenmiş şu kesmiş falan peh yapıyosun artık ahahaha

Top Bottom