Neler Yeni

Yardım Web Site Satarak Para Kazanabilirmiyim?

Merhaba ben 11.sınıf bilişim bölümü öğrencisiyim. Aileme destek çıkmak için para kazanmak istiyorum bunuda web site satarak kazanabilirim diye düşündüm ama insanlar bu zamanda direk hazır web sitesi açabiliyor yinede satmayı denemelimiyim.

• Beğen
Reaksiyonlar: XDEV

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
web sitesi satamazsın zaten bu zamanda, wordpress gibi şeylere tema yapabilirsin

ynstrk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
YUNUS
Merhaba ben 11.sınıf bilişim bölümü öğrencisiyim. Aileme destek çıkmak için para kazanmak istiyorum bunuda web site satarak kazanabilirim diye düşündüm ama insanlar bu zamanda direk hazır web sitesi açabiliyor yinede satmayı denemelimiyim.
Hocam özgüven sorununuz yoksa ve yeterli Website scriptleriniz varsa bence ne temizi gezerek satmak sadece destek amaçlı yapmak istiyorsanız tabii ki şöyle açıklık getireyim gezerek mesela bir bölgede perdeciler vardır gidersen gezersin dükkanları tekstil mağaza yerleri vardır mesela oraları gezersin toptancı yerleri yani onun dışında sadece destek gelir amaçlı zor ama nasip işi .

Myst3ry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
Can
Her bilgisayardan para kazanmak isteyenin aklına gelen klasik yöntemlerden biri. Becerilerine ve müşteri bulma potansiyeline göre değerlendirmelisin. Sonuçta çok sayıda web ajansı ve freelance çalışan var.

XDEV

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
423
İsim
Burak
Kazanabilirsiniz. Forum yazılımları içinde temalar geliştirebilirsiniz.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam özgüven sorununuz yoksa ve yeterli Website scriptleriniz varsa bence ne temizi gezerek satmak sadece destek amaçlı yapmak istiyorsanız tabii ki şöyle açıklık getireyim gezerek mesela bir bölgede perdeciler vardır gidersen gezersin dükkanları tekstil mağaza yerleri vardır mesela oraları gezersin toptancı yerleri yani onun dışında sadece destek gelir amaçlı zor ama nasip işi .
Özgüven sorunum yok sosyal biriyimdir fullstack de kendimi geliştirdim ama dediğiniz gibi şans işi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Her bilgisayardan para kazanmak isteyenin aklına gelen klasik yöntemlerden biri. Becerilerine ve müşteri bulma potansiyeline göre değerlendirmelisin. Sonuçta çok sayıda web ajansı ve freelance çalışan var.
Mobil oyun yapmayı denedim fakat tutmadığından saldım

web sitesi satamazsın zaten bu zamanda, wordpress gibi şeylere tema yapabilirsin
Pekala sağolun

ynstrk21

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
YUNUS
Özgüven sorunum yok sosyal biriyimdir fullstack de kendimi geliştirdim ama dediğiniz gibi şans işi

Mobil oyun yapmayı denedim fakat tutmadığından saldım

Pekala sağolun
Arkadaşın dediği gibi wordpress hazır siteleri kurulum dahilinde de satabilirsin

The Batman

80+ Silver
Farklı ve kaliteli olursa neden olmasın genelde bilgisayardan anlamayan kişiler anca gelir büyük yerler bu iş için tanışmış şirketler ile çalışıyor

Star trek

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Mehmet bozan
Kendi web siteni görelim önce. Ona göre bir değerlendirme yaparız. Wix veya Wordpress olmasın lütfen.

Zepett8

80+ Bronze
Kazanabilirsin. Eğer bir yerde tutturursan müşterileri ortalama para kazanabilirsin. Özellikle çok fazla Minecraft web script arayan var.

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,007
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
Freelancer olarak çalışırsan neden olmasın?

Top Bottom