Neler Yeni

Viper V2 Pro vs Logitech G Pro Superlight 2

knizel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gerçek Deniz Cinel
arkadasın olmayabılır oyuzden atk x1 onerıyoruz pıyasada en yenı ve en ust sensor suanda
Hocam tamam olmayabilir o yüzden GPX2 almasını önerdim. Zaten Viper v2 pro mu GPX2 mi diye sormuş. Tercih edilecekse GPX2 tercih edilmeli diye söylüyorum çünkü kendi kutusundan çıkan dongle ı ile zaten 4000 hz alınabiliyor ve arkadaşınki gibi claw/palm karışık bir tutuş için en güvenli seçim olacaktır.

Lympha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
618
İsim
Mert Aksu
sorunları var mouse un bu fiyatlarda tercih edilmez bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çin mouseu olduğu için bazı kopyalarda yapısal ve dongle sorunları olabiliyo
darmoshark m3 4k kullanıyorum. Aldığım günden beri bir faydasınız görmedim. Bluetooth çalışmaz oldu. 4k receiver kopma yapıyor. scroll da tekleme yapıyor sensör okumuyor. 3 sene rival 3 kullandım 1 sorun yaşamadım bu mouse u alalı 1 sene oldu bozulmadık yeri kalmadı. Çin malı garantisi olmayan mouse almak kumardan farksız.

Gurkanpiro

80+ Gold
darmoshark m3 4k kullanıyorum. Aldığım günden beri bir faydasınız görmedim. Bluetooth çalışmaz oldu. 4k receiver kopma yapıyor. scroll da tekleme yapıyor sensör okumuyor. 3 sene rival 3 kullandım 1 sorun yaşamadım bu mouse u alalı 1 sene oldu bozulmadık yeri kalmadı. Çin malı garantisi olmayan mouse almak kumardan farksız.
cok yasayan yok nerden aldınız acaba

yagizpe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Emre Eroğul
Hocam tamam olmayabilir o yüzden GPX2 almasını önerdim. Zaten Viper v2 pro mu GPX2 mi diye sormuş. Tercih edilecekse GPX2 tercih edilmeli diye söylüyorum çünkü kendi kutusundan çıkan dongle ı ile zaten 4000 hz alınabiliyor ve arkadaşınki gibi claw/palm karışık bir tutuş için en güvenli seçim olacaktır.
Hocam cidden tesekkur ederim şu cevabı almak için uğraşıyorum günlerdir claw-palm/relaxed claw tutuş için hangisini almalıyım diye tam cevabını verdiniz

knizel

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
Gerçek Deniz Cinel
Hocam cidden tesekkur ederim şu cevabı almak için uğraşıyorum günlerdir claw-palm/relaxed claw tutuş için hangisini almalıyım diye tam cevabını verdiniz
Rica ederim hocam. Ben de benzer şekilde iki tutuşu da kullanıyorum ve GPX2 de çok daha fazla rahat ettiğimi fark ettim. DeathAdder v3 Pro'mu kullanmaz oldum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
54
İsim
Çetin
GPX2 alın kesinlikle. Viper V2 Pro şu anda görece eski bir fare. Yeni modeli Viper V3 Pro daha Türkiye'de satışa çıkmadı ama Amazon üzerinden Almanya'dan 6200 TL gibi bir fiyata getirtilebiliyor.
V2 pro ile v3 pro farklı shapelere sahip bence hala alınabilir bir mouse

Fakat gpx2 ye karşı geri kalıyo arkadaşın tutuşundan dolayı

yagizpe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Yağız Emre Eroğul

Fakat gpx2 ye karşı geri kalıyo arkadaşın tutuşundan dolayı
Hocam tutusu doğru anladık umarım bahsettiğim grip relaxed claw uygun degilmi gpx2

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
997,018
Üyeler
157,876
Son üye
Umurarkn
Top Bottom