Neler Yeni

Vücut Geliştirme Hakkında Detaylı Yemek

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
pirinç,bulgur pilavı,haşlanmış patates tüketebilirsin karb olarak
protein olarak hindi,tavuk,ton balığı,yumurta(bitkiseller de var tabi ama sentez olarak hayvansal daha iyi)
yağ olarak da 35 40gr kuruyemiş tüketilebilir
yağsız kilo alarak(ayda 1 kilo ideal) basacaksın bu kadar basit
6 aya değişimi görünce şaşırırsın,marcusun pt reklamı gibi oldu :D
omuz genişliğin az olduğu için estetik durmuyorsun büyük ihtimal,veya karın yanı yağların biraz fazla büyük
omuz büyüyüp yağ kaybettikce estetik bi vücuda daha çok yaklaşacaksın
Omuz küçük değil aslında kırdığım ve kemik erimesi olduğu için kol ve bileklerim çok ince göbekte olunca vücut orantısız duruyor bol giyindiğim için belli olmuyor ama göğüste büyük hoca önce toparla kışa doğru bulka girersin dedi bende aynı şekilde düşünüyorum

Ekler

• IMG_20220725_232157.jpg
    IMG_20220725_232157.jpg
    672.4 KB · Hit: 26

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Omuz küçük değil aslında kırdığım ve kemik erimesi olduğu için kol ve bileklerim çok ince göbekte olunca vücut orantısız duruyor bol giyindiğim için belli olmuyor ama göğüste büyük hoca önce toparla kışa doğru bulka girersin dedi bende aynı şekilde düşünüyorum
kollar çok zayıf
bide yağ oranını düşününce o kolda baya da yağ var
kola aban yağ oranını düşürmeye çalış
kolu haftada 3 çalışsan yeridir dostum

123kral14

80+ Silver
Abi adımları sayıyorum
1- samsung healty yükle
2- tdee hesapla
3-
1658782222676.png

4-tdee ne göre bir beslenme programı yap kilo alacaksan tdee den yüksek vereceksen max 500 kalori düşük şekilde azalt
5-kolay gelsin antrenman ve yemek programı hazırlamaya çalışmak adama kafayı yedirir :D
6- her yediğini, uykunu ve içtiğin suyu dahil samsung healty uygulamasına kaydet orada her şey gözüküyor yarından başla yapmaya beslenme programını oturtmasan bile
7- kırmızı et yeme sindirimi uzun sürer
8- pirinç, tavuk falan ye baya yorgunum bir şeyler anlatmaya çalışltım ama kafana takıldıysa sorabilirsin

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kollar çok zayıf
bide yağ oranını düşününce o kolda baya da yağ var
kola aban yağ oranını düşürmeye çalış
kolu haftada 3 çalışsan yeridir dostum
Yarım yamalak fullbody ile olmuyor valla umarım toparlayabilirim 3 aylık daha üyeliğim var iki gün gidip bir gün dinlenmem daha verimli olur mu?

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Yarım yamalak fullbody ile olmuyor valla umarım toparlayabilirim 3 aylık daha üyeliğim var iki gün gidip bir gün dinlenmem daha verimli olur mu?
yararı olur mu bilmem sana kalmış istediğin gibi yap
3 4 gün kesin git ama

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
yararı olur mu bilmem sana kalmış istediğin gibi yap
3 4 gün kesin git ama
Min 3 4 giderim zaten teşekkürler ailem çok desteklemiyor salona birikmiş paramla kaydoldum sporcu beslenmesinden bahsedince gerekli şeyleri isteyince (tavuk gibi pahalı şeylerde istemedim yani bakliyattı çoğu) terslediler baya prime indirimlerinden yulaf düşürmesem o bile yoktu söylediğiniz her şey benim için çok önemli tekrardan teşekkürler hocam

PİŞMANIM

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,850
İsim
İbrahim
Min 3 4 giderim zaten teşekkürler ailem çok desteklemiyor salona birikmiş paramla kaydoldum sporcu beslenmesinden bahsedince gerekli şeyleri isteyince (tavuk gibi pahalı şeylerde istemedim yani bakliyattı çoğu) terslediler baya prime indirimlerinden yulaf düşürmesem o bile yoktu söylediğiniz her şey benim için çok önemli tekrardan teşekkürler hocam
şartlar zor ama üstesinden kalkarız dostum
kendine güvenini kaybetme lütfen
yapabilirsin,kendine iyi bak
herkese bol şans

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Konu dışı olacak ama taft aldınız mı siparişi geçtiniz mi

pekcevik

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,593
İsim
Mert Pekçevik
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayarları
Instagram
pekcevikk
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561199142548828/
Discord
bigg papi locsta

vortex'

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Arda
Sporla uğraştığına emin olsam form yüklerdim de senin gibi bilmeyenlerle uğraşasım yok
genelde senin yaşlarında bu sporcuyum tipleri 3 aydan sonra fln çıkıyor da sende daha da erken başlamış gibi:d
Mesaj otomatik birleştirildi:

genelde senin yaşlarında bu sporcuyum tipleri 3 aydan sonra fln çıkıyor da sende daha da erken başlamış gibi:d
1 aylık süreç üstüne yazdıkların da ayrı bi komik.. neyse yaşına veriyorum bir daha cevap yazarken bilgi durumunuda göz önünde bulundurmanı öneririm mümkünse bilgi sahibi olmadığın konularda da akıl verme iyi günler

Ekler

• IMG_20220726_135954.jpg
    IMG_20220726_135954.jpg
    192.1 KB · Hit: 28
Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
989,452
Üyeler
156,492