Neler Yeni

Viewsonic XG2431 = 23.8", 240HZ, 0.5MS, IPS PANEL / 6.999₺

DeveloperRedneck

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,297
İsim
Kürşat

Hasdur Bakiye

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
612
İsim
Hasdur Bakiye
Zaten Bu Fiyatlarda Değilmiydi ?

OrkunJJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,675
İsim
Orkun

rejisor

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Ünal can
Bir çok yerde aynı fiyat %53 indirim başlığa yazıp koymak yanıltıcı oluyor, paylaşan arkadaş mağaza sahibi mi acaba?😄

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Aslında uzun zamandır bu monitörün gelmesini bekliyordum geldi son zamanlarda piyasada görüyorum ama 1000tl daha fiyatı düşmesi gerekiyor bence. Beklesem mi bilemedim. %100 bu monitörü alacağım o kesin ama ne zaman o biraz soru işareti :) Amazon da 4 stok kalmış acaba bahar fırsatı olarak indirime girer mi :/ (kesinlikle amazon dışında monitör almam bu arada, 3 tane aldım hepsinde sorun vardı 3 ünü de iade ettim rahat bir şekilde)

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Aslında uzun zamandır bu monitörün gelmesini bekliyordum geldi son zamanlarda piyasada görüyorum ama 1000tl daha fiyatı düşmesi gerekiyor bence. Beklesem mi bilemedim. %100 bu monitörü alacağım o kesin ama ne zaman o biraz soru işareti :) Amazon da 4 stok kalmış acaba bahar fırsatı olarak indirime girer mi :/ (kesinlikle amazon dışında monitör almam bu arada, 3 tane aldım hepsinde sorun vardı 3 ünü de iade ettim rahat bir şekilde)
Ölü piksel sebepli mi?

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
Bu daha mantıklı gibi ama bilemedim
Renk doygunluğu vs nasıl acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ölü piksel sebepli mi?
1 tanesi ölü pixel MSI , birinde ışık sızması + takılı pixel MSI , LG olanda da bobin vızıltısı vardı ekran parlaklığı düşürünce ve ghosting vardı.

BlackFr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mehmet
Renk doygunluğu vs nasıl acaba?
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 tanesi ölü pixel MSI , birinde ışık sızması + takılı pixel MSI , LG olanda da bobin vızıltısı vardı ekran parlaklığı düşürünce ve ghosting vardı.
Kullanmış olmak problem olmuyor iade veya değişimde değil mi? Ben de 2 gün önce amazondan aldım bugün ölü ya da sıkışmış bir piksel fark ettim... Bu arada monitör de ViewSonic...

Top Bottom