Neler Yeni

VOGE R125 MOTORSİKLET h.o ? g.o ?

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika
ya niye durup dururken kaza yapıyorum deli midir nedir. İnsan gibi kullanıyorum işte trafik tecrübem de olduğundan risk almadan 3500km gittim niye durduk yere patlayayım nası bi zihniyet bu ? her motor alanın kaza yapması zorunlu mu
Düşünce yanlış birisi gelip olduğu yerde de düşürebilir veya durduk yere bir arıza da verebilir. Sonuçta yeni motor o yüzden kroniği bilinmiyor olabilir. NK'da başına ne geleceği belli en azından 2019dan beri piyasada. Aldıktan sonra nasıldır demek de saçma olmuş bişi olmaz tecrübe edinirsin en kötü.

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Ama o paraya ben olsam sıfıra yakın ns200ug bulunabilirse dominar 250 veya illa 100cc klasmanında alınacaksa tvs rtr 200 vitesli zorunlu değilse pcx tercih ederdim.
işte elimde o para yoktu taksitle aldım diyorum ya. Elimde o para olsa ben de başka motor bakardım

CFK’

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Cefika

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
Düşünce yanlış birisi gelip olduğu yerde de düşürebilir veya durduk yere bir arıza da verebilir. Sonuçta yeni motor o yüzden kroniği bilinmiyor olabilir. NK'da başına ne geleceği belli en azından 2019dan beri piyasada. Aldıktan sonra nasıldır demek de saçma olmuş bişi olmaz tecrübe edinirsin en kötü.
valla hocam nkyı da sürdüm sr'ı da sürdüm ne hikmetse altımdaki motor daha bi güven veriyor. İleride ne olur bilemem dediğiniz riskler elbette var ama 16.000km kullanan kişi bile memnun olduğunu söylüyor motordan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

durup duruken degıl denyonun bırı gelıp sana vursa nolacak
bence senin tedavi olman lazım NİYE KARDEŞİM NİYE VURSUN. Durup dururken vurursa da motoru perte çıkartır sigortadan gelen parayla yeni motor alırım derdin ne senin

ayrıca motorun o kadar parça sorunu yok max 1 ay içinde her parçası geliyor japon gibi 3 günde elime gelmez belki ama o denli büyük kazadan sonra da ha 1 ayda gelmiş parça ha 1 haftada gelmiş fark etmez

Gurkanpiro

80+ Gold
valla hocam nkyı da sürdüm sr'ı da sürdüm ne hikmetse altımdaki motor daha bi güven veriyor. İleride ne olur bilemem dediğiniz riskler elbette var ama 16.000km kullanan kişi bile memnun olduğunu söylüyor motordan.

bence senin tedavi olman lazım NİYE KARDEŞİM NİYE VURSUN. Durup dururken vurursa da motoru perte çıkartır sigortadan gelen parayla yeni motor alırım derdin ne senin
derdım yok anlıyorum kımse motorunun kotulemesını ıstemez ama burası turkıye sarhos bırı denk gelır cogu ınsan motorcular saygı bıle duymuyor parca sıkıntısı oldugunu soyluyoruz ama hayırlı olsun allah tekerlergıne tas degdırmesın masallah

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun
Instagram
emrekymk_10
durup duruken degıl denyonun bırı gelıp sana vursa nolacak
ya kaza yaparsam diye hiç araç almayalım aldığımızı da garajdan çıkartmayalım ya garajdan çıkarken sürtersem ? ya tekerim patlarsa yerde vida varsa ? hatta merdivenden inerken ayağında burkulabilir bence evden hiç çıkmamalısın. Ya da karşıdan karşıya geçerken denyonun biri gelir patlatırsa senin yedeğin de yok nerede bulacaz bidaha kol bacak. Sıkıntılı yani kal evde sen en iyisi televizyon falan takılırsın

derdım yok anlıyorum kımse motorunun kotulemesını ıstemez ama burası turkıye sarhos bırı denk gelır cogu ınsan motorcular saygı bıle duymuyor parca sıkıntısı oldugunu soyluyoruz ama hayırlı olsun allah tekerlergıne tas degdırmesın masallah
bence sen psikoloğa görünmelisin bu sorun anksiyeteye benziyor. Kazadır olur nabalım kaza olursa diye 0 araç almayalım mı o zaman. Mesele benim motor olması değil yarın r25te alsam taksit öderken kaza yaparsam parçası olsa bile nası ödiycem ? en iyisi r25 almayayım köylünün birinden ybr bulurum

Gurkanpiro

80+ Gold
ya kaza yaparsam diye hiç araç almayalım aldığımızı da garajdan çıkartmayalım ya garajdan çıkarken sürtersem ? ya tekerim patlarsa yerde vida varsa ? hatta merdivenden inerken ayağında burkulabilir bence evden hiç çıkmamalısın. Ya da karşıdan karşıya geçerken denyonun biri gelir patlatırsa senin yedeğin de yok nerede bulacaz bidaha kol bacak. Sıkıntılı yani kal evde sen en iyisi televizyon falan takılırsın

bence sen psikoloğa görünmelisin bu sorun anksiyeteye benziyor. Kazadır olur nabalım kaza olursa diye 0 araç almayalım mı o zaman. Mesele benim motor olması değil yarın r25te alsam taksit öderken kaza yaparsam parçası olsa bile nası ödiycem ? en iyisi r25 almayayım köylünün birinden ybr bulurum
derdım yok hayırlı olsun allah tekerıne tas degdırmesın masallah

Emre_kymk

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,186
İsim
Ali Emre Kaymak
İlgilendiği Kategoriler
bilgisayar, oyun