Neler Yeni

Witcher 3 abartıldığı kadar değil

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Kazansan bile kaybedeceğin bir savaşa giriyorsun...
Neyse zaten dediğimi anladılar burada fazla konuşmaya gerek yok dediğin gibi kötü oyun demiyorum ben beğenmedim zaten (hem beğenmek gibi bir mecburiyetim yok)istedikleri kadar kudursunlar umrumda değil

Maethril_

80+ Bronze
Mekanikleri dışında laf atılacak bir yanı bile yok oyunun oda 2015 te çıkmış bu boyutta bir oyun için normal. Rdr2 ile neden kıyaslıyorsunuz 2 side güzel oynayın geçin işte. Ayrıca 1 sene öncesine kadar 15tl ye dlc leri ile birlikte satılıyordu oyun.

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Arkadaşlar eleştiri v yorum yapmayı bilmediği için aldıkları tepkilere şaşırıyorlar. Bu onu siler atar yok eder falan filan gibi yorumlar mantıklı zemine oturmaz. Benim şahsi düşüncem deyip genel konşuma yapıyorsunuz. Yorum yapmayın siz:D
Hocam ben zaten oyunu beğenmedigim icin söyledim kalkıpta boş yere tatsızlık çıkarmışlar şahşi düşüncem sana göre witcher en iyi oyun bile olabilir buna saygı duyarım

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
rdr2 daha overrated

KasapBey

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
735
İsim
Kasap Bey
İlgilendiği Kategoriler
Grafik tasarım.
Aynı şey rdr2 içinde geçerli. Rdr2 ve gow oynadın gow açık ara süperdi. Bence

ridvan k

80+ Bronze
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen
bıraz mantıklı dusunu donemenıne gore en ıyı oyundu su an tabıkı de herkesde en ıyı olacak dıe bısey yok

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
rdr2 daha overrated
Bu yoruma o kadar güldüm ki anlatamam tarihin en ovarreted oyunu desem herkesin aklına witcher serisi gelir ama yediremedikleri için burada laf kalabalığı yaparlar rdr gömmek için

cici

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
25,697
İsim
9304
İlgilendiği Kategoriler
profil mesajları ve konu dışı
Bu yoruma o kadar güldüm ki anlatamam tarihin en ovarreted oyunu desem herkesin aklına witcher serisi gelir ama yediremedikleri için burada laf kalabalığı yaparlar rdr gömmek için
witcher de manyak overrated zaten ama rdr2ye resmen tapıyorlar

Satriani

80+ Bronze
Her oyunun kendine has dinamikleri vardır. Bu yüzden kişisel eleştiriler oyunlar hakkında genel yargıya varmaya yetmez. Her oyunda eksi ya da artı yönler mutlaka var, fakat en temel şey kişilerin beklentisi ve keyif aldıkları temel şeyin ne olduğu. Mesela ben de kişisel olarak Witcher yerine Skyrim oynamayı daha çok tercih ederim. Başkası için garip gelebilir ama benim için bi' dönem kendi açımdan farklı bir dünyaya götürmesi, bilinç altında ayrı bir yere koymama sebep oluyor. Oyunlara biraz da bu yönden bakmak lazım, herkesin karakteri aynı oyundan aynı zevki almayı gerektirmez.

Top Bottom