Neler Yeni

Witcher 3 abartıldığı kadar değil

Nquyen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Selim
Skyrim de grafik yok ama günümüzde ki efsane oyunlardan bir tanesi 👍 haritası görev çeşitliliği ve özgürlük anlamında baş yapıt. Witcher de aynı kategoriye giriyor zaten kimse grafikleri için oynamıyor. Hikayesi açık dünyası ve insana kattığı o özgürlük hissi zaten yeterli.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Senin beğenmemen oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor Ayrıca rdr2 witcer 3 ne alaka ikiside bambaşka türler.
Ben ne dedim okumadın galiba kaç kere benim düşüncem dedim bu oyundan iyi en az 5 oyun vardır

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Adam grafiğe laf yapıyor şaka gibi. Hangi yılda çıkmış üstüne bütçesine bir bak ya. Sanki bana oyunu koskoca Rockstar çıkarmış. Üstüne seni cezbetmemiş beni cezbetti.

Sen al şu RDR2yi bir daha eleştirmenlik yapma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
Adam grafiğe laf yapıyor şaka gibi. Hangi yılda çıkmış üstüne bütçesine bir bak ya. Sanki bana oyunu koskoca Rockstar çıkarmış. Üstüne seni cezbetmemiş beni cezbetti.

Niye CD Projekt red kötü bir firma mı?

$ilent

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen

RDR 2 Çıkış tarihi: 2018

Witcher 3 çıkış tarihi: 2015

Grafik karşılaştırması, fizik karşılaştırması bunlar saçma olur RDR 2 ile yapılınca. Mis gibi oyun Wiçır.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet

Şahsi düşünce bulunmadı galiba witcher 3 değil rdr2 Gow last of us gibi oyunları bile alamaz 2015 yılı aynen hadi grafik iyi oyun sanki mekanikde iyi değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam call of duty ile assassins creed karşılaştırma yapıyorsunuz
komiksiniz
Karşılaştırmadım ki nereden çıkardın anlamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

RDR 2 Çıkış tarihi: 2018

Witcher 3 çıkış tarihi: 2015

Grafik karşılaştırması, fizik karşılaştırması bunlar saçma olur RDR 2 ile yapılınca. Mis gibi oyun Wiçır.
Fizik konusunda rockstar 2008den bu yana gayet iyi

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
@NikoBellic çabuk kaç, arkana dâhi bakma. Witcher fanları senin için geliyor.

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Arkadaşlar eleştiri v yorum yapmayı bilmediği için aldıkları tepkilere şaşırıyorlar. Bu onu siler atar yok eder falan filan gibi yorumlar mantıklı zemine oturmaz. Benim şahsi düşüncem deyip genel konşuma yapıyorsunuz. Yorum yapmayın siz:D

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,979
İsim
Sinan Aba
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen
Başka bir oyunla kıyaslamak doğru değil rdr2 ile kıyaslamak hiç doğru değil aynı tür oyunlar değil.

Bu yıl oynadığın için oyun mekanikleri sana kötü gelebilir ilk zamanlar oynasaydın öyle düşünmezdin ama

Oyun mekanikleri şuan sıkıcı gelebilir ama hikayesi, dünyası, karakter tasarımı, dlc'leri, bölüm tasarımları gerçekten bir başyapıt. Özellikle hikayesi çok iyi ama biraz yavaş açılıyor ortaya doğru hızlanıyor.

Oynadığım en iyi oyunlarda top 5 ama tekrar oynar mısın desen oynamam çünkü mekanikleri eskide kaldı

Top Bottom