Neler Yeni

Vücudum nasıl ölçülerim fazla mı? Sizce kilolu muyum?

3.George

80+ Bronze
neredeyse ayda 1 kilo almışsın. beslenmende bi yanlışlık var ya da hareketsizsin. az yiyorum diyip çok yediğinin farkında bile değilsin belki de
Bence de çok yiyor olması lazım. Bende anlamazdım çok yediğimi bu arkadaşta anlamıyor gibi umarım çok geç olmadan fark eder

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
yağlısın kardeş kalori açığı oluşturucaksın spor yapacaksın bu kadar bitti başka yolu yok
kilonda çok fazla değil ama yağın çok

yağlısın kardeş kalori açığı oluşturucaksın spor yapacaksın bu kadar bitti başka yolu yok
kilonda çok fazla değil ama yağın çok
O kadar yağlı görünmüyorum giyinikken bence ama evet biraz yağ var. Spor yapmadan olmuyo mu? Evde hareketlerle

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
O kadar yağlı görünmüyorum giyinikken bence ama evet biraz yağ var. Spor yapmadan olmuyo mu? Evde hareketlerle
beslenmene dikkat edersen bir yere kadar ama dumbellsiz yine zor spor yapmadan diyet yapmak kas kaybettirir ve spor yapmadan sadece tartıda azalırsın yine de o istediğin estetik görüntüye sahip olamazsın

beslenmene dikkat edersen bir yere kadar ama dumbellsiz yine zor spor yapmadan diyet yapmak kas kaybettirir ve spor yapmadan sadece tartıda azalırsın yine de o istediğin estetik görüntüye sahip olamazsın
estetik kaslı durmak istemiyorum zaten istediğim normal görünmek (doğum günün kutlu olsun)

3.George

80+ Bronze
Dostum bu kadar yorum yetmedi mi? Bu konu neden hala yükseliyor anlamadım.

Montofteam

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
583
İsim
Eren

Elmeryy

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
926
İsim
Ömer Yılmaz
Steam
#forEF Elmeryy
Discord
elmeryy
estetik kaslı durmak istemiyorum zaten istediğim normal görünmek (doğum günün kutlu olsun)
teşekkürler kanka bence bu kadar diyet zahmetine girerken sporunu da yap ikisi beraber olsun en azından imkan yoksa bir iki çift dumbella para biriktir
yaşadığın yeri bilmiyorum ama belediyenin salonu varsa 3-4 kat daha ucuz oluyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şuan kötü müyüm peki?
kanka günlük hayatını etkileyeceğini sanmıyorum benim bacaklarım kalın mesela benim hayatımı etkiliyor o yüzden bende diyete ve spora başladım mecburiyet gibi bir şey oldu benim için

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
913,541
Üyeler
141,723
Son üye
nedtheking61
Top Bottom