Neler Yeni

Witcher 3 abartıldığı kadar değil

tümen

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,934
İsim
tümen dağ
1699184687779.png

Kawga

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Her oyunun kendine has dinamikleri vardır. Bu yüzden kişisel eleştiriler oyunlar hakkında genel yargıya varmaya yetmez. Her oyunda eksi ya da artı yönler mutlaka var, fakat en temel şey kişilerin beklentisi ve keyif aldıkları temel şeyin ne olduğu. Mesela ben de kişisel olarak Witcher yerine Skyrim oynamayı daha çok tercih ederim. Başkası için garip gelebilir ama benim için bi' dönem kendi açımdan farklı bir dünyaya götürmesi, bilinç altında ayrı bir yere koymama sebep oluyor. Oyunlara biraz da bu yönden bakmak lazım, herkesin karakteri aynı oyundan aynı zevki almayı gerektirmez.
En iyi yorumu siz yaptınız hocam

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili
Bu konunun ve yorumların genel özeti.
Arkadaşlar ben tulumba tatlısı yedim "BENCE" kötü o yüzden "KİMSE" yemesin. Tulumba yiyeceğinize "ADANA DÜRÜM" yiyin.
ADANA DÜRÜM > Tulumba Tatlısı

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Bu konunun ve yorumların genel özeti.
Arkadaşlar ben tulumba tatlısı yedim "BENCE" kötü o yüzden "KİMSE" yemesin. Tulumba yiyeceğinize "ADANA DÜRÜM" yiyin.
ADANA DÜRÜM > Tulumba Tatlısı
Witcher en iyi oyun
Witcher>all
Witcher:Kılıç sallama Kılıçtan kaçma simülatör

YusufTheBolt

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,093
İsim
Yusuf Eyili

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
30 kere denedim daha oyunun başındaki canavarları geçemedim bıraktım bende
Geralt aynı ben yağğğ CD project eskiden korsan oyun satan firma olduğunu öğrenince witcher fanları

Yasin Çınar

80+ Bronze
Bende bir gir çık yapmıştım grafikler o kadar da iyi değildi ama bu ara tatilde bitirmeyi düşünüyorum umarım güzeldir.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,711
İsim
Gtx 1090Tİ
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen
Grafik ve mekanik olarak çok iyi değil ama görev içi atmosfer, uzun hikaye, inanılmaz kaliteli yan görevler oyunu müthiş yapıyor

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,890
Üyeler
140,717
Son üye
ozan590
Top Bottom