Neler Yeni

Yardım Vatandan alınan ürün iade

Tolga277

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tolga
Vatan internet sitesinden yaklaşık 10 gün önce bir laptop aldım. Fakat ürünü beğenmedim. Bazı görsel sorunları var. İnternetten bakınca hiçbir gerekçe göstermeden edilir diye okuyorum. Bir sorun çıkarırlar mı acaba ve ürün freedos geldi şimdi iade ederken freedos mu olmalı yoksa sorun çıkarmazlar mı. Ürünü iade almak istemezlerse ne yapabilirim. Teşekkür ederim.

jeff123can

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
728
İsim
Anonim
iade alacaklarını sanmıyorum.ürün arızalı mı çıktı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ve 6502 sayılı T.K.H.K. çerçevesinde ayıplı olmayan ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında, satın aldıktan sonra 15 gün içinde, aşağıda aktarılan koşullar çerçevesinde ve yalnızca belirtilen ürünleri değiştirebilirsiniz: (aşağıdaki koşulların bir arada bulunmaması halinde değişim yapılamaz)

• 1. Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
  • 2. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
  • 3. Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
  • Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda makul süre içinde değişim işlemleriniz sonuçlandırılacaktır.
  • Ödediğiniz bedel ileriki alış verişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde alışveriş kuponu (gider pusulası) olarak tarafınıza verilecektir.
1.maddededen eleniyorsun zaten.

Tolga277

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Tolga
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
iade alacaklarını sanmıyorum.ürün arızalı mı çıktı?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Vatan Bilgisayar’dan satın almış olduğunuz ve 6502 sayılı T.K.H.K. çerçevesinde ayıplı olmayan ürünleri müşteri memnuniyeti kapsamında, satın aldıktan sonra 15 gün içinde, aşağıda aktarılan koşullar çerçevesinde ve yalnızca belirtilen ürünleri değiştirebilirsiniz: (aşağıdaki koşulların bir arada bulunmaması halinde değişim yapılamaz)

• 1. Değiştirmek istediğiniz ürünün satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz ve orijinal kutusunda kullanılmamış olması gerekmektedir. Ürünün kutusunu açtıysanız; kutuya, ürüne ve aksesuarlara zarar vermeden, hasarsız, hatasız ve eksiksiz olarak getirilmesi ve ürünün kullanılmamış olması durumunda değişim işlemleriniz başlatılabilecektir.
  • 2. Ürünle birlikte verilen tüm hediyelerin de kusursuz ve eksiksiz olarak teslim edilmesi zorunludur.
  • 3. Satış faturasının aslı olmadan değişim işlemi yapılamaz.
  • Yukarıdaki koşulların sağlanması durumunda makul süre içinde değişim işlemleriniz sonuçlandırılacaktır.
  • Ödediğiniz bedel ileriki alış verişlerinizde kullanabileceğiniz şekilde alışveriş kuponu (gider pusulası) olarak tarafınıza verilecektir.
1.maddededen eleniyorsun zaten.
Hocam kullanmadan nasıl anlayacağım ürünü beğenip beğenmediğimi

Top Bottom