Neler Yeni

Vatan teknik servisi nasıl

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar bir önceki konularıma bakarsanız anlarsınız... onlara dayanarak ekran kartımı işlemcimi ve anakartımı vatandan bugün teknik servise gönderdim herhangi bir takip no vs. Vermediler max 1 ay süresi varmış ama adam dediki sevise gittikten sonra bu süre başlıyormuş veya kargoya verildikten sonra şimdi bu hafta verilmez dedi yani haftaya pazartesi verilir 1 ayı bulur gibi bunun gelmesi siz daha önce vatan teknik servisine gönderdinizmi kaç gün sordu 1ay benim için çok uzun bir süre 20 günde gelme şansı da yok gibi duruyor...

freygasm

80+ Gold
Vatan biraz kumar. Bazen ilgililer bazen bunu duyduğuma üzüldüm diyip geçiştiriyorlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Vatan biraz kumar. Bazen ilgililer bazen bunu duyduğuma üzüldüm diyip geçiştiriyorlar.
Yani hocam sizce kaç günde gelir ya 20 gün de gelsin gerçekten, 30 gün çok uzun bir süre

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Arkadaşlar bir önceki konularıma bakarsanız anlarsınız... onlara dayanarak ekran kartımı işlemcimi ve anakartımı vatandan bugün teknik servise gönderdim herhangi bir takip no vs. Vermediler max 1 ay süresi varmış ama adam dediki sevise gittikten sonra bu süre başlıyormuş veya kargoya verildikten sonra şimdi bu hafta verilmez dedi yani haftaya pazartesi verilir 1 ayı bulur gibi bunun gelmesi siz daha önce vatan teknik servisine gönderdinizmi kaç gün sordu 1ay benim için çok uzun bir süre 20 günde gelme şansı da yok gibi duruyor...

Teknik serviste ike işler çok sürmezde işlemlerin vatana kalan kısmında işler biraz uzuyor, vatan yavaş o konuda.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Teknik serviste ike işler çok sürmezde işlemlerin vatana kalan kısmında işler biraz uzuyor, vatan yavaş o konuda.
Ne anlamda kanka tam olarak şimdi bizim il küçük bir olduğu için pek yavaş is yapacaklarını sanmıyorum İstanbulun teknoloji mağazaları gibi dolup taşmıyor simdi bir sey daha yazacağım bekleyin

freygasm

80+ Gold
Yani hocam sizce kaç günde gelir ya 20 gün de gelsin gerçekten, 30 gün çok uzun bir süre
Normalde teknik servis süresi max 20 iş günüdür, 20 gün değil 20 iş günü. Bu da 30güne tekabul ediyor. Tabi dediğim gibi bu max süre; sorununuza onların isteğine bağlı olarak 10gün içinde de çözülebilir.

FOXN FOR WİN

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,141
İsim
Adnan Eren
genellikle vatanin teknik servisi yavas oluyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Ekran kartı kendini kullanmıyordu oyunlarda sorun Büyük ihtimalle ekran kartında yazılımsal diye düşünüyorum işlemci ve anakartida göndermişken göndereyim dedim nolur nolmaz belki sıkıntı onlardada cikar gibisinden
Mesaj otomatik birleştirildi:

genellikle vatanin teknik servisi yavas oluyor.
Kanka vatanın teknik servisine mi gitcek bilmiyorum adam şey dedi işlemciye de gönderdim adam şöyle dedi intel zaten direk yeni işlemci gönderir dedi

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Ne anlamda kanka tam olarak şimdi bizim il küçük bir olduğu için pek yavaş is yapacaklarını sanmıyorum İstanbulun teknoloji mağazaları gibi dolup taşmıyor simdi bir sey daha yazacağım bekleyin

Şehir farkını bilemiyorum ben istanbuldan ekran kartını vermiştim servise, teknik serviste çok durmadı ama vatanın servise göndermesi ve servisten vatana dönmesi, vatanın kendi kayıt işlemleri vs. çok yavaş işliyordu yani teknik serviste 3 gün falan durduysa gitmesi gelmesi vatandaki kayıt işlemleri 5-6 gündü bende :D.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner
Şehir farkını bilemiyorum ben istanbuldan ekran kartını vermiştim servise, teknik serviste çok durmadı ama vatanın servise göndermesi ve servisten vatana dönmesi, vatanın kendi kayıt işlemleri vs. çok yavaş işliyordu yani teknik serviste 3 gün falan durduysa gitmesi gelmesi vatandaki kayıt işlemleri 5-6 gündü bende :D.
Hocam 7+7=14+7= 21 gün eder böyle olsa sıkıntı tok

Hocam anlamadığım takip no vs. Gelmedi ben nasıl öğreneceğim

Günler bana cok ama cok zor geliyor suanda

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2

21 iş günü sadece serviste durduğu süreçtir, vatanın kendi işlemleri garanti süresini etkilemez.

Günler bana cok ama cok zor geliyor suanda

Ben hiç vatanla muhattap olmamıştım açıkcası, gönderilen teknis servise ulaşarak hep bilgi almıştım, ariyacaksın bilgi almak için. Zaten sonuç gelince seni ararlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
529
İsim
Paşadöner

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
40 günü bulur ozaman elimi kolumu skm verdim of offf

O kadar abartmaya gerek yok o kadar sürmez, 21 iş günü boyunca serviste durmuyor, 21 iş günü bir ürünün serviste durabilceği maksimum süre sonra yasal işlem başlatma hakkı oluyor müşterinin çünkü. Taş çatlasın 2 hafta sürer senin iş.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
957,310
Üyeler
151,041
Son üye
maggnumm07
Top Bottom