Neler Yeni

Windows 11 TPM 2.0 Desteklenmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
Arkadaşlar Windows 11 kurmak için biosa girdim fakat tpm 2.0 desteği yok notebook kullanıcısıyım bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır sanırım windows imajı alarak yapabiliyoruz fakat ben tam olarak bilmiyorum bu imaj nedir? Bir de ben windows insider programına dahil olarak yüklemek istiyorum zaten windows 11 i yani kısacası tpm 2.0 anakart desteği olmayan bir cihaza nasıl kurabiliriz ve de ileride kararlı sürüm çıktığı zaman bu zorunluluk kalkar mı ben sadece insider programına özel bir şey olduğunu düşünüyorum.
resim_2021-06-26_105759.png

Gabenin yaveri

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
421
İsim
emre
bence w11 çıkana kadar bekle o zamana kadar düzelir bu sorun

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070
İlgilendiği Kategoriler
Windows ve teknik sorunlar
Arkadaşlar Windows 11 kurmak için biosa girdim fakat tpm 2.0 desteği yok notebook kullanıcısıyım bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır sanırım windows imajı alarak yapabiliyoruz fakat ben tam olarak bilmiyorum bu imaj nedir? Bir de ben windows insider programına dahil olarak yüklemek istiyorum zaten windows 11 i yani kısacası tpm 2.0 anakart desteği olmayan bir cihaza nasıl kurabiliriz ve de ileride kararlı sürüm çıktığı zaman bu zorunluluk kalkar mı ben sadece insider programına özel bir şey olduğunu düşünüyorum.Alıntıyı görüntüle
O sızdırılmış ISO'yu kurmaman en iyisi. Hâlâ nereden geldi, neyin nesi belli değil.

xcuma4

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
ömer
Arkadaşlar Windows 11 kurmak için biosa girdim fakat tpm 2.0 desteği yok notebook kullanıcısıyım bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır sanırım windows imajı alarak yapabiliyoruz fakat ben tam olarak bilmiyorum bu imaj nedir? Bir de ben windows insider programına dahil olarak yüklemek istiyorum zaten windows 11 i yani kısacası tpm 2.0 anakart desteği olmayan bir cihaza nasıl kurabiliriz ve de ileride kararlı sürüm çıktığı zaman bu zorunluluk kalkar mı ben sadece insider programına özel bir şey olduğunu düşünüyorum.Alıntıyı görüntüle
tabii ki kurmanın yolu var ama windows 11 suanlık cok yeni beklemeni öneririm istersen yazabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
Ömer Yusuf Çağlayan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O sızdırılmış ISO'yu kurmaman en iyisi. Hâlâ nereden geldi, neyin nesi belli değil.
ben zaten iso kurmayacam insiderden orijinal beta kuracağım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar BİOS tan nereye gelcem ben şimdi

RTX3070

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,058
İsim
RTX 3070