Neler Yeni

Vitesli Bisiklet Nasıl Kullanılmalıdır?

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
teşekkürler bilgiler için küçükken biniyodum sonra bozulunca hiç bisiklet alma ihtiyaçım olmadı telefon table pc derken 7 sene çnce binmiştim en son bu seneler okulda olmadıığı için evde pc pc sıkıldım artık bisiklet almayı çok istedim aşağıda sürenleri görünce geçende arkadaşımın kine bindim daha çok almk istedim ama çok pahalı olmuştu bime 600 TL'ye geldi bende aldım uygundu ilerde belki alırım alırsam kron almayı düşünüyorum çok güzeller sence ?
kronların gidonunda kronik sıkıntı var kırılıyor. tabii modeli de önemli xc 100 150 ye hiç bulaşılmaz echo serilerinden allah korusun bimdeki bisikletin marka modeli neydi

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,495
İsim
Taha yücel
kronların gidonunda kronik sıkıntı var kırılıyor. tabii modeli de önemli xc 100 150 ye hiç bulaşılmaz echo serilerinden allah korusun bimdeki bisikletin marka modeli neydi
xc 75 ben almayı düşünmüştü 1700 dedi alamadım :D bizim binada xc100 var 24 jant 11 yaşındaki bir komşumun gidonunu bilmiyorum hiç sürmedim ama çok şık

mounty bisiklet

yeni atılmış bu video kurulum yaparken burdan yardım aldım kurmadaım yerleri yarın sabah bisikletöiye götürcem

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Ön vites 3 vitestir. Arka vites 6-7-8 olabiliyor. Klasiği ön 3 arka 7 olandır. En hızlı şekilde sürsen 40km hız yaparsın en baba o da.

öncelikle olmazsa olmaz lafımızı söyleyelim bisikleti sürmüyorken vitesi çevirme sağdaki vitesler pedalı sertleştirip hafifletir soldakilerde aynı mesela yokuş çıkacaksan solu 1 sağı 1 e al hızlı gitmek istiyosan solu 1 sağı 7 solu 1 sağı 7 gibi gitgide keşfedersin zaten
En önemli şeyi söylemişin hocam eline sağlık hareket etmiyorken vites değiştirmemeden

Erda Yıldırım

80+ Gold
21 vitesli bir bisiklet aldım bimden ama çok anlamıyorum vitesden ne işe yarıyor nasıl kullanılır

sağda 7 ye kadar rakamlar var solda 3 bunların amacı nedir neyi kolaştırıyor 3 den 2 ye atarsam drift çekermiyim :D
şöyle düşün
sağdaki vites 7'de iken 100'e ulaşmak için en az 14 kere çevirmen lazım
sağdaki vites 1'de iken 100'e ulaşmak için en az 100 Kere çevirmen lazım
ama vites sayısı arttıkça pedalın sertliğide artıyor

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
xc 75 ben almayı düşünmüştü 1700 dedi alamadım :D bizim binada xc100 var 24 jant 11 yaşındaki bir komşumun gidonunu bilmiyorum hiç sürmedim ama çok şık

mounty bisiklet

yeni atılmış bu video kurulum yaparken burdan yardım aldım kurmadaım yerleri yarın sabah bisikletöiye götürcem
vites grupsetleri frenleri maşası çok kötü. ben sana hemen bir tane önereyim şimdi (mounty için diyorum) xc 75 1700 etmez asla
Mesaj otomatik birleştirildi:

mounty bisiklet

max bütçeyi sormayı unttum :D

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,495
İsim
Taha yücel
vites grupsetleri frenleri maşası çok kötü. ben sana hemen bir tane önereyim şimdi (mounty için diyorum) xc 75 1700 etmez asla
biliyorum etmez bütçem buna yetti o yüzden :( zaten mahallede sahilde 2 turlamalık için aldım

kaliteli bende almak isterdim ama pc aldım 10 k ya daha taksiti bitmedi 5 ay var

max bütçeyi sormayı unttum :D
aldım bile ama babam göre hiç sormadım 1k olurmu bilmiyorum

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu
biliyorum etmez bütçem buna yetti o yüzden :( zaten mahallede sahilde 2 turlamalık için aldım

kaliteli bende almak isterdim ama pc aldım 10 k ya daha taksiti bitmedi 5 ay var

aldım bile ama babam göre hiç sormadım 1k olurmu bilmiyorum
wow bayadır piyasaya bakmamıştım bu fiyatlar ne ya. snopp 5.3 önerecektim 1700tl olmuş ./ 2. ele yönelmek zorunda kalabilirsiniz

YavuzZX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
274
İsim
Yavuz Balıkçıoğlu

pcsavaşçısı

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Arda Ardıç
Bak tekniği veriyorum yükleniyor......(!)
1 de 1.2.3
2 de 3 4 5 (5 sınır)
3 de 6 7

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,966
Üyeler
155,657
Son üye
RasputinTR