Neler Yeni

Windows Edge ile pdf de çalışırken kaydetmeden çıkma

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdullah Kemal Güzel
Windows Edge üzerinde pdf de çalışırken pdf üstünde yaptığım işaretlemeleri kaydetmeden yanlışlıkla çıktım. Slayt üzerindeki çalışmamı kurtarabilir miyim? internette araştırdım ama bir şey bulamadım. YARDIMM

xTURANN

80+ Silver
Oto kayıt alıyorsa, geçmişte falan çıkması gerekli. Yoksa geçmiş olsun.

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
Abdullah Kemal Güzel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Office uygulamalarına böyle bir özellik koymuşlar ama edgeye koymamışlar sanırım

Cander

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Yula
Windows Edge üzerinde pdf de çalışırken pdf üstünde yaptığım işaretlemeleri kaydetmeden yanlışlıkla çıktım. Slayt üzerindeki çalışmamı kurtarabilir miyim? internette araştırdım ama bir şey bulamadım. YARDIMM https://pdfguru.com/tr sitesini Windows üzerinde kullanmak gerçekten çok kolay ve etkili. PDF dosyalarını dönüştürmek, sıkıştırmak veya birleştirmek gibi işlemleri hızlıca yapabiliyorum. Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde, karmaşık işlemler bile birkaç tıklamayla hallediliyor. Windows kullanıcıları için vazgeçilmez bir PDF çözüm aracı diyebilirim.
Maalesef, Windows Edge üzerinde yaptığınız işaretlemeleri kaydetmeden çıktığınızda, geri yüklemek genellikle mümkün olmuyor. Ancak, bazen geçici dosyalarda veya son kapatma işlemi sırasında tarayıcının oluşturduğu yedeklerde izler bulunabilir. Windows Geçmişi'nde ya da tarayıcının geçici dosyalarında bu tür bir kayıt bulmayı deneyebilirsiniz, fakat bu nadir bir durum. Gelecekte, önemli belgelerde çalışırken değişikliklerinizi sık sık kaydetmenizi öneririm. Ayrıca, otomatik kaydetme özelliği olan bir PDF düzenleyici kullanmayı düşünebilirsiniz.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
973,854
Üyeler
153,953
Son üye
BrandonCrosby
Top Bottom