Neler Yeni

Witcher 3 Grafikleri Çok Kötü Gözüküyor

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
Grafikler ultra+ ta fakat özellikle uzaklar aşırı bulanık ve tam yüklenmemiş gibi gözüküyor. Ne ayar denediysem olmadı fg dlss rt hepsi kapalı açınca da değişmiyor. Dinamik çözünürlükte kapalı. Daha iyi anlaşılması için yeni görseller yükledim.

Ekler

• Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    2.1 MB · Hit: 149
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    1.8 MB · Hit: 54
  • Screenshot_4.png
    Screenshot_4.png
    1.1 MB · Hit: 54
  • Screenshot_5.png
    Screenshot_5.png
    176.5 KB · Hit: 46
  • Screenshot_6.png
    Screenshot_6.png
    271.1 KB · Hit: 51
Son düzenleme:

SadeceSeyf

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,184
İsim
SEYF
Grafikler ultra+ ta fakat özellikle uzaklar aşırı bulanık ve tam yüklenmemiş gibi gözüküyor. Ne ayar denediysem olmadı fg dlss rt hepsi kapalı açınca da değişmiyor. Dinamik çözünürlükte kapalı.
Bu oyunun son güncellemesindrn sonra ayarlar karışmıştı diye hatırlıyorum. Fsr de çok daha net görüntü verdiğini hatırlıyorum bir deneyin isterseniz

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu oyunun son güncellemesindrn sonra ayarlar karışmıştı diye hatırlıyorum. Fsr de çok daha net görüntü verdiğini hatırlıyorum bir deneyin isterseniz
Hepsini denedim ama bulanıklık hiçbir türlü düzelmedi

Yusufx

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,037
İsim
Yusuf
İlgilendiği Kategoriler
İç donanımlar , Toplama Bilgisayar Tavsiye
FSR veya Dlss açıksa kapatıp dener misin veya kapalıysa ac

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Emre Altun
TA kapatıp denediniz mi

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Arda Yıldırım
Grafikler ultra+ ta fakat özellikle uzaklar aşırı bulanık ve tam yüklenmemiş gibi gözüküyor. Ne ayar denediysem olmadı fg dlss rt hepsi kapalı açınca da değişmiyor. Dinamik çözünürlükte kapalı.
Oyunu yeni mi açtınız? Ben de ilk oynadığımda böyle bir görüntüyle karşılaşmıştım kaer morhenden çıkınca düzeldi her şey

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyunu yeni mi açtınız? Ben de ilk oynadığımda böyle bir görüntüyle karşılaşmıştım kaer morhenden çıkınca düzeldi her şey
Normalde save im vardı leylak ve bektaşi üzümleri yani ilk görevdeydim ama orda da grafik aynı belki düzelir diye baştan açmıştım bunu

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Dlss kalite moduna al oyunda keskinleştirme ayarı var onu da yüksek yap ben düşükte kullanıyorum fazla keskin oluyor diye bence w3 te en güzel görüntüyü dlss ve taa veriyor.

hsnyuken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
hasan yüken
Dlss kalite moduna al oyunda keskinleştirme ayarı var onu da yüksek yap ben düşükte kullanıyorum fazla keskin oluyor diye bence w3 te en güzel görüntüyü dlss ve taa veriyor.
Hepsini denedim hocam kesinliği falan da ama o çamur görüntü gitmiyor bi türlü uzaklar falan pastel boyayla çizilmiş gibi

Peter Parker

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Berkay Kurt
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Yayıncılığı,laptop
oyun ne kadar süredir açık peki?

Halil014

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,539
İsim
İbrahim Halil Çelik
Hepsini denedim hocam kesinliği falan da ama o çamur görüntü gitmiyor bi türlü uzaklar falan pastel boyayla çizilmiş gibi
Uzaklar kaçınılmaz şekilde öyle görünüyor maalesef alışman lazım banada öyle gelmişti ilk başta. Tek çözümü fxaa açmak onda da kenarlar çok tırtıklı oluyor.

Top Bottom