Neler Yeni

Witcher 3 abartıldığı kadar değil

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen

cchavo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
208
İsim
ibrahim ahıskalı
garip kafadalar. güzel bi oyun değil helede o kadar abartıldığı kadar değil

JSezar

80+ Silver
oynayana kadar bende iyi olduğunu düşünmüyordum.açıkçası hikayesi için oynadım ve muhteşemdi.

berkec34

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,181
İsim
Berkecan Ergin
Şuan görsel olarak olsun genel baktığımızda olsun RDR2 den daha iyi bir oyun var mı? Bence yok :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
Az önce oynadım herkes oyunu önerdi şahsen oyunu beğenmedim grafikleride öyle çok iyi değil bunu rdr2 ile kıyaslayanlara bir şey demek istemiyorum neden bu kadar abartılıyor bu arada bu benim şahsi görüşümdür Enis kirazoğlu ve tayfası neden bu oyuna en iyisi diyor anlamadım şahsen
2015'te çıkışı verilen bir oyun ile 2018de çıkışı verilen bir oyunu karşılaştırıyorsunuz. Yani pek de yorum yapmaya gerek yok bu konuya

NikoBellic

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
167
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
2015'te çıkışı verilen bir oyun ile 2018de çıkışı verilen bir oyunu karşılaştırıyorsunuz. Yani pek de yorum yapmaya gerek yok bu konuya
Dediğim gibi keza yılına bakmaya gerek yok 10 yıllık GTA 5 bile şuan deli gibi oynanıyor

Ö.F.Ö

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
914
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
@EnisKirazoğlu

Capt.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
360
İsim
Furkan
güzel oyun da rdr2 ile kıyaslanmaz bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
250
İsim
Süleyman Güzey
İlgilendiği Kategoriler
Havacılık, Uzay, Müzik, Sinema, Kitap, Masaüstü Bilgisayar ve Parçaları, Bilgisayar Oyunları, Yazılım,
RDR2 Witcher 3'ten daha iyi. Ama o zamana kadar böyle bir oyun görülmemiş ve bir nevi RDR2'nin de böyle olmasını sağlamıştır. oyunun yan görevlerle bitirilmesi 150 saat, 2 dlc ile bitirlmesi neredeyse 200 saate gider muhtemelen. Grafikleri zaten epik destansı bir Orta Dünya'yı resmediyor ve söylediğiniz bir kötülükte değil. RDR2 ise tamamen gerçek dünyayı taklit ediyor ve gerçekçi olması tabi ki daha üstün. Witcher 3 1 sene önce kadar aldığı yeni nesil grafik desteği ile de ray tracing özelliği de oyuna entegre edilmiş durumda. Gelmiş geçmiş en iyi oyunlardan biridir. Beklentinizin ne olduğuna da bağlı bir durum bu.

arturo

80+ Silver
Senin beğenmemen oyunun kötü olduğu anlamına gelmiyor Ayrıca rdr2 witcer 3 ne alaka ikiside bambaşka türler.

Qzer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
816
İsim
Ekrem
2015 e göre grafiklari gayet iyi, mekanikleri biraz tırt olabilir ama hikayesi ve eşsiz yan görevleri bu oyunu oyun yapan

Heroia

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
349
İsim
Yusuf Eroğlu
Bende 2-3 kez şans verip denedim ama benimde bir türlü hoşuma gitmedi. Kesinlikle RDR2 VE GOW la kıyaslanamaz.

Top Bottom