Neler Yeni

X Box series x almayı düşünüyorum

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
İyi günler,son 1 aydır 2. El/ 0 PC bakıyorum fakat 1050ti'lı sistemlere 7-8 k vermek hiç istemiyorum. En son dedim x box alayim fakat hiç bilgim yok alınır mı veya diğerleri ile x in arasinda fark ne kadar var ?

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,642
İsim
Oğuz Oğuz
İyi günler,son 1 aydır 2. El/ 0 PC bakıyorum fakat 1050ti'lı sistemlere 7-8 k vermek hiç istemiyorum. En son dedim x box alayim fakat hiç bilgim yok alınır mı veya diğerleri ile x in arasinda fark ne kadar var ?
1050ti'lı sistemler zaten 7-8k etmez. 1650 sistem bulunabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox series x tabi daha güzel bir seçenek AMA ne oyunlar oynuyorsunuz?
cs valo ets oynuyorsanız onlar yok.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
1050ti'lı sistemler zaten 7-8k etmez. 1650 sistem bulunabilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Xbox series x tabi daha güzel bir seçenek AMA ne oyunlar oynuyorsunuz?
cs valo ets oynuyorsanız onlar yok.
Yok onların farkındayım zaten forza horizon falan FIFA,Pes takılırım öyle ama sizce sıkar mı ?

🃏JOKER🃏

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
35,826
İsim
Mert Can Ergün
alınır

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,642
İsim
Oğuz Oğuz
Yok onların farkındayım zaten forza horizon falan FIFA,Pes takılırım öyle ama sizce sıkar mı ?
valla bende series s vardı dediğin gibi bende başta onları oynarım dedim ama ilerleyen zamanlarda bütün arkadaşlarım pc'den oynadığı için sıkılmaya başladım ve sattım 3k'ya. Gidip pc aldım. Ama sen ben sıkılmam oradan da arkadaş bulurum gerekirse tek takılırım dersen alınır tabi.

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla bende series s vardı dediğin gibi bende başta onları oynarım dedim ama ilerleyen zamanlarda bütün arkadaşlarım pc'den oynadığı için sıkılmaya başladım ve sattım 3k'ya. Gidip pc aldım. Ama sen ben sıkılmam oradan da arkadaş bulurum gerekirse tek takılırım dersen alınır tabi.
Şimdi kafam biraz da oraya kayıyor cevremde Xbox'u olan arkadaşım yok. İlerde tek başıma sıkılır mıyım bilmiyorum. Çok aşırı kararsız kaldım. Ve x box alınca ortalama bir TV de almak lazım o da 3-4k civarı totalde 13 e patlıyor.

SRooX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Selahattin darılmaz
Xbox game pas alıp oyunları oynayabilirsin ama çoğu zaman sağlam oyunlar gelmiyor ve sıkmaya başlıyor çok fazla oynun oynayan biri değilsen idare eder seni ama aylık olarak ödemen lazım gamepass ı o can sıkabiliyor bazen

Caelius

80+ Silver
Xbox series x kesinlikle alinir cok guclu hir cihaz 4k bile oynatiyor

Perfectshot06

Moderatör
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,642
İsim
Oğuz Oğuz
Şimdi kafam biraz da oraya kayıyor cevremde Xbox'u olan arkadaşım yok. İlerde tek başıma sıkılır mıyım bilmiyorum. Çok aşırı kararsız kaldım. Ve x box alınca ortalama bir TV de almak lazım o da 3-4k civarı totalde 13 e patlıyor.
Ben 1 ay dayandım. Sadece fifa da sarar.

Caelius

80+ Silver
Eger cok para vermek istemiyorsan series s + TV de alabilirsin

Bulkyapanobez

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,058
İsim
Yusuf Aras
İlgilendiği Kategoriler
Spor
Xbox game pas alıp oyunları oynayabilirsin ama çoğu zaman sağlam oyunlar gelmiyor ve sıkmaya başlıyor çok fazla oynun oynayan biri değilsen idare eder seni ama aylık olarak ödemen lazım gamepass ı o can sıkabiliyor bazen
Bak şimdi reis sana durumu hafif izah edeyim.
17 yaşındayım powerlifter'ım ve bu yıl yarışmalara hazırlanıyorum ve aynı zamanda sabah 9 akşam 7 çalışıyorum. 9 da salona gidip 12 de eve geliyorum yani oyun oynayabileceğim gün sadece cumartesi öğle sonrası ve belki pazar. Şimdi böyle düşününce x box aşırı mantıklı geliyor çünkü PC ile oynamak istersem sokagimin başında bilgisayarları 3060 ekran kartlı olan internet cafe var

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,912
Üyeler
155,650
Son üye
Jaidoo
Top Bottom