Neler Yeni

Yardım VATAN MAĞAZASINDA BU SİSTEM NE KADAR TUTAR?

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,165
İsim
Selim
Yarın vatanın İzmir Çankaya mağazasına gidip sistem toplayacağım.
RX 6700XT veya RTX 4060

AMD Ryzen 5 5600 altı çekirdek 3.50 GHz

Gigabyte B550M-DS3H AMD AM4 DDR4 Micro ATX

Team T-Force Vulcan TUF alliance 16 GB (2x8) DDR4 3200

Samsung EVO 970 EVO Plus.

PSU ve kasayı bakarım oradan sağlam bir şey alırım.

Bu sistem ne kadar tutar? Yakın zamanda vatan mağazasından sistem toplayanlar yardımcı olabilir mi?
Ekran kartı ikinci el alırsanız bu bütçeye am5 yüksek seviye sistem toplanır

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Guzel kardesim gidip oradan toplayacagina zaten forumda olan adamsin beklesene yarini fp krali sistem gelecek

HamsiKraker

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,345
İsim
Emre Yılmaz
Guzel kardesim gidip oradan toplayacagina zaten forumda olan adamsin beklesene yarini fp krali sistem gelecek
O sitelerden almak istemiyormuş galiba. O yüzden pahalı olsa da vatandan alacakmış

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Gaming gen gibi siteler bana bir türlü güven veremiyor hocam anca mecbur olucam da öyle alıcam yoksa zor

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Gaming gen gibi siteler bana bir türlü güven veremiyor hocam anca mecbur olucam da öyle alıcam yoksa zor
Problemli olsa o kadar icerik ureticiler hic biriyle anlasma yapmazlardi deme. Tabi senin tercihin saygi duyarim fakat senin cebini dusunuyorum

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Problemli olsa o kadar icerik ureticiler hic biriyle anlasma yapmazlardi deme. Tabi senin tercihin saygi duyarim fakat senin cebini dusunuyorum
Valla içerik üreticilerde kendi cebini düşünüyor hocam bakıyorlar parası iyi mi? iyi dolandırıcılarmı değiller hemen anlaşmayı yapıyorlar

Aozy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
238
İsim
Ahmet ÖZYAVAŞ
Valla içerik üreticilerde kendi cebini düşünüyor hocam bakıyorlar parası iyi mi? iyi dolandırıcılarmı değiller hemen anlaşmayı yapıyorlar
Bahsettigin sitelerden kimse dolandirilmadi kardesim. Oyle olsa bu stoklarin bu kadar hizli tukenmesi mumkun mu sence ?

Slyrox

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
17
İsim
Cenk
Bahsettigin sitelerden kimse dolandirilmadi kardesim. Oyle olsa bu stoklarin bu kadar hizli tukenmesi mumkun mu sence ?
Dolandırıcılar demiyorum zaten hocam sorun yaşayan çok var ama

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
909,823
Üyeler
141,193
Son üye
oyungezer
Top Bottom