Neler Yeni

Xbox Game Passte Doom Eternal ve Jedi Fallen oyunları gözükmüyor

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
Daha bugün Cola'nın kampanyası ile aldığım game passte doom eternal ve jedi fallen order oyunlarını göremiyorum. Belki oyunlar +16 yaş olduğundan dolayı gözükmüyor olabilir diye düşündüm fakat bunun hakkında hiçbir bilgi bulamadım, yardım edebilecek var mı acaba?

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Üstten GamePass kısmına tıklayın ardından yan tarafında Oyun ara kısmına doom yazın çıkacaktır.

Efem1905

80+ Bronze
Daha bugün Cola'nın kampanyası ile aldığım game passte doom eternal ve jedi fallen order oyunlarını göremiyorum. Belki oyunlar +16 yaş olduğundan dolayı gözükmüyor olabilir diye düşündüm fakat bunun hakkında hiçbir bilgi bulamadım, yardım edebilecek var mı acaba?
Mc storedan değil xbox uygulamasına girmelisin. Mc storedan indireceksin xbox uygulamasını.

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mc storedan değil xbox uygulamasına girmelisin. Mc storedan indireceksin xbox uygulamasını.
Zaten öyle yapıyorum. Bir de şunu fark ettim ki oyunu arattığım zaman yaşınız arama sonuçlarını etkiliyor olabilir diye bir yazı çıkıyor, yaşımı değiştirmem gibi bir seçenek var mıdır?

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,473
İsim
Taha yücel
ben sadece konsol için var diye biliyorum o oyunu pc için var mı bilmiyorum gamepassta

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Arama yerine yazınca çıkmıyor. Tüm oyunları göstere tıklayıp kendiniz bulun.

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben sadece konsol için var diye biliyorum o oyunu pc için var mı bilmiyorum gamepassta
Internette olduğu yazıyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arama yerine yazınca çıkmıyor. Tüm oyunları göstere tıklayıp kendiniz bulun.
Direkt olarak hiçbir yerde oyunu göremiyorum, ne arama kısmında ne de bütün oyunlarda. Daha önceden de yazmış olduğum gibi yaşım arama sonuçlarını etkiliyor diye bir yazı çıktı, yaşımı nasıl değiştirebilir miyim ya da nasıl değiştirebilirim?

OptiDark

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Ozan Ünsal
ben burda görmedimde o yüzden söyledim
https://www.xbox.com/tr-TR/xbox-game-pass/games# şuan konsola ayarlı üstten bilgisayarı seçip bakarsanız gözüküyor gözükmüyor oyun burda o yüzden dedim belki doğru değildir
Bilgisayarı seçip baktığımda bende gözüktü bahsettiğim oyunlar.

Şunu fark ettim ki sadece bu 2 oyun değil onlarca oyun gözükmüyor, aynı zamanda hepsi +16 oyunlar.

TahaCel

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
9,473
İsim
Taha yücel
Bilgisayarı seçip baktığımda bende gözüktü bahsettiğim oyunlar.

Şunu fark ettim ki sadece bu 2 oyun değil onlarca oyun gözükmüyor, aynı zamanda hepsi +16 oyunlar.
knk göründüğü ss atsana sana bişey demiyorum çünkü bende gözükmüyor la

konsol kısmında var ama
Screenshot_3.png

bilgisayar kısmına yok bende allah allah kafam karıştı benimde
Screenshot_5.png

Top Bottom