Neler Yeni

x box game pass 1 aylık nasıl alınır

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
arkadaşlar kısa bir soru soracağım cahilliğime verin bu soruyu ben x box storeden 1 aylık gamepass alacağım ama 1 ay bittiğinde otomatik olarak game pass kapanıyormu yoksa kredi kartından çekmeye devammı ediyor ben sadece 1 aylık almak istiyorumda nasıl yapabilirim

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
arkadaşlar kısa bir soru soracağım cahilliğime verin bu soruyu ben x box storeden 1 aylık gamepass alacağım ama 1 ay bittiğinde otomatik olarak game pass kapanıyormu yoksa kredi kartından çekmeye devammı ediyor ben sadece 1 aylık almak istiyorumda nasıl yapabilirim
kredi kartında para varsa çekiyor bence şu itemsatıs vb sitelerden satılan 3 aylıklardan al

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kredi kartında para varsa çekiyor bence şu itemsatıs vb sitelerden satılan 3 aylıklardan al
mesela 1 ayım doldu ben kartımda para yok abonelik iptalmi ediyor yada ben 1 ay sonunda kendim aboneliği iptal ettim bunun cayma bedeli varmı

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
mesela 1 ayım doldu ben kartımda para yok abonelik iptalmi ediyor yada ben 1 ay sonunda kendim aboneliği iptal ettim bunun cayma bedeli varmı
abonelik devam ediyor ama ödeme gerekiyor diyor yani kullanamıyorsun cayma bedeli yok

spray6565

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
66
İsim
Spray6565
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Ramazan Yiğit Demir
Mesaj otomatik birleştirildi:

kardeşim seni son kez rahatsız edicem bildiğin güvenilir gamepass alabileceğim başka site varmı
itemsatisa bak hocam atarsın linki zaten belli olur

Top Bottom