Neler Yeni

Windows 10 / 11 Key 5 TL

ConquerorXIV

80+ Gold
anahtar çalışmadı hatası veriyor iade ediyorum

no-name

80+ Silver
saglamlisans.com'dan almıştım retail key diyordu yani süresiz format ile kaybolmayan harbiden de öyle çıkmıştı 60 70 tl bir şeydi

CptSpork

80+ Bronze
Kendim lisans satışı yapıyorum Retail key minimum 30 TL'ye alabilirsiniz piyasada, 3-5 10 TL'ye verilen keyler mak volume keyler, 1 keyi farklı kişilere satıyorlar. Üstelik alıp google'a girince o keyin internette olduğunu görebilirsiniz.
dostum silmek istiyorsan cmdden silseydin keşke ben öyle yapıp pttden 9 liraya retail alacağım
Sağlam lisansdan retail'i 80 e almıştım, 9/30 TL'ye nerede satılıyor link atabilirmisiniz?

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,908
İsim
Kürşat
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
HEPİNİZDEN 🙏 ÖZÜR DİLİYORUM 🙏 BENDE BİLMİYORDUM MAK KEY OLDUĞUNU NE ANLAMA GELİYOR DİYECEK OLURSANIZ

MAK lisans türünü ticari işletmeler adet belirterek satın alırlar ve kullanırlar. Örneğin 3000 adet bilgisayarda kullanmak için bu sayıda lisans alırlar. Retail ise yalnızca bir bilgisayarda kullanılabilir. Anahtar patlamadıkça bir farkı yoktur ama heran MAK ürün anahtarı iptal olabilir.

KULLANABİLİRSİN BİŞEY OLMAZ DERT ETMEYİN FORMAT ATARSANIZ SİLİNİR O KADAR ONUN HARİCİNDE ORİJİNAL GİBİ KULLANILIR 😊

Son düzenleme:

firsatgamingx

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,634
İsim
Cem Ayar
Instagram
firsatgamingx
HEPİNİZDEN 🙏 ÖZÜR DİLİYORUM 🙏 BENDE BİLMİYORDUM MAK KEY OLDUĞUNU NE ANLAMA GELİYOR DİYECEK OLURSANIZ

MAK lisans türünü ticari işletmeler adet belirterek satın alırlar ve kullanırlar. Örneğin 3000 adet bilgisayarda kullanmak için bu sayıda lisans alırlar. Retail ise yalnızca bir bilgisayarda kullanılabilir. Anahtar patlamadıkça bir farkı yoktur ama heran MAK ürün anahtarı iptal olabilir.

KULLANABİLİRSİN BİŞEY OLMAZ DERT ETMEYİN FORMAT ATARSANIZ SİLİNİR O KADAR ONUN HARİCİNDE ORİJİNAL GİBİ KULLANILIR 😊
Format atınca da silinmiyor sadece ilk girişte keyim yok demesi lazım öyle format atması lazım.

Ben dediydim ayni keyi 500 kişi kullanabilir biriniz alsın burada yazsin diye 😅

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Aldıktan sonra kenarda dursun diye düşünmeyin. Bende bir tane aldım, denedim, kod kullanılmış çıktı. Wp'den kodu gönderen numaraya ilettim durumu. 1-2 saat sonra yeni kod verdiler.

semre57

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
426
İsim
Emre Ağan
Sağlam lisansdan retail'i 80 e almıştım, 9/30 TL'ye nerede satılıyor link atabilirmisiniz?
Örnek verdim denk getirebilirsiniz sanırım, ben de 50 TL'ye satışını yapıyorum genellikle. 30'a piyasada bulmak zor olabilir dediğiniz gibi.

MovesLikeJaggeR

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
577
İsim
İSRAFİL GÖKBURUN
Bu anakarta yapışan keyler hangisiydi beyler modart m9 aldım gelince kullanmak için win 10

TeknoPiyon

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,657
İsim
ArtiAnius
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji Haberleri
anahtar çalışmadı hatası veriyor iade ediyorum
windows home kullanıyorsanız home dan proya yükseltmeniz gerekmektedir onun içinde kodu 3 tl ye ben satıyorum :D isterseniz 2.e elde knoum var isterseniz bedavaya atarım

QWuiet

80+ Bronze
Orijinal mi bunlar

Top Bottom