Neler Yeni

İnceleme Victus 16 sen necisin hacı ?

Sizce hayla Nitro 16 vs. Yerine tercih edilebilir bir laptop mu?

• Tercih Edilir

• Tercih edilmez

• Kararsızım

Sonuçları oy verdikten sonra görebilirsiniz.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet
çoluk çocukla boş zamanda muhattap oldum bi ara gene gelirim senin acer satışlarını baltalamaya

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
çoluk çocukla boş zamanda muhattap oldum bi ara gene gelirim senin acer satışlarını baltalamaya
Gel bakalım daha seni ne kadar susturacağım bana laf atmakdan başka bir şey yapabildiğin yok zaten.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Toprak
Bak bakalım ben kimlere cevap vermişim küfürbaz ile işim olmaz incleme attım kimse onları konuşmuyor neden? Çünkü kendi dedikleri haksız çıkıyor ben kimi cevapsız bırakmışım? Siz anca bana laf atar iken ben size inceleme atıyordum kanıt atıyordum konu benim senin gibi küfürbazların bu konuda işi yok ben poenk beni sinir etti diye konuma yazma demedim ama senin gibi bir küfürbazın benim konumda işi yok.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Valorant laptoplarda throttle yaratıyor ve drop yaşatır 72 watt çekmiş testde tulpar 79 derecelerde.
O Intel hocam. Bu AMD.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
O Intel hocam. Bu AMD.
Gene fark attığının gerçeğini değiştirmez birde intel isteyenler oluyor.

Bana çoluk çocuk diyen adam bana laf atmak başka bir şey yapamıyor ne bir kullanıcı incelemesi ne bir kanıt.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet
Gel bakalım daha seni ne kadar susturacağım bana laf atmakdan başka bir şey yapabildiğin yok zaten.
bak bakalim kim kime laf atıyor her paylaşım ortaya yazılmış basta benim ama sen gelip sürekli cevap yetiştirmişsin laf atıp bana.
gercekler yazıldı konun abarttığın gibi olmadığı için mi hırs yaptın. yoksa acerda maaslar mi güzel.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Toprak
Ora ayrı ama nerde fark atıyor ben oyundan bahsediyorum ve amdli modellerden. AMD işlemcilere 25w bile nerdeyse yetiyor

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
neyse uslup bozmayacagim
Var mı ki bozulsun ? O üslubunu bana söverek bozdun git bana bilgi ile gel laf ile değil.

Ora ayrı ama nerde fark atıyor ben oyundan bahsediyorum ve amdli modellerden. AMD işlemcilere 25w bile nerdeyse yetiyor
Yetmez en az 70-80 çok güzel performanslar elde edilir anakarta biniyor amd biraz da ondan dolayı limitde yüksek oluyor.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet

Bana çoluk çocuk diyen adam bana laf atmak başka bir şey yapamıyor ne bir kullanıcı incelemesi ne bir kanıt.

geçmiş mesajlara bakta gör neler atmıştım ccinebennch testi de yaptım aksamada occt power atarım sende bi acer atda görsün insanlar

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
bak bakalim kim kime laf atıyor her paylaşım ortaya yazılmış basta benim ama sen gelip sürekli cevap yetiştirmişsin laf atıp bana.
gercekler yazıldı konun abarttığın gibi olmadığı için mi hırs yaptın. yoksa acerda maaslar mi güzel.
Haksız olduğun için haksız olmasan yazmazdım küfür ettiğin içinde sana kinliyim onu söyleyeyim 65 watt limitli victusu savunuyorsun.

geçmiş mesajlara bakta gör neler atmıştım ccinebennch testi de yaptım aksamada occt power atarım sende bi acer atda görsün insanlar
https://www.technopat.net/sosyal/ko...8s-benchmark-ve-test-sonuclari.3051309/?amp=1 bin kere attım bir bin kere daha atarım 18 bin puan alanda var bu konuda.

Benim attığım testlere bak bakalım tonca attım tabi sizin gibilerin işine gelmez bakmak.

vampirelf

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
33
İsim
Mehmet
kardes okuma yazma öğren bence paranoyadan da vaz geç.
geçmiş mesajlara bak küfür yazan ben değil victus süper diyen de ben degil. victus 15 alınmaz intelli victus sorun olur diyende ben. Ama bu fiyata 7840hs victusun benzer fiyata rakibi yok bunu kabullen. 54 w tdp limiti var diyor amd zaten 65 yeterli fazlasıyla. oyunda çeksin acer 65 watt üstü göreyim diyorum. cekemiyorsa isterse 100w versin sentetik testte bana ne.

PoeNk

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
517
İsim
Toprak
Var mı ki bozulsun ? O üslubunu bana söverek bozdun git bana bilgi ile gel laf ile değil.

Yetmez en az 70-80 çok güzel performanslar elde edilir anakarta biniyor amd biraz da ondan dolayı limitde yüksek oluyor.
Ne diyorsunuz hocam? Valorant bana dersiniz render programı. Masaüstü işlemcileri bile 50w geçmez. Kaldı ki oyunda maks 50w görmüştür. 300fps bandında dolaşıyor fxaa msaa vs maks. FPS chart grafiği sabit gidiyor ve 5 MS lerde dolaşıyor frametime.

Ruffian

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
664
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Ne diyorsunuz hocam? Valorant bana dersiniz render programı. Masaüstü işlemcileri bile 50w geçmez. Kaldı ki oyunda maks 50w görmüştür. 300fps bandında dolaşıyor fxaa msaa vs maks. FPS chart grafiği sabit gidiyor ve 5 MS lerde dolaşıyor frametime.
Çok pis bir throttle yediriyor valorant.

Rakibi var tulpar je güne duruyor sen benim attığım konulara bakıyor musun? Bana okuma yazma öğren diyen herkes konuma bakmıyor sanırım gidin bir bakın konulara cahil kalmayın.
kardes okuma yazma öğren bence paranoyadan da vaz geç.
geçmiş mesajlara bak küfür yazan ben değil victus süper diyen de ben degil. victus 15 alınmaz intelli victus sorun olur diyende ben. Ama bu fiyata 7840hs victusun benzer fiyata rakibi yok bunu kabullen. 54 w tdp limiti var diyor amd zaten 65 yeterli fazlasıyla. oyunda çeksin acer 65 watt üstü göreyim diyorum. cekemiyorsa isterse 100w versin sentetik testte bana ne.

En ucuz R7 victus 31 bin TL den başlıyor RTX 4050 li Ve bu fiyata RTX 4060 lı Tulpar var R7 dediğime bakmayın limitden R5 gücüne düşecek nerede ise.

quejy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
400
İsim
halil
Benim attığım teste bakın bana victusu savunup durmayın fırsat kolluyorsunuz savunmak için fark etmediğim değil kendk cihazınız diye savunmaya çalışmayın.
Victus 16 aldığım için aşırı pişmanım asla önermiyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,556
Üyeler
141,987
Son üye
Exın
Top Bottom