Neler Yeni

vuralelektronik sattığım RTX 3070 kargoda ıslanmış

xenk2626

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
832
İsim
Kadir Efe Ulusoy
kargolanacakmış ürün bana geri onlara ordaki kargo çalışanları sizin arkadaşınızdı sanırım onların suçu olabilir mi dedim hayır transferde veya senin ordaki kargodan ıslanmışlar dediler burdaki kargoyu aradım biz onu ıslak gönderdiysek ordakiler fark edip neden tutanak tutmamışlar diye sordu buraya gelip şikayet dilekçesi oluşturmamı yurtiçi kargo genel merkezine şikayetimi ileteceklerini söylediler fatura var mı diye sordular fatura tutarını vermek için fatura yok ama internetten fiyat baz alınabilir dedim az sonra gidip şikayet oluşturacağım bu arada eskişehir de teslimatı yapan kargo şubesini aradım onlarda alıcıya ulaşmaya çalıştıklarını ulaşamadıklarını söyledi telefonu açmamışlar benim tahminim markette ıslandı bu ürün ama bilmiyorum bakalım az sonra şikayet oluşturacağım kamera kayıtlarında falan çıkar ürün ıslak mı değil mi diye eğer ürün orada da ıslak çıkmazsa kamera kayıtlarında şahsi şirkete dava açacağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kargo fiyatı garanti vereceğiz demedi ama şikayetimi yurtiçi genel merkezine aktaracaklarını söyledi kamera kayıtlarına bakacaklar muhtemelen nerede ıslandı diye

onlardan ekran kartı almıştım video çektim aldığımda güzel paketlenmiş gelince güvendim
kral o market değil sadece kasa tezgahı içecek dolabı 2 tane tekli raf olan bir bakkal market le alakası yok

Kurumsal yerlerden al niye elektrikçiden alıyorsun ki
elektrikçi değil 2. el mağazası

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
Sağlık olsun hocam umarım alırsın paranı

Ya büyük kolpa var yada bu marketteki elemanlar üstüne döktü şişe patlayıp
konu sahibi kardeşim 8 sayfa yazılanları, yazdıklarını okudum. adamlar kartına çökmeye çalışıyor senin ise halen çok pasif kalmış olmanız durumu kabullenmiş görünüyorsunuz. geçmiş olsun.
adamlar güzel güven aşılamış. o ucuz firma tebrik ederim
Sağlık olsun hocam umarım alırsın paranı

Ya büyük kolpa var yada bu marketteki elemanlar üstüne döktü şişe patlayıp
Kurumsal yerlerden al niye elektrikçiden alıyorsun ki
yapabilecek pek bişeyim yok kargoya gittim onlarda bir şey çıkmaz sigortasız gönderiliyor elektronik ürünler diyor vuralelektronik te telefonda bir anda bağırmaya başladı anlamadım ne olduğunu düzgün şekilde konuştum sesimi yükseltmedim kelimelerime de dikkat ettim kargo daki arkadaşlarada aynı şekilde davrandım ama iyi insan olunca işin olmuyor veya mağdur oluyorsun çirkeflik yapanların istedikleri oluyor bundan sonra bende öyle yapacağım insanlara iyilik yaramıyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Eren
Ya kardeşim thh de bunlar karar verir mercimi de sana senin talep ettigin parayı vermek zorundalar.

1- kargo senin istedigin adrese gider başkasina teslim edilmez.
Edilirse sorumlu kim ?

2-Kargoyu Vuralelektoronik denen eleman bakkaldan aldı bu ıslak **. Demedimi demediyse vuraldenen lavuk ıslattı.

3.seni aradı sen ılımlı davrandin hata.

4.satacak yermi yok letgo facee sahibinden eee sen gonder bakalım ona göre fiyat veririz beğenmedi diyelim kargo parası ?

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
Mehmet Aslan
yapabilecek pek bişeyim yok kargoya gittim onlarda bir şey çıkmaz sigortasız gönderiliyor elektronik ürünler diyor vuralelektronik te telefonda bir anda bağırmaya başladı anlamadım ne olduğunu düzgün şekilde konuştum sesimi yükseltmedim kelimelerime de dikkat ettim kargo daki arkadaşlarada aynı şekilde davrandım ama iyi insan olunca işin olmuyor veya mağdur oluyorsun çirkeflik yapanların istedikleri oluyor bundan sonra bende öyle yapacağım insanlara iyilik yaramıyor
avukat tutup danışın kargo , market , vuralelektronik hepsinden şikayetçi olun hakkınızı arayın.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
avukat tutup danışın kargo , market , vuralelektronik hepsinden şikayetçi olun hakkınızı arayın.
5-6k para için kim uğraşacak bu kadar hocam bundan sonra güvenmeyceğim kimseye iyilik iyi niyette yaramıyor düzgün ses tonuyla insanlarla konuşunca seni ezmeye yermeye çalışıyorlar eskiden çok bağırarak konuşurdum evdekiler uyarırdı hep uzun süre dikkat ettim buna hala dikkat ediyorum ama sanki bağırarak konuşmak işlerimi çözüyordu karşı taraf asla benimle üstten bakar şekilde konuşamıyordu kendim ettim kendim buldum gibi bir şey bari konuyu okuyanlar dikkat etsin aramızda küçük vardır belki güvenmeyin arkadaşlar

Ya kardeşim thh de bunlar karar verir mercimi de sana senin talep ettigin parayı vermek zorundalar.

1- kargo senin istedigin adrese gider başkasina teslim edilmez.
Edilirse sorumlu kim ?

2-Kargoyu Vuralelektoronik denen eleman bakkaldan aldı bu ıslak **. Demedimi demediyse vuraldenen lavuk ıslattı.

3.seni aradı sen ılımlı davrandin hata.

4.satacak yermi yok letgo facee sahibinden eee sen gonder bakalım ona göre fiyat veririz beğenmedi diyelim kargo parası ?
ılımlı davranmadım sadece normal ses tonuyla konuştum thh ve altyapı bakanlığına şikayette bulunacağımı söyledim ama çok kolay ses yükselttiler telefonda ilginç demekki bizimde öyle yapmamız lazım bir şeye sinirlenince

-Mehmet-

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,668
İsim
Mehmet Aslan
5-6k para için kim uğraşacak bu kadar hocam bundan sonra güvenmeyceğim kimseye iyilik iyi niyette yaramıyor düzgün ses tonuyla insanlarla konuşunca seni ezmeye yermeye çalışıyorlar eskiden çok bağırarak konuşurdum evdekiler uyarırdı hep uzun süre dikkat ettim buna hala dikkat ediyorum ama sanki bağırarak konuşmak işlerimi çözüyordu karşı taraf asla benimle üstten bakar şekilde konuşamıyordu kendim ettim kendim buldum gibi bir şey bari konuyu okuyanlar dikkat etsin aramızda küçük vardır belki güvenmeyin arkadaşlar
böyle böyle dolandırıp çöküyorlar işte. Biri hadlerini bildirmezse böyle devam ederler biliyorlar sizin şikayet etmeyeceğinizi.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
857
İsim
icardi
kartın ıslandığı falan yok. 1500 lira masraf yaptım falan yalan söylüyor. Geri gönder diyince bozuk bi kart iteleyecek. Ya da senin karttan çip falan çaldı başka karta taktı. Geçmiş olsun. Soğuk su iç. Yıllardır kargo gönderirim. Sağanak yağmurda da teslim oldu bir kere ıslak kargo gelmedi

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Eren n
böyle böyle dolandırıp çöküyorlar işte. Biri hadlerini bildirmezse böyle devam ederler biliyorlar sizin şikayet etmeyeceğinizi.
iyi niyetten geliyor başımıza bunlar işlerimi normal yolla çözemiyorum bundan sonra sorunlarımı farklı yollarla çözeceğim böyle olmuyor çünkü daha önce de sahibinde param güvende üzerinden 1.5k-2k civarında parama çökmüşlerdi alıcı samsunda araştırma görevlisiyim demişti bilgilerini falan vermişti param güvende ile kargoladım sonra bu harddisk bozuk geri kargoluyorum demişti kargoyu teslim almadım hazır sistemden söktüğüm için sahibinden kargoyu teslim almadım diye parasını geri iade etti ürünü de bir daha geri alamadım kargodan bu iki oldu artık davranışlarımda değişikliğe gitme vakti geldi sanırım

kartın ıslandığı falan yok. 1500 lira masraf yaptım falan yalan söylüyor. Geri gönder diyince bozuk bi kart iteleyecek. Ya da senin karttan çip falan çaldı başka karta taktı. Geçmiş olsun. Soğuk su iç. Yıllardır kargo gönderirim. Sağanak yağmurda da teslim oldu bir kere ıslak kargo gelmedi
böyle bir şey söylesem direkt kavga çıkar kanıtlayamam da yapacak bir şey yok yapabileceğim tek şey buradan ders çıkarmak gelecek parayla s22 telefonumu satıp honor 200 alacaktım telefonu da kargoyla satmayı düşünüyordum turkcell falan alıyormuş ikinci el vazgeçtim kargoyla bir şey göndermeyeceğim ikinci el bir şey de satın almayacağım artık

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
406
İsim
Volkan
Sen başta hata yaptın sen bağıracaktın haddini bilecekti dediğimi yap rezil et sosyal medyada sesini duyur sinerci gibi ama iyi yorumlarda gerçek değildir emin ol bot basıyorlar

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Furkan Eren
Sakın peşini bırakma hatalı ya bakkal ya Vuralelektoronik kargo ıslak olsa bakkal almaz .
Eğer kargoyu bakkaldan ıslak aldıysa Vural denen lale bakkala derdiki bu ıslak ** ne yaptın.

Burda Vural hatalı bir avukata danış sonra dava aç uzlaşmak isteyecek seve seve yoksa avukat parası+kart parası ödemek zorunda kalacak 5 6 bin az değil asgari ücret 17.bin bir kart kaç TL
Maddi durumun iyide ugrasmak istemezsen o ayrı tabi ama o zaman onların yanına kar bırakmış olursun.

Yvşlagaçtanealıyon

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,902
İsim
.
iyi niyetten geliyor başımıza bunlar işlerimi normal yolla çözemiyorum bundan sonra sorunlarımı farklı yollarla çözeceğim böyle olmuyor çünkü daha önce de sahibinde param güvende üzerinden 1.5k-2k civarında parama çökmüşlerdi alıcı samsunda araştırma görevlisiyim demişti bilgilerini falan vermişti param güvende ile kargoladım sonra bu harddisk bozuk geri kargoluyorum demişti kargoyu teslim almadım hazır sistemden söktüğüm için sahibinden kargoyu teslim almadım diye parasını geri iade etti ürünü de bir daha geri alamadım kargodan bu iki oldu artık davranışlarımda değişikliğe gitme vakti geldi sanırım

böyle bir şey söylesem direkt kavga çıkar kanıtlayamam da yapacak bir şey yok yapabileceğim tek şey buradan ders çıkarmak gelecek parayla s22 telefonumu satıp honor 200 alacaktım telefonu da kargoyla satmayı düşünüyordum turkcell falan alıyormuş ikinci el vazgeçtim kargoyla bir şey göndermeyeceğim ikinci el bir şey de satın almayacağım artık
Reis kart çalışıyormu şuan

Allmuted

80+ Bronze
peşini bırakmasam ne yapabilirim ki thh bu işle uğraşmaz dedi bazı arkadaşlar sonuçta faturalı sıfır ürün değil
Thh belki ilgilenmeyebilir evet. Ama burda hepimiz sana yardım için hazırız sosyal medyanın gücünü kullanıp bu arkadaşları rezil edebilirsin. Yok ıslandı yok bakkala bırakmışlar ee seni ilgilendiren kısım nedir? Sen kartı sağlam yolladığına dair video fotoğraf seri no vs bilgilerine sahipsen sorun yok. Hem kartın gidecek hem paran yanacak üstüne birde bağırıp çağıracaklar afedersin de devamını söylemiyim tavsiyemi düşün.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,616
Üyeler
154,433
Son üye
qpc54
Top Bottom