Neler Yeni

🔥İndirim Viewsonic 27" 2K İps Monitör 8,599₺🔥170Hz

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
istatistiklere ve yapılan testlere göre :)
Bahsettiğimiz fiyat aralığı 8000-8500 tutup başka markanın 10.000 tl bandındaki monitörleri ile kıyaslama yaparak öneride bulunmak mı istatik bilgisi? 😅

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Burak Demir
Knk fp model olur önerir sağlam indirime girer önerir niye önerilmesin tuf modelleri bazen makul fiyata düşüyo öneriliyo hatta
doğrudur arada iyi 1-2 modeli güzel fiyatlara düşüyor zaten

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
Bütçe/talep/fayda gibi kriterleri göz önüne alarak öneri yapıyoruz. Bütçesi 15k olan kişiye gidip 8500 tl tuf önermiyoruz hocam

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Burak Demir
Bahsettiğimiz fiyat aralığı 8000-8500 tutup başka markanın 10.000 TL bandındaki monitörleri ile kıyaslama yaparak öneride bulunmak mı istatik bilgisi? 😅
bomboş msi haterlığı yaparak istatistiğe katkı sağlıyorsun eyv

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
bomboş msi haterlığı yaparak istatistiğe katkı sağlıyorsun eyv
4 tane msi monitör aldık 2 arkadaşım 2 ben hepsinde 1 tane ölü piksel çıktı. Sen kaç tane msi kullanarak öneriyorsun mesela hocam? Şu an kullandığım da 3. Asus monitörüm ki bütçe problemim de yok istesem 20k'lık monitöre bile para bayılırım.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
435
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
Yorumlarda bir kişi panelin çok kötü olduğunı ve IPS gibi görünmediğini söylemiş. IPS glow denen bi olaydan şikayetçi. Ayrıca monitör 144hz 10 bit veriyomuş muhtemelen 170hz de 8 bittir. Yani 8+frc olarak 10 bit verebiliyor.
Bu bit mevzusu çok önemli mi

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Burak Demir
4 tane msi monitör aldık 2 arkadaşım 2 ben hepsinde 1 tane ölü piksel çıktı. Sen kaç tane msi kullanarak öneriyorsun mesela hocam? Şu an kullandığım da 3. Asus monitörüm ki bütçe problemim de yok istesem 20k'lık monitöre bile para bayılırım.
msi aldın ama hangisini aldın knk orası önemli, ben burada msi fanboyluğu yapmıyorum zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu bit mevzusu çok önemli mi
evet

Dravdan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
137
İsim
Mustafa Salih Akdemir
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji
msi aldın ama hangisini aldın knk orası önemli, ben burada msi fanboyluğu yapmıyorum zaten
Doğrudur, 2 farklı model kullandım ikisinde de ölü piksel sorunu yaşayınca hiçbir modelini önermiyorum artık. Sonuçta kullanmadığım bir cihazı önermek saçma olur. Youtube'dan inceleme izleyerek öneri yapmayı da doğru bulmuyorum. Burada insanların merak ettiği şey inceleme değil. Kullanıcı yorumları ben de bir kullanıcı olarak yorumumu belirtiyorum. Sonuçta benim izlediğim incelemeyi soruyu soran kişi de izleyebilir.

Prexeon

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
132
İsim
Burak Demir
Doğrudur, 2 farklı model kullandım ikisinde de ölü piksel sorunu yaşayınca hiçbir modelini önermiyorum artık. Sonuçta kullanmadığım bir cihazı önermek saçma olur. Youtube'dan inceleme izleyerek öneri yapmayı da doğru bulmuyorum. Burada insanların merak ettiği şey inceleme değil. Kullanıcı yorumları ben de bir kullanıcı olarak yorumumu belirtiyorum. Sonuçta benim izlediğim incelemeyi soruyu soran kişi de izleyebilir.
öyle bir şey olduysa ben bunu bunu aldım ama ölü piksel çıktı diyebilirsin o doğru bir yaklaşım olur ama sen gidip msi alma çöp dersen işte orası sıkıntı

Top Bottom