Neler Yeni

Witcher 3 Hakkında Yardım Lazım

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
SPOILER var
Selamlar , Triss'i seçmek istiyordum ve
  • Triss'i Ölüm Kalım Meselesi görevinde öpüp ardından Şimdi yada Asla görevi sırasında "Benimle kal",
  • Yennefer'a Son Dilek görevi sırasında "Bende bir değişiklik olmadı"
dedim. Yennefer Vahşi Av ile savaşırken yardım etsin diye böyle seçtim ama durum böyle değilmiş.
İnternette ki videolarda 3 Kişilik Tango diye bir görev var ve Triss ve Yennefer terk ediyor. Bu dediğim olay savaştan önce ama ben savaşı yaptım öyle bir şey gelmedi
Ne yapmam lazım ? :D

@Rennes , @Vesemir , @keremcnsz24 ,
Ben Av ile savaştım ve ardından Kocakarıları ve Vahşi Av Komutanlarından birini öldürdüm.
Şu an dünyalar arasında geçiş yapıyorum (Avalac'h ile portallar arasında gidip duruyoruz)

Mesaj otomatik birleştirildi:

@5x_d4emon hocam beğeni attınız öyle kaldı , bir bilginiz var mı ?

Son düzenleme:
En İyi Cevap
Hocam görevler bittikten sonra save alıp duruyorum. Nerede bulabilirim ?
Üste foto attım onlar var aşağıya inme falan da yok. Ne yapmalıyım ?
Adımları İzle Yerini Bilmiyorsan. (SAVE Dosyası Burda) tam hangisi bilmediğim için bütün kalasörü attım oyuna gir ordan bunu seç gir oyna↓ yada attığım linkte resimlere bak öyle bul doğru dosyayı üste resim altta save var
292030_20210528141036_1.png

1-)
C11111111111apture.PNG

2-)
222222222222222Capture.PNG

3-)Bu dosyanın yedeğini al ve benim verdiğimi bu konuma at
3333333333333Capture.PNG

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Bir şey yapamazsınız, Triss'im dururken Yennefer'a da "Bende değişiklik olmadı, hâlâ seni seviyorum. 😘" derseniz ikisinden de olursunuz. Terk edecekler sizi. Oyun sandığınız kadar basit işlemiyor, sonuçlar birçok şeye etki ediyor. 🤣

Son düzenleme:

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
  • Triss'i Ölüm Kalım Meselesi görevinde öpüp ardından Şimdi yada Asla görevi sırasında "Benimle kal",
dedim. Yennefer Vahşi Av ile savaşırken yardım etsin diye böyle seçtim ama durum böyle değilmiş.
İnternette ki videolarda 3 Kişilik Tango diye bir görev var ve Triss ve Yennefer terk ediyor. Bu dediğim olay savaştan önce ama ben savaşı yaptım öyle bir şey gelmedi

Ben Av ile savaştım ve ardından Kocakarıları ve Vahşi Av Komutanlarından birini öldürdüm.
Şu an dünyalar arasında geçiş yapıyorum (Avalac'h ile portallar arasında gidip duruyoruz)

Terk Edildiniz Brom Yapcak bir şey yok Dandelion Dediği gibi "Aynı Anda İki Kadını İdare Etmeye Çalışma" Not Triss gibi cana yakın yennefer'ın tam tersi bir kişiliğe sahip biri varken agresif itici yennefer hmm bilemedim (NOT Artık Yennefer daha çekici geliyor bana) :D Benden aşk adamı olmaz ben onu birkez daha anladım :)

Son düzenleme:
Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Mert Lale

Blood and wine DLC'sini bitirdiğinizde sonucu görürsünüz.
Yennefer'ı terslemeniz gerekiyordu. İkisini aynı anda idare etmeye çalıştığınızda ikisi de sizi terk ediyor.

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Bir şey yapamazsınız, Triss'im dururken Yennefer'a da bende değişiklik olmadı hâlâ seni seviyorum derseniz ikisinden de olursunuz. Terk edecekler sizi. 🤣
Ayn Triss varken Yennefer'ı yani tm oda güzelde bir insan her sözüyle seni itermi Triss tam tersi her sözüyle seni çekiyor :)

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bir şey yapamazsınız, Triss'im dururken Yennefer'a da "Bende değişiklik olmadı, hâlâ seni seviyorum. 😘" derseniz ikisinden de olursunuz. Terk edecekler sizi. Oyun sandığınız kadar basit işlemiyor, sonuçlar birçok şeye etki ediyor. 🤣

Terk Edildiniz Brom Yapcak bir şey yok Dandelion Dediği gibi "Aynı Anda İki Kadını İdare Etmeye Çalışma" Not Triss gibi cana yakın yennefer'ın tam tersi bir kişiliğe sahip biri varken agresif itici yennefer hmm bilemedim

Blood and wine DLC'sini bitirdiğinizde sonucu görürsünüz.
Yennefer'ı terslemeniz gerekiyordu. İkisini aynı anda idare etmeye çalıştığınızda ikisi de sizi terk ediyor.

Ayn Triss varken Yennefer'ı yani tm oda güzelde bir insan her sözüyle seni itermi Triss tam tersi her sözüyle seni çekiyor :)
Böyle şeyler olacağını bilsem Yennefer'ı terslerdim zaten
Triss daha iyi bencede

Yennefer herkesi terslediği için ve savunmaya yardım etsin diye o seçeneği seçmiştim.
Yeniden başlamam lazım sanırım

Eski kayıtlardan Yennefer ile gittiğimiz o gemide ki görevi tekrar yapabilir miyiz ?

Eskel

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
12,969
İsim
Emin
Olan oldu usta artık ciri, zoltan ve dandeilon'a kaldın :)

• Hahaha
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

𝐊𝐞𝐫𝐞𝐦

bilemiyorum altan
Moderatör
En İyi Cevap
26
Eski kayıtlardan Yennefer ile gittiğimiz o gemide ki görevi tekrar yapabilir miyiz ?
Evet, eski kayıt noktanıza dönüp tekrardan yapabilirsiniz fakat olan saatlerine olur. Aynı şeyleri tekrarlayacaksınız.

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX
Top Bottom