Neler Yeni

Yardım VG27AQML1A 10 BİT OLAYI

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Cep Telefonu, Sistem Parçaları
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Bütçe
15000
Dün bir arkadaşın cevabını gördüm aqml1a modeli için 144hz üstünde 10 bit renk çalışmıyor diyordu bu doğrumu arkadasa sordum cevap alamadım bilen varmı öyle bir şey varmıdır ona göre almayacağım

qosinux

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ensar Sönmez
Evet ben monitörü kullanıyorum 144hz üstünde 8bit + titremeli moduna geçiyor. Teknik kısmını bilmiyorum ancak görüntüde aman aman bir değişiklik olmuyor. Ben genel olarak monitörden memnunum öneririm.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,383
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Doğru, çoğu monitörde böyle Hz düşürmek gerekebiliyor.

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,608
İsim
Bilal Tepe
Gerçek 10 bit monitörler çok pahalı bu tür monitörler gerçek 10 bit degil bence

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Gerçek 10 bit monitörler çok pahalı bu tür monitörler gerçek 10 bit degil bence
Varmi önerebileceginiz monitör güzel 2k 27", olma şartıyla 15k bütçe var az biraz artabilir duruma göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet ben monitörü kullanıyorum 144hz üstünde 8bit + titremeli moduna geçiyor. Teknik kısmını bilmiyorum ancak görüntüde aman aman bir değişiklik olmuyor. Ben genel olarak monitörden memnunum öneririm.
Hocam merhaba bunu duyunca vazgeçtim almaktan aslında kısmen sizin önereceğiniz 2k 27" monitor varmı minimum 165hz renk kalitesi iyi olsun mümkünse bu bahsettiğiniz sorun olmasın

Son düzenleme:

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,608
İsim
Bilal Tepe
Varmi önerebileceginiz monitör güzel 2k 27", olma şartıyla 15k bütçe var az biraz artabilir duruma göre
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam merhaba bunu duyunca vazgeçtim almaktan aslında kısmen sizin önereceğiniz 2k 27" monitor varmı minimum 165hz renk kalitesi iyi olsun mümkünse bu bahsettiğiniz sorun olmasın

DCI p3 oranı daha iyi

Bahsettiğiniz sorun bunda var mı bilmiyorum ama o sorunu her monitörde rastlarsınız diye düşünüyorum yüksek hızda 10bit veren paneller çok çok çok pahalıdır

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

DCI p3 oranı daha iyi

Bahsettiğiniz sorun bunda var mı bilmiyorum ama o sorunu her monitörde rastlarsınız diye düşünüyorum yüksek hızda 10bit veren paneller çok çok çok pahalıdır
Anladım tuf daha işime yarar gibi buna kıyasla sağa sola döndürme işime yarayabilir

sein.

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Arda Şahin
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
ardafreecs
Steam
Freecs
Discord
qkenn
Anladım ozaman dediğiniz model en mantıklısı suan
Hocam birde yuksek hz dede 10 bit kalan monitör bildiğiniz varmı iyi fiyatina bakmak için birde monitor kullandığınız genel olarak nasıl ben fps ve hikaye oyunları oynuyorum fakat genel olarak günüm lol valorant vs oynayarak geçiyor iyi mi? düşününce şimdi o kadar para verip 10 bit ve flickrr free kullanamamsk garip geliyor

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,608
İsim
Bilal Tepe
Hocam birde yuksek hz dede 10 bit kalan monitör bildiğiniz varmı iyi fiyatina bakmak için birde monitor kullandığınız genel olarak nasıl ben fps ve hikaye oyunları oynuyorum fakat genel olarak günüm lol valorant vs oynayarak geçiyor iyi mi? düşününce şimdi o kadar para verip 10 bit ve flickrr free kullanamamsk garip geliyor
Hocam yüksek Hz de 10bit monitör bulma imkanin çok düşük bu fiyata hatta imkansız dedigim gibi şahsen ben olsam bu kadar para yerine gider 170 180hz alırım para cepte kalır

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
908,092
Üyeler
140,947
Son üye
mstca633
Top Bottom