Neler Yeni

🔥İndirim WD Elements Taşınabilir Disk 4 TB HDD USB 3.0 1199TL

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,892
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
5120 Rpm felandır. Bu arada fiyat güzel ihtiyacı olan alabilir.

xFxem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
244
İsim
Cem
2150tlye 8tb versiyonunu aldım,titreşimli ve sıcak calısıyor 55-60 dereceleri görüyor 1 saat sonrası.İlk gelen hddde böyleydi bi sorun vardı diye değişim aldım buda öyle gelince bu diskler böyle calıstıgını ögrendim.3.5" fiş ile calısıyor power tuşu olmasına ragmen fişi takınca hemen calısıyor.

ekleme:
7200rpm ve icini acıp pcnize baglayabilirsiniz.wd red diski cıkmıstı bana.

Fellbeast

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Muhtalip
2150tlye 8tb versiyonunu aldım,titreşimli ve sıcak calısıyor 55-60 dereceleri görüyor 1 saat sonrası.İlk gelen hddde böyleydi bi sorun vardı diye değişim aldım buda öyle gelince bu diskler böyle calıstıgını ögrendim.3.5" fiş ile calısıyor power tuşu olmasına ragmen fişi takınca hemen calısıyor.

ekleme:

Hocam hemen hemen tüm HDD'ler sesli çalışıyor. Sizdeki normalin üstünde miydi? Aynı yöntemi yaparak bende kasaya takacağım. Soğutma sistemlerim güçlü olduğu için çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Yeter ki gürültü fazla olmasın :)

D3ATHLY

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
752
İsim
Y K
Hocam hemen hemen tüm HDD'ler sesli çalışıyor. Sizdeki normalin üstünde miydi? Aynı yöntemi yaparak bende kasaya takacağım. Soğutma sistemlerim güçlü olduğu için çok fazla sorun olacağını sanmıyorum. Yeter ki gürültü fazla olmasın :)

bu 5400 rpm olduğu için 2.5 inçlerin sesinde çalışır belki bir tık üstü, 7200'ler fena sesli oluyor genelde :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

ekleme:
5400 yazıyor açıklamalarda buna ama?

1.5 yıldır kullanıyorum normal hdd'den farkını göremedim hocam gayet güzel çalışıyor bu dediğiniz olay sunucular için olabilir 7/24 veri yazan sistemler için ya da m2 mantığı gibi düşünmek lazım belli bi tb den sonra ömrü bitiyo da olabilir ancak ben hiç sorun yaşamadım

daha iyi bilgisayardan güç çekmiyor :D

adaptörsüz olarak gördüm bunu, rpm 7200 olmadığı için ek güce gerek yok diye biliyorum, fotoğraflardaki kutu içeriğine bakın, tek kablo var

merter73

80+ Bronze
Nabacaz 4 TB HDD yi :D
bu fiyata 2 tb alacağına 4 tb alabilirsin :D depolama alanı önemli bugün lazım olmazsa yarın oluyor silmektense oraya atıyoruz biz hocam sizi bilemem tabi

Dahası  
Reaksiyon skoru
136
İsim
Hakan
Sesli ve elektrik tüketimi fazla ayrıca SSD gibi seri değil okuma yazma yanlış yazmışlar, birde üst üste yazıyor dosyalarınızı en ufak sorunda tüm dosyalarınız gidiyor.

ZEYREK

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
76
İsim
Orhan
bu fiyata 2 tb alacağına 4 tb alabilirsin :D depolama alanı önemli bugün lazım olmazsa yarın oluyor silmektense oraya atıyoruz biz hocam sizi bilemem tabi
Hocam bende 1+1 Tb Taşınabilir HDD var zaten ikisinde de aynı belgeler var birisi yanarsa bir şey olursa yedek olsun diye o şekilde yaptım 1TB HDD bile dolmuyor yani yetiyor :D

merter73

80+ Bronze
Sesli ve elektrik tüketimi fazla ayrıca SSD gibi seri değil okuma yazma yanlış yazmışlar, birde üst üste yazıyor dosyalarınızı en ufak sorunda tüm dosyalarınız gidiyor.
aman naptınız hocam hiç kullanmasak inanacağız :D kullandınızmı bu ürünü siz cidden? 1.5 yıldır kullanan biri olarak konuşuyorum hiç sorun yaşlamadım ve normal hdd neyse buda o ses ve hız konusunda :D zaten fiyat eski halini aldı daha ben de tavsiye etmem ama 1199tl ye alınırdı

Dahası  
Reaksiyon skoru
249
İsim
Aşko Kuşko
Ben bu cihazı aldım fakat iptal mi etsem yoksa al sata gider mi? İçine tamamen oyun kuracağım. Bunun yerine 1TB Sata SSD daha mı mantıklı olur?

Not kendi cihazımda 512 lik M2SSD + 600 HDD var.

merter73

80+ Bronze
Ben bu cihazı aldım fakat iptal mi etsem yoksa al sata gider mi? İçine tamamen oyun kuracağım. Bunun yerine 1TB Sata SSD daha mı mantıklı olur?

Not kendi cihazımda 512 lik M2SSD + 600 HDD var.
600tb hdd yerine bunu takın ömür boyu sorunsuz kullanırsınız iptal etmeyin bence sebebi şuan 2k üzerine çıktı ve 4tb bu fiyata gayet iyidi yani 2 tb fiyatına 4 tb almış oldunuz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
972,154
Üyeler
153,672
Son üye
mert060615
Top Bottom