Neler Yeni

VatanPC RTX 2060 SİSTEM 8999tl YAPIŞ

NightRose

80+ Bronze
Hocam bende sonra alanların siparişi onaylanmış bi benimki kaldı iptal olur diye korkuyorum
iptal edemezler hocam rahat ol. mail adresine sözleşmeler geldiyse aç oku. tedarik edemeyecekse sipariştekileri muadil ve eşit fiyatta farklı ürün gönderebilir. siparişini iptal edicez derlerse tüketici hakem heyetine başvur. ben öyle yaparım iptal olursa.

Asi_ruh

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Hüseyin
Reis kaçta şıpariş verdin
10:40

Arkadaşlar bende montajlı sipariş verdim. Yalnız tedirgin olmuyor değilim. Çünkü kargo ile gelene kadar sıkıntı çıkar mı diye hep soru işareti. Rica ettim yerinden gidip alayım diye olmaz dediler. Şimdi arasam montajsız hali ile parçalar bana gelse daha mı iyi olur.
( gerçi bu seferde montajı nerde yaptırcaz ben o kadar anlamam, vatan da internet den gelen parçaların montajını yapmıyor Muş mağazaya boşa gitme dedi müşteri hizmetleri.) İstanbul

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
iptal edemezler hocam rahat ol. mail adresine sözleşmeler geldiyse aç oku. tedarik edemeyecekse sipariştekileri muadil ve eşit fiyatta farklı ürün gönderebilir. siparişini iptal edicez derlerse tüketici hakem heyetine başvur. ben öyle yaparım iptal olursa.
Belli olmaz edebilirler

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
ederlerse yazdığım şekilde yol izlenip o fiyata bu tarz bir sistem alırsın gecikmeyle problem değil. sözleşme elimde sipariş elimde ödeme elimde
3 5 ay beklersin ve sonucu kesin belli degil

NightRose

80+ Bronze
3 5 ay beklersin ve sonucu kesin belli degil
sonuç kesin belli o sistemi vermeleri gerekiyor. stok olmasa ben sipariş edemem. sipariş etmişim ki stok varmış. stok bitti diye siparişimi iptal ederlerse sözleşme koşullarını ihlal etmiş oluyorlar ve sözleşme gereği ürünü bana vermeliler. daha önce bu tarz konu morhipo ile yaşadım ve ürünü aldım. o kadar uzun da sürmedi, firma kendisi sonuçlandırdı hakem heyeti değil.

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

Kürşat Kütükçü

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,055
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim