Neler Yeni

Windows 11 Sorun var, Yardım?

EsdeathSama

80+ Bronze
Hocam bu videoyu izledim, USB hazırlamayı biliyorum zaten. Bilmediğim şey şu Win11 yüklü pc'yi sıfırlayıp mı kurmam gerekiyor yeni windowsu?
Bilgisayarı USB den başlatıp Windows kurulum ekranında diskleri temizliyorsunuz. Başka bir sıfırlama yapmanıza gerek yok.

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Heisenberg
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Nik Flatron
Psu almanın sebebi o zaten ani güç dalgalarından korumak ve kasayı gereksiz yüklü voltajdan veya az voltajdan korumak. Öyle bir durumda psu da sorun olur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Direk yaz hocam windows u sonra zaten windows kurulumunda disk silme işlemi yapıyorsun.
Evet belki psu arızalandı. Yine dediğime geliyor. Bilemezsin.

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Heisenberg
Evet belki psu arızalandı. Yine dediğime geliyor. Bilemezsin.
Bu arızayı alana kadar, evde elektrik kesintisi vs olmadı. pcyi alalı 1 hafta olmuşken pdf dosyası açtığımda mavi ekran almaya başladım.

The Semih

80+ Gold
19 gün önce hazır sistem aldım ve win 11 kurdum. Cmd ile etkinleştirdim. Oyunlarda vs problem yok fakat bir PDF açtığımda mavi ekran veriyor. Ben de sıfırlayıp yeni windows kurmak istiyorum. Nasıl yapacağımı bilmiyorum. Yardım eder misiniz?

Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
Nik Flatron
Bu arızayı alana kadar, evde elektrik kesintisi vs olmadı. pcyi alalı 1 hafta olmuşken pdf dosyası açtığımda mavi ekran almaya başladım.
Gece bir voltaj dalgalanması yaşamış bile olabilir. Demek istediğim hatanın kaynağı kişilerden kaynaklı olmayabilir. Arkadaşımız nasıl başardığını sorduğu için sizden kaynaklı olmayabileceğini anlatmak istedim

meedo

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
117
İsim
Heisenberg
Top Bottom